Informacja o zemdleniach... w ratuszu

  • Rozpoczynający wątek MarYO
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Jestem absolutnie za!

    Głosy: 37 60,7%
  • Jestem za, ale... (proszę napisać w poście swoje zdanie na ten temat)

    Głosy: 8 13,1%
  • Jestem przeciw.

    Głosy: 16 26,2%

  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.

Pragnę przedstawić propozycję dotyczącą zemdleń mieszkańców naszego miasta. Aktualnie o zgonach nie wiadomo praktycznie nic oprócz tego, że ktoś poległ (skromna informacja u grabarza: licznik poległych mieszkańców wzrasta o jeden - a w przypadku utraty życia w inny sposób nie mamy żadnej informacji o takim wydarzeniu). Można założyć specjalny temat na forum, ale niestety nie zawsze każdy chce przyznać się do zemdlenia (szczególnie dotyczy to słabszych graczy). Byłoby więc wygodniej, gdyby informacja o takim fakcie pojawiała się automatycznie w oknie Informacji miejskiej w Ratuszu (przykładowy screen poniżej):

informacja.jpg

(* - wszystkie użyte nicki oprócz mojego zostały wybrane przypadkowo i nie mają żadnego związku z graczami o takich ksywkach)

Zauważcie, że w przedstawionym powyżej przykładzie pokazane są zemdlenia wynikłe zarówno podczas pojedynków, jak i prac w mieście czy poza nim. Ułatwiłoby to orientację, kto jest niezdolny do walki.

Aha, ważne! Powyższa propozycja na niewiele się zda, jeśli nie będzie wydłużonego czasu wyświetlania tychże informacji!
Zachęcam więc do popierania pomysłu autorstwa bukimiego -
Dłuższa informacja miejska.

Głosujcie! Czekam też na Wasze komentarze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może być

może być ale wymaga doprcownia ja zrobiłbym odzielną zakładkę w ratuszu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prywatność

Witam.

Pragnę przedstawić propozycję dotyczącą zemdleń mieszkańców naszego miasta. Aktualnie o zgonach nie wiadomo praktycznie nic oprócz tego, że ktoś poległ (skromna informacja u grabarza: licznik poległych mieszkańców wzrasta o jeden - a w przypadku utraty życia w inny sposób nie mamy żadnej informacji o takim wydarzeniu). Można założyć specjalny temat na forum, ale niestety nie zawsze każdy chce przyznać się do zemdlenia (szczególnie dotyczy to słabszych graczy). Byłoby więc wygodniej, gdyby informacja o takim fakcie pojawiała się automatycznie w oknie Informacji miejskiej w Ratuszu (przykładowy screen poniżej):

informacja.jpg

(* - wszystkie użyte nicki oprócz mojego zostały wybrane przypadkowo i nie mają żadnego związku z graczami o takich ksywkach)

Zauważcie, że w przedstawionym powyżej przykładzie pokazane są zemdlenia wynikłe zarówno podczas pojedynków, jak i prac w mieście czy poza nim. Ułatwiłoby to orientację, kto jest niezdolny do walki.

Aha, ważne! Powyższa propozycja na niewiele się zda, jeśli nie będzie wydłużonego czasu wyświetlania tychże informacji!
Zachęcam więc do popierania pomysłu autorstwa bukimiego -
Dłuższa informacja miejska.

Głosujcie! Czekam też na Wasze komentarze.

Ale ta propozycja narusza czyjąmś prywatność jak sam napisałeś ktoś nie chce się o żeby się o tym dowiedziano
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta informacja moze byc przydatna dla tych co chca pomscic swojego kolege ja bym jeszcze dodala z kim byla walka

Właśnie źle myślisz. Mieszkańca Twojego miasta mogło zaatakować kilku mieszkańców z różnych miast. Kto pojawi sie w Informacji miejskiej? Ten, kto uderzył ostatni. A co z resztą? Ujdzie im to płazem? Niech mieszkaniec napisze na forum, kto go bił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak ale ten ostatni co go wykonczyl zabral mu cala kase jak mial przy sobie wiec wiadomo kogo gonic zeby sie odegrac no a jesli chodzi o reszte to mozna ztobi kto i z kim walczyl kompleksowa informacja lub poproastu kto sie bil w naszym miescie
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak ale ten ostatni co go wykonczyl zabral mu cala kase jak mial przy sobie wiec wiadomo kogo gonic zeby sie odegrac no a jesli chodzi o reszte to mozna ztobi kto i z kim walczyl kompleksowa informacja lub poproastu kto sie bil w naszym miescie




Mądrość: Zemścisz się na kimś a on niesprawiedliwie zemści się na tobie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duch, podaj choć jeden dobry argument dla czego nie ma być to wprowadzone? Domyślam się... wróć... jestem wręcz przekonany, że jesteś słabym graczem i pewnie bardzo często pojawiałbyś się na liście omdlałych mieszkańców, więc dla tego jesteś przeciw. Prawda jest taka że jest to bardzo przydatna informacja podczas m.in. planowania akcji...
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Duch, podaj choć jeden dobry argument dla czego nie ma być to wprowadzone?

A po co to komu? I po co zaśmiecać te liściki o omdleniu? Jak ktoś się chce zemścić, to idzie do gościa, w japę i do widzenia.

Domyślam się... wróć... jestem wręcz przekonany, że jesteś słabym graczem i pewnie bardzo często pojawiałbyś się na liście omdlałych mieszkańców, więc dla tego jesteś przeciw.

Hehe... niby czemu tak sądzisz? Jakoś pojedynku żadnego nie rozegrałem, więc oceniasz moją grę po "widzimisie" ?

Prawda jest taka że jest to bardzo przydatna informacja podczas m.in. planowania akcji...

Wkopałeś się. Taką informację można na forum miasta podać. I ew. ta akcja zostanie przerwana... zresztą czy to taka ważna informacja żeby to umieszczać w informacjach miejskich?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duch, podaj choć jeden dobry argument dla czego nie ma być to wprowadzone? Domyślam się... wróć... jestem wręcz przekonany, że jesteś słabym graczem i pewnie bardzo często pojawiałbyś się na liście omdlałych mieszkańców, więc dla tego jesteś przeciw. Prawda jest taka że jest to bardzo przydatna informacja podczas m.in. planowania akcji...

Ja ci podam należysz do jakiegoś miasta bardzo dobrego grasz z bardzo słabym graczem który ma z 40 leveli mniej od ciebie masz duże szanse go pokonać a przychodzi ci raport że zemdlałeś a wszystcy o tym wiedzą
 

DeletedUser

Gość
Gość
A po co to komu? I po co zaśmiecać te liściki o omdleniu? Jak ktoś się chce zemścić, to idzie do gościa, w japę i do widzenia.

Szczególnie, jak przeciwnik jest sporo silniejszy od Ciebie...

(...) czy to taka ważna informacja żeby to umieszczać w informacjach miejskich?

Po to utworzyłem ten temat, aby przekonać się, czy moja propozycja zostanie uznana przez forumowiczów. Taka jest istota ankiet, jakbyś o tym nie wiedział.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i niby mam się wstydzić że przegrałem? Najlepszym się zdarza... czy za to wyleją mnie z miasta czy co? Nie boje się pisać o swoich ewentualnych porażkach...


Duch... jak zwykle zero konkretów... to niby czemu nie miała by być ta informacja podawana w ratuszu?
Tak samo mogę się uczepić tego, ze pisza o mnie w ratuszu jak rozbuduje miasto... też sobie tego nie życzę, a jednak taka informacja sie pojawia...
już nie popadajmy w skrajności... szukanie negatywów na siłe... byle by tylko uprzykrzyć życie...

No cóż poczekajmy aż się więcej osób wypowie... ja jestem absolutnie za wprowadzeniem tego.
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Szczególnie, jak przeciwnik jest sporo silniejszy od Ciebie...

To się pisze na forum, że ten Ci zrobił kuku i prosi aby po kolei go pokonywali.

Po to utworzyłem ten temat, aby przekonać się, czy moja propozycja zostanie uznana przez forumowiczów. Taka jest istota ankiet, jakbyś o tym nie wiedział.

Mnie w to nie mieszaj.

@edit:

Tak samo mogę się uczepić tego, ze pisza o mnie w ratuszu jak rozbuduje miasto... też sobie tego nie życzę, a jednak taka informacja sie pojawia...

W końcu to jest informacja miejska... jak już miało by się umieszczać te informacje to lepiej by powstała zakładka "Informacja pojedynkowiczów" czy coś w tym stylu.
A poza tym, to możesz się cieszyć że zostałeś bohaterem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mysle ze pomysl nawet nawet ale potrzebuje poprawek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie wpadło mi coś do głowy. Mogłoby w sumie być tak, że informację o zemdleniach graczy widzą tylko założyciele miasta, bo najbardziej o to chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry