Jak najłatwiej zarabiać ??

  • Rozpoczynający wątek Lovek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najłatwiej zarabiać gotówkę ?? Chciałem się zapytać bo nie wiem... Co przynosi większe korzyści pieniężne. Czy Qust'y czy praca ?? A może walki ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.Użyj szukajki.
2.Poczytaj weststats.
3.Możesz iść w handel :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Walki nie są najlepsze bo zarobek nie jest pewny. Musiałbyś mieć kogoś do pomocy żeby ci wynajdywał ludzi z wysoko$ prac, ale i tak zyskujesz od nich tylko 1/3 ich posiadanej gotówki, a w dodatku połowa z nich nie nadaje się do ataku(bez miasta, 48h itd.). Zadania kiedyś się skończą, wiec też nie są najlepsze. Myślę, że najlepiej jest dawać w umiejętności pod dobre prace, np. zakładanie pułapek, handel, dowodzenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dajac wszystko w zrecznosci i strzelanie bedziesz mial duzo kasy (pracuj jako konowal, pracuj jako zoldak), expa (polowanie na grizzly, napad na pociag, konowal, napad na powoz pocztowy) i nie bedziesz totalnie beznadziejny w pojedynkach (ale i tak bardzo slaby)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie charyzma.możesz wtedy prace takie jak:handel z indianami,sprzedaż broni indianom,misjonarze,wydobycie srebra i budowę posiadłości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zobacz choćby na Echo The West, które misje są opłacalne, te które są to zrób, a resztę to prace. Polecam ostatnią misję dla poszukiwaczy "Góry Czarne", 2 decyzja jest podajże opłacalna jeśli chodzi o $ :):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko prace, questy, według mnie nie są dobrym źródłem zarobku. Więcej się namęczysz, niż będziesz miał z tego pożytku(no może ostatni quest poszukiwacza jest wart zachodu). Jeśli chodzi o prace, to wydobycie srebra. Łatwe a naprawdę dużo można zarobic. Na wyższym poziomie Pracuj jako żołdak jest bardzo dobre. Można wyciągną ponad 400$ za 2 godziny. Ale to już jest dośc trudne. Jeśli chodzi o pojedynki, to bardzo trudno na nich zarobic(przynajmniej w moim przypadku). Chociaż jak się trafi na jakiegoś kasiastego gościa, to też można się obłowic :D Ale to trzeba też miec sporo szczęścia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
KP i Łowca Nagród/Pracuj jako żołdak

904$ za 2h ostatnio
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można ewentualnie iść w dowodzenie świetne prace pod exp, szczęście, a do kasy parowce kołowe i wydobycie ropy. Co prawda nie będzie tylko $, co w żołdaku, albo łowcy nagród, ale rozwój postaci przebiegnie sprawniej i można szybko dojść do świetnych prac. Kolejną zaletą dowodzenia jest bonus do walk fortowych. Po prostu żyć, nie umierać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prace
Zobacz na echo the west i szukaj pracy dobrej pod kasę.
I idź umkami do niej i kup eq do niej. ;P
 
Najszybciej zarobisz pracując, co prawda niektóre questy też są dobre. Wybieraj najwięcej dające zarobku, możesz także w przypadku nadmiernych ataków zmienić miejsce, ale nie pracę (wybierasz tą samą tylko w innym miejscu) nie musisz rezygnować z niej od razu jeśli jest właściwa. Przyda się też modyfikacja ekwipunku pod kontem odpowiedniej pracy. O dobrym rozdaniu cech postaci wspomnieli inni gracze w w/w postach.;)
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Najszybsze zarobki na niskich lvl to Wydobycie srebra (handel gdzieś około 18 lvl z dobrym eq), a jakbyś wolał trochę poczekać to pilotowanie parowców kołowych(pływanie dowodzenie które bardziej preferuje).
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Pojedynki ja średnio zarabiam dziennie około 1000$ a raz było szczęście i ponad 7000$
-Atakuj graczy wczesnym wieczorem , przy dobrych pracach np ropa
-Atakuj również wtedy gdy widzisz gracza w innym mieście
-Oraz niezły sposób jest atakowanie małych miast :) Gdyż wtedy bank ma dużą opłatę



2.Prace z wysokim współczynnikiem $$$
-Masz mały lvl ? Idź w ustanowienie prawa własności
-Wolisz trochę poczekać i mieć więcej kasy ? Idź w handel i Wydobycie srebra
-Dla boba najlepsze rozwiązanie jest wydobycie ropy
-Lecz najlepszą pracą na kasę jest Pracuj jako żołdak :cool:



Pozdrawiam , życzę wysokiej kasy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja z konowalem+sluzba w armii wyciagam dziennie 1000-1500, chyba ze cos fajnego dropnie ;)
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Po aktualizacji zarobki zależą od twoich punktów pracy.
Ja mam 71lvl i w wydobyciu srebra 120 coś pp i średnio przy 100% motywacji zarabiam ok. 380$. Ale teraz w każdej pracy można dużo zarobić. Kto widział żeby wcześniej na jagodach zarabiać po 80$ za 2 godz? Teraz to w każdej pracy masz kasiorę:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
srebro.jpg

Dawaj w handel (mój raport, a premium z zadania) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawaj wszystkie umiejętności w charyzme i handel, dużo zarobisz, zapewniam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawaj wszystkie umiejętności w charyzme i handel, dużo zarobisz, zapewniam.
Tak, może i dużo zarobi, ale na około 40 poziomu przestanie wbijać doświadczenie. Moim zdaniem dobra decyzją są te kombinacje:
Zakładanie Pułapek + Strzelanie
Zakładanie Pułapek + Handel
Zakładanie Pułapek + Sprawność Manualna
Dowodzenie.

Oczywiście możesz także dawać wszystko w strzelanie, ale na początku będzie Ci trudno zdobyć poziomy, a z ZP możesz szybko wbić ten 30 i odblokować sensowne prace.
 
Status
Zamknięty.
Do góry