Jak najłatwiej zarabiać ??

  • Rozpoczynający wątek Lovek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dajac wszystko w zrecznosci i strzelanie bedziesz mial duzo kasy (pracuj jako konowal, pracuj jako zoldak), expa (polowanie na grizzly, napad na pociag, konowal, napad na powoz pocztowy) i nie bedziesz totalnie beznadziejny w pojedynkach (ale i tak bardzo slaby)

Podpisuje się pod tym chyba że szybko chcesz mieć pieniądze to od początku wszystkie umiejki wsadzaj w handel będziesz miał wydobycie srebra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podpisuje się pod tym chyba że szybko chcesz mieć pieniądze to od początku wszystkie umiejki wsadzaj w handel będziesz miał wydobycie srebra.
Odradzam, jeśli naszym celem jest odblokowanie wydobycia srebra to lepiej dawać w dowodzenie - przynajmniej mamy jakieś sensowne prace na doświadczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektórzy piszą straszne głupoty...

Dając w handel spokojnie poekspisz (misjonarze od ok 30 lvl) i będziesz miał sporo kasy. Ja dawałem do rokowań w handel, przy okazji odblokowując niezłe prace dzięki ekwipunkowi. Potem zacząłem wszystkie umiejętności dodawać do strzelania.

Mam teraz (60 lvl, 50 cech w charyzmie, 15 w zręczności, 194 um. w handlu i 78 w strzelaniu) sporo prac na exp i kasę (grizzli, rokowania, budowa posiadłości, wilki, misjonarze, ochrona wozu osadników, bizony, srebro, ropę, konowała, karczowanie, przemyt sprzedawanie broni indianom i wiele innych).

Teraz będę robił reskill na pojedynkowicza, ale równie dobrze mógłbym zrobić reskill na 100% w strzelanie, dzięki któremy niedługo odblokowałbym najlepsze prace :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze jest dawać w zakładanie pułapek:
Ja już na 30 levelu mogę polować na grizzly, fajna kasa a exp zajefajny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Narazie mam slaby lvl i pracuje na ustalanie prawa wlasnosci i wydobycie wegla;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry