Jak powstał twój nick?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22157

Gość
Gość
Zabawa polega na tym aby opowiadać jak powstał twój nick. ;)


Mój nick powstał od strony www.xetix.com. Początkowo miałem nick "skitex", ale mnie zbanowali i teraz mam skitex1. ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
dj bo lubię słuchać muzy a kowalski od nazwiska
 

DeletedUser

Gość
Gość
Randromowo dobrane liczby w pewnym porządku. Wymyśliłem to kiedy chciałem grać W BF:BC2 pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
pierwszy nick jaki wymyśliłem jakieś 6-7 lat temu gdy zaczynałem grać w tibie, kiedyś to było coś...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Habuh to przerobione nazwisko, a lusterko dodałem sam nie wiem po co. Zaś z kolei lusterko to mój 2 nick w TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mój to od mojego drugiego imienia czyli Adam a te "xxxx" to moje nazwisko:) na pierwsze mam Grzesiek ale nic sensownego nie mogłem wymyślić zresztą tyle tych grześków na TW jest:)Można mnie także spotkać pod skróconą wersją nicka czyli "adamix"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Amalasunta - królowa Ostrogotów
jej postać (i generalnie Goci - i Ostro, i Wizy) zafascynowała mnie baaardzo dawno temu - po obejrzeniu filmu "Waleczni przeciw rzymskim legionom"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Małolat - w sumie tak jakby, z życia wzięte. Ludzie, z którymi się trzymam tak na mnie mówią i tak się przyjęło.
123 - dodatek losowy. Samo 'Małolat' było zajęte.
 

DeletedUser

Gość
Gość
micmicek
Początkowo było samo "mic" od pewnego imienia ;)
Taki skrót był przydatny w czasach, gdy "top score" podpisywało się 3-literowym inicjałem.

Z racji tego, że najczęściej był to nick za krótki - doszło kolejne "mic" tworząc "micmic".
Jako, że założyłem nowe konto w czasie, gdy aktywne było jeszcze stare (do usunięcia) - musiałem dodać jeszcze coś i tak powstał "micmicek"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Riptide to imie mojego ulubionego wilka z komiksu Blackblood Alliance.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nick powstał nie bo jadłem frytki albo że lubię frytki.

Mój nick powstał bo gdy chciałem popykać w Battlefield 1942.(stare ale jare)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od angielskiego klubu "Tottenham".Szczerze powiem,że najpierw miałem inny nick,ale go zapomniałem ::P: Tak więc,tworząc nowe konto oglądałem mecz z udziałem Tottenhamu no i tak jakoś wpisałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gothic

Dexter z gothica :)))
PS.kto w to jeszcze gra (części 1-2)?
 

DeletedUser11484

Gość
Gość
mati - od imienia Mateusz
sz - pierwsza litera nazwiska
 

DeletedUser279

Gość
Gość
Mój nick to historia... Gdy zaczynałem grać w grę Mir 3 na serwerze Dark Side miałem nick gazelka13 - nick dalej aktywny na youtube.pl, bo się go nie da zmienić.

Fifcok pochodzi nie wiadomo od czego, niczym się nie sugerowałem, stwierdziłem, że gazelka13 to taki już... Nie pasujący do mnie nick :) Więc zacząłem szukać nowych pomysłów.

Było wiele, od imienia i nazwiska, od przezwiska, dodawałem datę urodzenia, ale jakoś liczba w nicku? Liczba nie powinna być w nicku, to psuje nick, który powinien być unikalny.

Fifcok jest połączeniem fif, jak Filip, czy jakoś tak, ale to nie moje imię, więc nie wiem co to robi. A końcówka cok, czytana przez "C" nie "K" :), to po prostu zakończenie nicku, żeby jakoś to brzmiało.

Teraz wszędzie, gdzie spotkacie nick Fifcok, to znaczy, że to ja, bo jeszcze nigdy i nigdzie nie spotkałem się z odmową rejestracji z powodu zajętego nicku :)

Pozdrawiam Fifcok :D
 
Mój nick pochodzi od Old Shatterhanda, trapera i bohatera serii powieści Karola Maya. 1 ponieważ samo Ol Shatterhand było zajęte, cyfrę można interpretować również jako "Old Shatterhand Pierwszy" lub "Jedyny"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsze 3 litery imienia + losowe cyfry, nick powstał przy tworzeniu konta w TW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry