jak zachęcićgraczy

  • Rozpoczynający wątek Shaggy dg
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jak zachęcić graczy żeby dołączali do miasta ?? mam na świecie siódmym nie najgorsze miasto prawie najlepsze w okolicy a mimo wszystko na 15 miejsc tylko 6 mieszkańców w mieście nie ma podatków ,panuje przyjazna atmosfera...nazwa California city
krawiec na 5
rusznikarz na 4 i gs na 3 , hotel na 3 ... a budowa utknęła bo nie ma kto wpłacać na kase
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
dołączam się do pytania świat 9 miasto royal city miasto dobra a nikt nie chce dołączyć do miasta a wysyłam zaproszenia pisze listy
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak zachęcić graczy żeby dołączali do miasta ?? mam na świecie siódmym nie najgorsze miasto prawie najlepsze w okolicy a mimo wszystko na 15 miejsc tylko 6 mieszkańców w mieście nie ma podatków ,panuje przyjazna atmosfera...nazwa California city
krawiec na 5
rusznikarz na 4 i gs na 3 , hotel na 3 ... a budowa utknęła bo nie ma kto wpłacać na kase

Dziwisz sie? Nie masz podatków (czyt. składek) to jak możesz mieć $$$ w kasie miejskiej. A złotego środku na dołączenie nie ma, jak ktoś będzie chciał dołączyć to Ci napisze.

P.S Kaczor donald tylko nie mów że piszesz wiadomości w stylu. Hej dołączysz do miasta, dam ci założyciela.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwisz sie? Nie masz podatków (czyt. składek) to jak możesz mieć $$$ w kasie miejskiej. A złotego środku na dołączenie nie ma, jak ktoś będzie chciał dołączyć to Ci napisze.

P.S Kaczor donald tylko nie mów że piszesz wiadomości w stylu. Hej dołączysz do miasta, dam ci założyciela.

a tu właśnie cie musze zdziwić :) dostaje wpłaty i to spore ale aktualnie gracz który płacił najwięcej odszedł a 3 innych przestało grać ,w mieście zostali same postacie które nie są w stanie zapewnić stałych składek :) a podatki w stylu 10razy level tygodniowo (najczęściej stosowane) i tak nie dają rezultatów :)
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
wypraszam sobie pisze porządne wiadomości np witam serdecznie szukam osób chętnych do mojego miasta chciałbyś może przystąpić do mojego miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
wypraszam sobie pisze porządne wiadomości np witam serdecznie szukam osób chętnych do mojego miasta chciałbyś może przystąpić do mojego miasta

Ja piszę takie: "Witam. chciałbym Cię zaprosić do mojego miasta-[town]Blackwater[/town]. Jest ciągle rozbudowywane ale potrzebujemy dobrych ludzi. Ty na takiego wyglądasz. Zapraszam.
(Jeśli chcesz dostać zaproszenie wyślij wiadomość, a ja wyślę zaproszenie.)" i 3 na 5 zaproszonych chce do miasta. Może to moja charyzma i prezencja, hmm.:D:confused::cool::p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja rozsyłam mnóstwo wiadomości do różnych ludzi (wysłałam już 50) i jeszcze nikt mi nie odpowiedział
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam na 4 świecie miasto prawie 20 tys. punktów a jest 8 mieszkańców
jakby ktoś chciał to pisać do mnie, miasto City of Gold
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to kwestia farta + ładnego opisu miasta. Kiedy widzę miasto z opisem "jestesmy najlepsi przylonczysz sie to bendziesz miszczem" to od razu bije w nim ludzi, co dopiero się przyłączać :p
I wydaje mi się że w temacie takim jak ten powinno być zabronione używać nazwy swojego miasta, bo już kilka "niepozornych reklam" tu jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze jak wyżej, nie ma lepszej reklamy jak ładna flaga i opis miasta. Potem duży wpływ mają staty u Grabarza, bo nikt do farm nie dołączy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze jak wyżej, nie ma lepszej reklamy jak ładna flaga i opis miasta. Potem duży wpływ mają staty u Grabarza, bo nikt do farm nie dołączy.

Właśnie niektórzy pojedynkowicze dołączają. Myślą, że jak dołączą do farmy to wielu noobków ich zaatakuje i exp leci. Nic jednak nie przebije estetycznego opisu miasta, grzecznego zaproszenia i fajnej flagi.
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
Posłuchałem was i poprawiłem opis miasta jakbyście zerkneli (św.9 miasto Royal city) czy jest dobrze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Posłuchałem was i poprawiłem opis miasta jakbyście zerkneli (św.9 miasto Royal city) czy jest dobrze

a to nasz czy twój problem? może byś wykazał trochę inicjatywy ze swojej strony? nie wszyscy mają konto na tym świecie, a żeby zobaczyć opis jakiegoś mini miasta, których na 4 świecie jest wiele nie będę się rejestrował. wklej opis miasta na forum to zobaczymy co pozmieniać
PS
Ja na ciebie nie nalatuje tylko ci radze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Posłuchałem was i poprawiłem opis miasta jakbyście zerkneli (św.9 miasto Royal city) czy jest dobrze

No właśnie mógłbyś się trochę wykazać. I nam wkleić ten opis jak "przykład"
Bo jak zobacze twój opis grając tylko na 3 świecie??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 1 kwestia reklamy, podczas pojedynków na ś7, znalazłem miasto z opisem "ZaPrAsHaM dO mOjEgO mIasTa, ZeRo PoDaTkÓw." - jakoś tak, po zmianie opisu do tego miasta doszło kilku czlonków, i tak słabych. Ale jego założyciel nadal ma opis "ZaPrAsZaM do mOjEgO MiAstA &*&&&***&&**$%@@".
W opisie twojego miasta widać napis "POJEDYNKOWICZÓW I POSZUKIWACZY który nie będą skąpić na rozbudowę
naszym celem jest szybka rozbudowa i dotarcie na szczyt !! " - Bobowie już odpadają, poza tym, słowo o nieskąpieniu na mieście może "przerazić", ktoś może pomyśleć ,że wszystko ma iść na podatki. Poza tym kwestia szczęścia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Zachęcający opis, w którym:
* Jest wzmianka o tym, że miasto jest wciąż rozbudowywane
* Jest wspomniane o sojuszach ( Im więcej tym lepiej, dlatego warto je zakładać)
* Napisane jest, że chronimy graczy przed atakami( Dlatego dobrze jest mieć w mieście dobrego pojedynkowicza).

2. Oprócz zaproszenia wysyłanie wiadomości ( wzór podany wyżej), w której napisana jest prośba o odpowiedź. Jeżeli przeczytał i nie odpowiedział po 3 dniach- zaproszenie kasować.

3. Dobrze jest dawać wszystkim członkom miasta tytuł rady. Dzięki temu i członkowie miasta czują się lepiej i potencjalni kandydaci mogą się skusić.

4. Logo miasta nie powinno przedstawiać naruto, pikachu, godeł klubów ani kiepskich rysunków prosto z paintu. Clip arty z Office'a też odpadają.
Naprawdę głupi obrazek może zniechęcić. A podobno po wyglądzie si nie ocenia. ech...;)

Pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy temat poruszacie Moze warto by bylo zrobic cos w rodzaju konkursu na najladniejsza flage i opis miasta (to co pod flaga )
Ja do swojego miasta na 1 swiecie zrobilem flage i nawet dosyc sie podoba
Taka sama jest w innym miescie na 2 swiecie Tez mojej roboty ale juz w tym miescie nie mieszkam
16gx66e.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry