Jak ?!

  • Rozpoczynający wątek gajewski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Znowu mi usunęli post no więc tak pisze mi tak ze: Brakuje ci jeszcze 3 punktów pracy, by móc wykonywać tą pracę.

Ok... to wiem ale przysyłają mi takie coś ,że za coś tam dostaniesz coś ale cały czas w raportach pisze tak 1 punktów doświadczenia

a jak sprawdzam czy mogę pracować w danej pracy to dalej pokazuje ,że potrzebuję 3 punktów !Będę b.wdzięczny jak wytłumaczy mi to ktoś dokładnie mam już 7 lvl i szkoda mi zaczynać od nowa !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz to już nie wiem, czy ty sie pytasz jak zdobyć punkty pracy? -> Jest FAQ i w pytaniach, jak zdobyć doświadczenie -> w pytaniach już jest takie pytanie. Więc albo pytasz o coś, na co nie ma odpowiedzi na tym forum i ja tego nie rozumiem, albo nie chce ci sie szukać.

Punkty doświadczenia dostajesz za pracę, im więcej godzin, tym więcej punktów doświadczenia. Punkty doświadczenia jak w każdej grze zbierają się powoli, aż dostaniesz kolejny level, a kiedy dostaniesz level, dostaniesz nowe punkty.

Następnie: w prawym gornym rogu jest szukaj. Wybierasz tę opcję, wpisujesz punkty lub doświadczenie i czytasz to co zostało znalezione. Przed zadaniem jakiegokolwiek pytania czytasz FAQ i regulamin.

To chyba znów jest temat do usunięcia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Odnosze wrazenie ze kolega myli punkty pracy z punktami doswiadczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
odp

to co potrzebujesz to się nazywa punkty pracy i nie mają nic wspólnego z doświadczeniem żeby je podnieść musisz wejść na "umiejętności"
 
Status
Zamknięty.
Do góry