Jaka praca jest najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek wojtek111
  • Data rozpoczęcia

Jaka praca jest najlepsza?

  • Handel

    Głosy: 29 9,9%
  • Budowa wiatraków

    Głosy: 141 48,0%
  • Budowa dworca

    Głosy: 42 14,3%
  • Ustanowienie prawa własności

    Głosy: 10 3,4%
  • Budowa trumien

    Głosy: 26 8,8%
  • Eksploatacja kontynentu

    Głosy: 46 15,6%

  • W sumie głosujących
    294
Status
Zamknięty.

DeletedUser7941

Gość
Gość
a jesli chcesz fajny itemek znalesc to handelek ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy czy chodzi Ci o exp czy o kasę czy może o itemki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kasa - Budowa trumien
Exp - Budowa dworca
Kasa i exp - Budowa wiatraków
Itemy - Handel
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co ty wogóle rozumiesz pod pojeciem "najlepsza praca"? Chyba nie od wczoraj grasz na TW jeśli piszesz to w dziale 1go świata :rolleyes:
Gratuluję tematu;)
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
@ Storm: dokładnie.

Ale dodam -> najlepsza praca, to zajęcie, które absorbuje nas na minimalnym poziomie, stawia przed nami bardzo niskie wymagania, a nagradza niezwykle wysokim zarobkiem przy okazji dodając nam splendoru, dzięki czemu stajemy się bogaci, sławni, kochani przez masy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsza praca czyli żeby sie nie narobić a dużo zarobić :D Ja to Ci polece wydobycie srebra :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz itemy to polecam Transportowania Amunicji
 

DeletedUser

Gość
Gość
na exp jest budowanie rancza niezłe, jest lepsze od wiatraków, bo trza mniej punktów pracy i jest o 20% więcej expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepiej to atakuj cały czas Pogiego. to najlepsza fucha pod słońcem..

jak juz ktoś wspomniał nie sprecyzowałeś co oznacza "najlepsza praca"

dla kogoś najlepszą pracą może być zbieranie liści tytoniu, bo z przyczyn osobistych lubi mieć w ekwipunku dużo liści tytoniu. ot co.
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
najlepsza z tych wymienionych to budowa wiatraków, uniwersalna i na kasę i na exp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli ci kolego chodzi o expa to według mnie najlepiej wykonywać Eksplorację Kontynentu. Jeśli o kasę Budowę Trumien. Jeśli xp i kasa to Budowa Wiatraków. A szczęście to Handel :)
 

DeletedUser840

Gość
Gość
Praca

Według mnie na dzień dzisiejszy "Wydobycie żelaza" jest świetną pracą, poza zarobkiem powyżej 100$ możemy dostać pręty gdzie prawdopodobieństwo trafienia wynosi 38% a wartość sprzedaży 18$, mało tego - jest jeszcze motywujący kilof (5%) ale moim zdaniem warto takowy przedmiot zachować, z pewnością będzie przydatny do zadania w przyszłości, samo prawdopodobieństwo 5% przekonuje by raczej trzymać dany przedmiot w ekwipunku :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla expa to Budowa wiatraków a jak dla kasy to Budowa trumien, a jak do watrości szczęscia to Handel
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsza jest budowa wiatraków chociarz gdyby było do wyboru transportowanie amunicji to bym wybrał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja robie tak :)
Expie na "Eksploracja kontynentu" ;)
Zarabiam na "Budowa trumien" :p
A jeżeli chce poszukać itemów to "Transportowanie amunicji" lub "Handlowanie z indianami" :D
 

DeletedUser10758

Gość
Gość
Jak na moim poziomie (21) to dla mnie na kasę najlepszy jest tartak a na XP to znakowanie bydła
 

DeletedUser

Gość
Gość
kompletnie nie sprecyzowane pytanie ..

Albowiem

Zależy od poziomu
Od tego co chcesz zdobyc:
-pd
-kase
-przedmioty

Ogólnie chyba albo handel albo budowa wiatraków
 
Status
Zamknięty.
Do góry