Jaki CS?

  • Rozpoczynający wątek frytek10
  • Data rozpoczęcia

Jaki CS?

  • CS 1.6

    Głosy: 23 57,5%
  • CS Source

    Głosy: 3 7,5%
  • CS Global Offensive

    Głosy: 14 35,0%

  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hej! Nie wiem jakiego CS'ka sobie kupić na Allegro. Nie wiem, CS 1.6 z CS CZ , CSS, czy zaczekać na Global Offensive? Nie wiem czy dołączyć ankietę. Piszcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przełom?
Żaden z tych nowszych nie dorasta nawet do podeszwy do 1.6..
 

DeletedUser

Gość
Gość
So what? 1.6 nie jest aż taki dobry. Ma dużo kampów i mnie jadą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gz. W każdym fpsie są kamperzy. A mówienie, że coś nie jest dobre tylko dlatego, bo Cię jadą jest co najmniej dziwne...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale i w CS 1.6 jest inna fizyka niż w Source
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fizyka może sobie być inna. Grywalność IMO jest nieporównywalnie lepsza, ale jeśli się upierasz, że 1.6 jest ble, to po co się nas pytasz o zdanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze istnieje Source i Global Offensive? W GO BETA grałem, podoba się tylko ma za dużo dynamicznych cieni i są lagi.:( I nie ma tłumika w M4.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra. CSS odpada. Polubiłem trochę (bardzo) CS 1.6. No ale poczeka się jeszcze na inne osoby. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że jak zagłosowałem w ankiecie to temat odświeżyło :gwizd:
A tak do tematu, to stary cs najlepszy :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc tak:
CS 1.6: Dobry, jednak trudny do opanowania i zdarzają się camperzy.
CS Source: Najłatwiejszy, rozrzut zmalał i fizyka strzelania jest łatwiejsza, moim zdaniem nie posiada tylu graczy co CS 1.6 (chodzi o klany,serwery itd.)
CS GO: Kumpel grał i mówi że jest połączeniem obydwóch. Lepsza grafika, więcej broni. Ale to dopiero Beta...

Radze ci poczekać na CS GO, wtedy poczytasz trochę recenzji i dowiesz się jaką kupić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry