Jaki sport uprawiacie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia

Jaki sport uprawiasz?


  • W sumie głosujących
    134
Status
Zamknięty.

DeletedUser11649

Gość
Gość
Taki sobie temacik założyłem,jest już o osiągnięciach ,ale wiadomo nie każdy jakieś zdobywa ;).Ja kiedyś w nóżkę jako bramkarz grałem,w siatę grałem w kosza,teraz łucznictwo i wioślarstwo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Machnij ankietę. Ja to lywanie, tenis, siatkówka, koszykówka i na rowerze od czasu do czasu. ;D
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Dodaj ankiete wielokrotnego wyboru najlepiej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, gram w to co sie da. Piłka nożna - gram juz dlugo, nie trenuje w zadnym klubie, ale lubie sobie pokopac z kolegami, pocwiczyc rozne ,,ekfilibrystyczne" zagrania itp:D. Siatkówka - raczej na wf-ie, bo tak to nie mam za bardzo gdzie grac, ale tez lubie, wzorst pomaga mi w grze. Koszykowka - kiedys chodzilem na sksy, ale zrezygnowalem, to nie sport dla mnie ;d Jak kolega wczesniej od czasu do czasu pojezdze na rowerze;d. Kiedys tez trenowalem tenisa, ale zdecydowanie kocham piłke nożną i dlatego głównie na niej sie skupiam. Zaznacze noge, bo najczesciej ja uprawiam:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście piłka nożna, z przymusu wfowego siatka, czasami ręczna z kumplami, ale to już rzadziej;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja pogrywam w snookera, krykiet, bowla i jeszcze w armwrestling. W wolnym czasie dokładam brydża, i skok wzwyż przez płot do sąsiada ;)


A seryjnie to piłka nożna i siatka < 3
 

DeletedUser10999

Gość
Gość
Karate, rower, piłka nożna i tenis stołowy ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
pilka nozna , siatka , w ręczna gralem w druzynie szkolnej , i mam zamiar sie zapisać na sporty walki ;d to tyle a jeszcze tak pograc z kolegami czy z kims w tenisa stolowego i ziemnego.
 

DeletedUser23203

Gość
Gość
narciarstwo windsurfing piłka nożna szkoda że nie można wybrać kilku:fl:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W piłkę lubie pograć, ale wolę narciarstwo. W tym roku zamierzam spróbować jazdy na desce, moim zdaniem sporty zimowe dają więcej frajdy od zespołowych i innych letnich.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Najczęściej to rower (styl ulicy) czysty street a także dirt wiecie takie tam 360 , 180 (trudne triczki ale efektowne ogólnie rowerek)
A także to co uczy szkoła (W-F) :
To będzie siatka (nie za bardzo lubię ) , koszykówka (według mnie b.fajna) i piłka nożna (rzadko gram ale też spoko)

PS:Były jeszcze rolki ( agresive ) też takie 180,360 (wiecie trochę i coś ze stylowego sportu trzeba uprawiać ^^)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gram w szkolnej drużynie w unihokeja
lubię rower piłkę ręczną i nożną i siatka też jest spoko
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pływanie, dużo pływam z przeznaczeniem na zawody, lubię w siatkówkę grać i kosza, gała takżen ie pogardzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sporty:)

Ja uprawiam dużo sportów między innymi:
0piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, tenis stołowy, uni hokej(3 miejsce w województwie 2009 rok) i inne pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uprawiam dużo sportów między innymi:
0piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, tenis stołowy, uni hokej(3 miejsce w województwie 2009 rok) i inne pif paf
a te 3 miejsce to w jakim województwie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Coś widzę mało osób lubi/potrafi grać w kosza ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie najczęściej gram w siatkówkę i piłkę nożną sporadycznie ping pong:)
 

DeletedUser18766

Gość
Gość
ja: Szachy, Muay thai Rower, Bieganie, Piłka nożna, ręcz,a koszykówka
 
Status
Zamknięty.
Do góry