Jakie plusy bycia w teamie

  • Rozpoczynający wątek Nunki
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1001

Gość
Gość
Takie, że możesz kasować tego typu tematy :D Team to admini.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to raczej obowiązek :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Takie, że możesz kasować tego typu tematy :D Team to admini.

Ale to chyba też zależy kim się jest w tym teamie aby kasować tematy...

Myslę że "uwielbienie graczy" to jest największy plus bycia, w końcu każdy gracz "kocha" adminów :p hahahaha
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podane są dwa plusy poznanie ciekawych ludzi i pracy.
Konkurencja proponuje teamowi ponadto wymierne korzyści dlatego pytam jak jest tutaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz, być w teamie gry to przede wszystkim prestiż i sława :p Jak będziesz dobrze się sprawować, to nawet uwielbienie graczy :)

Swoją drogą ciekawe, czemu do bycia w teamie trzeba mieć 18 lat? Jakąś umowę trzeba podpisać, czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę być uwielbiany będąc w top :D :D
Tak, zapewne tak jak u konkurencji jest umowa stąd ten wymóg.

Może zadam wprost pytanie, czy jakieś bryłeczki złota za tym idą?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wiem team nie ma żadnej przewagi (bonusów, zapłaty czy jak to nazwiesz) nad zwykłymi graczami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz, być w teamie gry to przede wszystkim prestiż i sława :p Jak będziesz dobrze się sprawować, to nawet uwielbienie graczy :)

Swoją drogą ciekawe, czemu do bycia w teamie trzeba mieć 18 lat? Jakąś umowę trzeba podpisać, czy jak?

No chyba logiczne, że nie można powierzać żadnych odpowiedzialnych funkcji osobą nieletnim :D.

A tak po za tym, to nie wiem jaki w tym sens by pchać się do Teamu, ja wolę zdecydowanie być zwykłym użytkownikiem, mieć swoje zdanie na każdy temat i nie przejmować się, że komuś nade mną się ono nie spodoba :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
triglav77 napisał:
No chyba logiczne, że nie można powierzać żadnych odpowiedzialnych funkcji osobą nieletnim .
Zdaję sobie sprawę z tego, że tam był emot, ale napiszę odpowiedź ;)

Wszystko zależy od tego, czy jest się dojrzałym - można być takim w wieku 15-16 lat, ale także można się nim stać np. po 30. To, że jest odgórnie narzucona dolna granica wieku zapewne wiąże się z czymś innym, np. z rzeczoną umową, której nieletni podpisać nie może. Chyba, że jestem w błędzie i administracja ma dalej staroszkolne poglądy nt. dojrzałości nieletnich.

PS. osobą => osobom
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak technicznie rzecz ujmujac - byłem w teamie plemion moderatorem na forum (s7, s14 i szybkie - pozdrawiam serdecznie) i nie mialem z tego powodu zadnych nagrod, zadnych zarobkow, ani innych fajnych rzeczy

No, moze niektorzy wiedza, kmic zarabial tyle ze ferrari sobie kupil. no ale to wyjatek.

18 lat swiadczy o pelnoletnosci, o dojrzalosci, ze sie czlowiek przyklada do pracy, ze mozna mu zaufac, no i przed 18 nie ma dowodu potrzebnego do skanu, eheh
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe że nikt słowem nie wspomniał o fakcie posiadania darmowego premium :rolleyes:
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Nie chce spamować nowym tematem. Więc zapytam tutaj. Co trzeba zrobić żeby być w teamie? Chodzi mo dokładnie o to czy trzeba napisać podanie czy może administracja sama wyłapuje ludzi?

Szukałem na forum, ale nic nie znalzłem. Jeżeli jest gdzieś coś o tym napisane to przepraszam za spam, ale coś mi sie ostatnio net sypie, strasznie muli i jeszcze do tego przeglądarka szwankuje (jakieś błędy wyskakują), chyba trzeba będzie zrobić formata dzisiaj...

Ale dobra wracajać do mojego pytania, czy ktoś wie co trzeba zrobić? Gdzieś podanie napisać? Jeżeli jest taki temat na forum gdzieś to prosiłbym i podanie linku (grzebanie na forum zajmuję mi teraz 4 razy więcej czasu niż wcześniej i nie wszsystko się chce wyświetlać). Z góry dzięki.

PS: Kiedyś coś tam chyba znalazłem, ale już nie pamiętam gdzie dokładnie.

EDIT: Dodam jeszcze, że wyświetla mi się wszystko od góry do dziali "Inne" w "Saloonie", poźniej nie chce się wczytać. ( na niektórych stronach jest podobnie, tylko, że czasem nie mogę nic klikać) Tak jakby nie chciało się załadować, nie wiem już sam o co chodzi :( I jak klikam coś to strasznie mi muli. Może to jest przejściowy błąd (ahhhh ta neo...) ponoć zawsze coś szwankuję z neo jak się umowa z nimi kończy i nie chcesz jej przedłużyć, bo wolisz np.netię 16 mb za cenę neo 2mb :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
Nie wczytuje mi się ;/ Dobra zrobię formata, pomieszam w przeglądarce i sobie poradze, skoro jest coś takiego. Dzięki za odpowiedź.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od potencjalnych kandydatów wymagamy:
- Bardzo dobrej znajomości regulaminu oraz mechaniki gry,
- Pełnoletności (warunek konieczny)
- umiejętności pracy w zespole
- wysoki poziom kultury osobistej
- umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną
- gotowości poświęcenia wolnego czasy na rzecz pracy przy The West
- niekaralności w grze
- mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Szablon zgłoszenia:

Zgłoszenia będą przyjmowane w formie prywatnej wiadomości (PW) na forum do administratora @Vhaeraun bądź @Onufry

Tytuł wiadomości : Zgłoszenie na operatora gry
Zawartość wiadomości:
1) Imię i nazwisko
2) Data urodzenia
3) Miejsce zamieszkania
4) Praca/Szkoła
5) Nick z gry oraz światy na których gramy
6) Doświadczenie oraz funkcje w serwisach internetowych np. operator gry, moderator forum, itp. (jeśli takie posiadamy)
7) Ile czasu dziennie jesteś wstanie wygospodarować na prace związane z obsługą gry?
8) Dlaczego uważasz siebie za dobrego kandydata na członka The West Team?
9) Czy uważasz że administrator TWT jest dla regulaminu czy dla gracza?
10) Jakie cechy u siebie uważasz za zalety a jakie za wady?
11) Jaki jest Twój stosunek do tezy "Administrator ma zawsze racje i jest nieomylny..."
12) Czym jest dla Ciebie zasada fair play?
Z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883).

Zgłoszenia nienapisane według zamieszczonego szablonu bądź niekompletne o wymagane dane nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

* Administracja zastrzega sobie prawo iż będzie się tylko kontaktować z osobami które przeszły pierwszy etap rekrutacji.
* Przyjęcie zgłoszenia i kwalifikacja na wyższy stopień rekrutacji nie jest jednoznaczne z przyjęciem do teamu.
* Jednocześnie informujemy że rekrutacja nie odbywa się z dnia na dzień stąd też prosimy o cierpliwość potencjalnych kandydatów.
* W momencie przyjęcia do zespołu konieczne będzie udokumentowanie wieku.
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Dzięki, ale już mi wszystko działa. Formata zrobiłem (miałem duuuużo wirusów i mi zamulały neta) i już widzę to czego szukałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę być uwielbiany będąc w top :D :D
Tak, zapewne tak jak u konkurencji jest umowa stąd ten wymóg.

Może zadam wprost pytanie, czy jakieś bryłeczki złota za tym idą?

uuu pan jest nie fair play :p

Jestem pewien gdy by były te "bryłeczki" i nie od 18 latu , byłbyś pierwszy :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja dodam , ze osoby które na starcie patrzą na "bryłeczki" są też u nas na starcie przegrane. Wymagamy pełnoletności dlatego iż od takiej osoby można wyciagnąć konsekwencje prawne nieodpowiedzialnego zachowania, to takie zabezpieczenie. O korzyściach płynących z członkostwa w teamie się nie wypowiem, na pewno nie są materialne, są takie aspekty w życiu których nie można przeliczać na pieniądze czy też inne osobiste korzyści materialne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak technicznie rzecz ujmujac - byłem w teamie plemion moderatorem na forum (s7, s14 i szybkie - pozdrawiam serdecznie) i nie mialem z tego powodu zadnych nagrod, zadnych zarobkow, ani innych fajnych rzeczy

no właśnie. zapomniałem wspomnieć, że przez te pół roku przeżyłem trochę niezapomnianych wieczorów na irc, czy grajac z chłopakami z teamu w starcrafta, czy pierwsza wersje westa :p. Nie żałuję ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry