Jakie plusy bycia w teamie

  • Rozpoczynający wątek Nunki
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A ja dodam , ze osoby które na starcie patrzą na "bryłeczki" są też u nas na starcie przegrane.

Trzeba było dodać to do punktu regulaminu, że nie o wszystko można pytać, jak w ustroju totalitarnym.
Mam nadzieję, że nikt nie wywnioskował bym patrzył na te bryłeczki :D
Lubię gdy sprawy są jasne, stąd liczne pytania. Nie milczy ten kto nie ma nic sobie do zarzucenia, a panuje jakaś aura tajemniczości i nikt z teamu nie powie co i jak.

Ps. rozumiem, że moje podanie już jest odrzucone ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3420

Gość
Gość
Wg mnie bycie adminem powinno być normalną płatną pracą, tak samo jak the west jest biznesowym przedsięwzięciem do zarabiania pieniędzy. Oczywiście na pewno znajdą się osoby gotowe pracować za darmo, dla wspomnianego prestiżu, poczucia władzy i znajomości z innymi członkami teamu. Tylko po pewnym czasie niektorzy mogą dojść do wniosku, że im się to jednak nie opłaca i szukać innych korzyści. Dlatego zawsze uważałem, że admini powinni być normalnymi pracownikami, zatrudnianymi na umowę i otrzymującymi pensję oraz co najważniejsze - mającymi zakaz gry w grę którą nadzorują. Nie dotyczy to tylko The West, ale wszystkich gier MMO, gdzie decyzja jednej osoby może przekreślić czyjś rok pracy. A InnoGames na pewno stać na zatrudnianie pracowników, a nie wykorzystywanie darmowej siły roboczej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba było dodać to do punktu regulaminu, że nie o wszystko można pytać, jak w ustroju totalitarnym.
Mam nadzieję, że nikt nie wywnioskował bym patrzył na te bryłeczki :D
Lubię gdy sprawy są jasne, stąd liczne pytania. Nie milczy ten kto nie ma nic sobie do zarzucenia, a panuje jakaś aura tajemniczości i nikt z teamu nie powie co i jak.

Mylisz pojęcie (nie?)zapowiedzianego prezentu z płacą (o ile baryłki można w ten sposób traktować :))


Wg mnie bycie adminem powinno być normalną płatną pracą, tak samo jak the west jest biznesowym przedsięwzięciem do zarabiania pieniędzy. Oczywiście na pewno znajdą się osoby gotowe pracować za darmo, dla wspomnianego prestiżu, poczucia władzy i znajomości z innymi członkami teamu. Tylko po pewnym czasie niektorzy mogą dojść do wniosku, że im się to jednak nie opłaca i szukać innych korzyści. Dlatego zawsze uważałem, że admini powinni być normalnymi pracownikami, zatrudnianymi na umowę i otrzymującymi pensję oraz co najważniejsze - mającymi zakaz gry w grę którą nadzorują. Nie dotyczy to tylko The West, ale wszystkich gier MMO, gdzie decyzja jednej osoby może przekreślić czyjś rok pracy. A InnoGames na pewno stać na zatrudnianie pracowników, a nie wykorzystywanie darmowej siły roboczej.

Oj, mylisz się kolego.
Każdy administrator czy świata 1 czy 2, tak samo każdy moderator danego działu ma kogoś "nad sobą" - jeśli są jakieś problemy, skargi, to właśnie się do nich uderza.
I jak ktos po pewnym czasie moze dosc do wniosku ze bycie w teamie sie nie oplaca - przeciez to wiadomo od poczatku, ze nie dostaniesz pensji, sluzbowego samochodu czy czegokolwiek wartosciowego.
Do takiej pracy (chociaz tu bardziej pasuje pojecie wolontariatu) ludzie przychodza by poznac fajna ekipe, pogadac na IRCu, czy po prostu pomoc innym, mniej doswiadczonym uzytkownikom.

Jesli masz inne, bardziej materialne podejscie - zrezygnuj, wiecej zarobisz zbierajac poziomki ;)
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
Nie mam z czego rezygnować, bo o nic się nie ubiegam :)

Nie możesz powiedzieć, że się mylę, ponieważ wyraziłem tylko moje zdanie, które z definicji jest subiektywne :)

Nie przekonałeś mnie i nadal uważam, że admini powinni traktować to co robią jako profesjonalną pracę i dostawać za to pieniądze, a mieć zakaz gry. Z drugiej jednak strony rozumiem InnoGames, po co mają płacić komuś za coś, co ktoś inny zrobi za darmo i z pocałowaniem rączki, dlatego nie mam złudzeń, że kiedyś będzie tak, jak sobie marzę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry