Jicarilla - Przyszłość (Powtarzalne zadania świąteczne)

  • Rozpoczynający wątek CheatMe
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pojawiło się u Maria Roalstad zadanie jak w temacie. To samo co było na Sylwestra.
Jednakże zastygły ołów ( oczywiście przy rozkładaniu torów - ołów w ekwipunku ) nie dropi od dwóch dni ani przy wykonywaniu prac godzinnych, 10-cio minutowych, czy 10-cio sekundówek.
Można sprawdzić logi z prac - nick ten sam co tu -na świecie Jicarilla.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
To zadanie jest błędem. Za jego wykorzystywanie grozi ci ban w grze.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
nie upilnowali gry ,ale za to będą karać

tylko u nas takie jupii
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie upilnowali gry ,ale za to będą karać

tylko u nas takie jupii

To może przez rozpoczęciem każdego nowego zadania ( chociaż na moim poziomie i tak mało ich, powinienem pytać do supportu czy te akurat mogę ? ( ironia oczywiście )
 

DeletedUser31996

Gość
Gość
Spokojnie, jeśli dostaniesz bana to również dostanie go połowa serwera Jicarilla o_O
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
nie będzie za to bana.
nie jest winą graczy, że wykonują dostępne im zadania - nawet jeśli zadania pojawiają się w nieodpowiednim czasie.
 

DeletedUser31996

Gość
Gość
nie będzie za to bana.
nie jest winą graczy, że wykonują dostępne im zadania - nawet jeśli zadania pojawiają się w nieodpowiednim czasie.

Też tak twierdze :) Tym bardziej ,że sporo ludzi na tym świecie zostałoby zbanowanych ;)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
nie tylko na Jica pojawiło się zadanie Sylwestrowe, bana miałoby przynajmniej 50% graczy polskiego TW :D

edit:
do tej pory wiszą mi na którymś świecie zadania związane z Bożym Narodzeniem, możliwe do pobrania i zakończenia, co też jest błędem, zgłoszonym, już zresztą, szmat czasu temu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
hmmm czy grozi ban czy nie mogłaby się na to wypowiedzieć pani CM. Ja mogę dodać od siebie że za zbugowane zadanie halloweenowe kilka lat temu pół TW miało bana, część graczy na dzień dwa, inni tak jak i ja na 7 dni, pomimo że byłem z pierwszych osób które zgłaszały owy błąd czyli za błędy IG i tak odpowiadają gracze. Moim błędem było to że nie wysłałem ticketa tylko napisałem do adminów bo znaliśmy się dobrze w grze. Straciłem wtedy opcję poprawnego zakończenia tego zadania gdyż wrócić mogłem dopiero po 7 dniach a wtedy już zadanie było nieaktywne i ot mam przez to jedną umiejkę mniej :(

Oczywiście można tłumaczyć się tym że po co robiłeś skoro wiedziałeś ze jest błąd ale jeśli robi się to zadanie przed informacją (której oficjalnie nie ma) w innym temacie założonym przez innego gracza to czy ktoś winny jest i trzeba go karać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście można tłumaczyć się tym że po co robiłeś skoro wiedziałeś ze jest błąd ale jeśli robi się to zadanie przed informacją (której oficjalnie nie ma) w temacie założonym przez innego gracza to czy ktoś winny jest i trzeba go karać?

Przecież mamy tak znakomity TWT, że informacje na ten temat do dzisiaj nie ma ::D:::D:::D:::D: czym Wy się stresujecie ::DD:::DD:::DD: przecież to tylko świadczy o nieudolności INNO ::DD:::DD: oni maja jedna zasadę naprawione jedno........popsute trzy


a zadanie jest już na każdym świecie oczywiście ja wszędzie zrobiłem :) a co
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19312

Gość
Gość
w takim razie nawet nie wszyscy gracze je mają :D
ja np miałem na s1, na irqu i jica już nie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hola hola.... prrrr Płotko :).... jakim cudem ma wiedzieć, czy dane zadanie jest błędem czy nie, skoro pokazuje mi się nagle przy okazji Dnia niepodłegłości US ? :p
Jak już wyżej pisałem, nie mam zamiaru "wszechmocnych nicniemogących" pytać za każdym razem, czy mogę danie zadanie wykonać czy nie i łaskawie czekać na odpowiedź, tym bardziej, że z reguły na określoną serię zadań eventowych mamy określony czas, Promi secundo... jaki ban ? za coś co wykonywałem , produkt się nie dropił i tylko straciłem czas ?? :p
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Sam w 1 poście napisałeś, że pojawíło ci się sylwestrowe zadanie =D Fajnie się z wami pisało - BAN.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sam w 1 poście napisałeś, że pojawíło ci się sylwestrowe zadanie =D Fajnie się z wami pisało - BAN.

A co jeśli ktoś dopiero zaczął grać w tym roku i zadanie zrobił bo nie wiedział co i jak? Ma bana dostać za to że nic nie wiedział, bo wiedzieć nie mógł z powodu krótkiego stażu na TW?
Jak ktoś napisał, jeżeli mieliby banować ludzi za takie zadanie, poszłoby pewnie z 70% graczy na parę dni urlopu, a może nawet i dostaliby perma. Świetna reklama dla gry, która ma przyciągać ludzi, która ma zarabiać.
Już lepszym rozwiązaniem byłoby odebranie nagrody za to zadanie, o ile byłoby to technicznie możliwe.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak niech posypia się bany w trakcie loterii to wtedy dopiero by była jazda po TWT ze strony IG z powodu strat.

A jeśli bany miałyby być przyznane po loterii no to sorry ale temat już wisi kilka dni a zero info z TWT na ten temat, zresztą samo zadanie także wisi w saloonie.

Sprawa jest prosta żadnych banów nie będzie. To nie jest wykorzystywanie buga, bo bug to mógłby być w loterii tak jak kiedyś miało to miejsce że gracze losowali z ostatniej kategorii i na dobrą sprawę wtedy części graczy się upiekło i zarobili kokosy na tym.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jakby były bany po loterii to by gracze dopiero się wściekli (szczególnie Ci co wydali dużo na bryły) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest wykorzystywanie buga, bo bug to mógłby być w loterii tak jak kiedyś miało to miejsce że gracze losowali z ostatniej kategorii i na dobrą sprawę wtedy części graczy się upiekło i zarobili kokosy na tym.

Kanuto ten bug byłby do dzisiaj, ale ze względu, iż o tym dowiedzieli się niedzielni gracze, same kolorowe niki zgłosiły to do INNO ::D:::D:::D:::D: dopóki poza kolorowymi mało kto wiedział była cisza ::D:::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bana powinien dostać ten pacan co puszcza takie badziewie a później wychodzi cyrk z tego bo nie widzę innego rozwiązania
 
Status
Zamknięty.
Do góry