Juventu Turyn - Lech Poznań !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia

Czy Lech wyjdzie z grupy ?

  • Tak

    Głosy: 29 65,9%
  • Nie

    Głosy: 15 34,1%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser15126

Gość
Gość
Bardzo dobry mecz moim zdaniem, remis 3:3 to jest bardzo dobry wynik, mimo że mieli przewagę już 2 goli, jak myślicie, czy Lech po tym remisie, ma szanse na wyjście z grupy ?

Ja obstawiam na tak ::):

Ps. Temat: Juventus - literówka ... ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze po założeniu tematu możesz zmienić nazwę, klikając w przeglądzie działu na przestrzeń obok tematu.

Wynik dobry. Tylko dobry, szkoda głupio straconych 2 punktów, ale szanse mamy, jeszcze remis z MC, 2 x zwycięstwo z Salzburgiem i będą szanse...
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Bardzo , bardzo dobry wynik. Na wyjeździe , z potężnym, doświadczonym rywalem. Mogliśmy wygrać, ale brawo Lech !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem co Was tak ekscytuje... Remis 3:3 po prowadzeniu 2:0 to nic. Co wiecej, remis z przezywajacym kryzys Juventusem to jeszcze wieksze nic, nawet jak na polskie warunki... nie oszukujmy sie. Lech i tak nie wyjdzie z grupy. Pewnie dostanie 2x z MC, raz z Juve i 2x z Salzburgiem i bedzie ,,Przypadek". Slaby wynik, dobra gra. To jednak za malo. Daje im max 3 miejsce, ale pewnie beda na szarym koncu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech grał moim zdaniem dobrze (napewno lepiej niż w eliminacjach do LM )

ale zaskoczył mnie Rudnevs strzelajac wszystkie 3 gole
PS; najładniejsza bramka moim zdaniem to na 3:3 rudnevsa:I:
 

DeletedUser19391

Gość
Gość
Nie rozumiem co Was tak ekscytuje... Remis 3:3 po prowadzeniu 2:0 to nic. Co wiecej, remis z przezywajacym kryzys Juventusem to jeszcze wieksze nic, nawet jak na polskie warunki... nie oszukujmy sie.

Kolega z Warszawy czy Skisły ? Czy nie zna sie na piłce ? Mimo wszystko pozdrawiam z Poznania. Przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanow sie chlopie.

Wynik jak na polska druzyna vs legenda swiatowej piłki jest oszałamiajacy. Wbic 3 bramki Juve na wyjezdzie ? Bezcenne.
Tylko slepiec moze tego nie zauwazyc. Jestem realista i mysle, ze o wyjscie bedzie nadal bardzo, bardzo ciezko :gwizd: Ale jedno sie nie zmienia..... Dumą Polski jesteśmy od Lat!

Pozdrawiam normalnych, zyczacych polskiej pilce jak najlepiej ;;)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nie rozumiem co Was tak ekscytuje... Remis 3:3 po prowadzeniu 2:0 to nic. Co wiecej, remis z przezywajacym kryzys Juventusem to jeszcze wieksze nic, nawet jak na polskie warunki... nie oszukujmy sie. Lech i tak nie wyjdzie z grupy. Pewnie dostanie 2x z MC, raz z Juve i 2x z Salzburgiem i bedzie ,,Przypadek". Slaby wynik, dobra gra. To jednak za malo. Daje im max 3 miejsce, ale pewnie beda na szarym koncu ;)

To, że Juventus ma kryzys, i że Lech prowadził 2:0, nie umniejsza wartości osiągnięcia. Jeśli ktoś uważa tak jak Wiliam, niech pierwszy rzuci kamień we mnie, i przyzna, że Lech przegra wszystkie mecze do końca.

I tu też Wiliam poruszył niemal odwieczną kwestię piłki nożnej: grać dobrą piłkę, nie zawsze z rezultatami, czy brzydko i skutecznie? Bo w przypadku polskich drużyn połączenia piękna i skuteczności, nie oszukujmy się, nie wyjdzie, przynajmniej w najbliższym czasie.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Kolega z Warszawy czy Skisły ? Czy nie zna sie na piłce ? Mimo wszystko pozdrawiam z Poznania. Przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanow sie chlopie.

Wynik jak na polska druzyna vs legenda swiatowej piłki jest oszałamiajacy. Wbic 3 bramki Juve na wyjezdzie ? Bezcenne.
Tylko slepiec moze tego nie zauwazyc. Jestem realista i mysle, ze o wyjscie bedzie nadal bardzo, bardzo ciezko :gwizd: Ale jedno sie nie zmienia..... Dumą Polski jesteśmy od Lat!

Pozdrawiam normalnych, zyczacych polskiej pilce jak najlepiej ;;)


dokładnie to chciałem napisać.... Ich jeden piłkarz wart tyle co cały Lech
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam nadzieję że oni teraz nie uznają że już są mistrzami świata i dalej będą graćjak dotychczas... Ale ogólnie mecz niesamowity szczególnie 2 ostatnie bramki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech zagrał świetny mecz, szczególnie Kotorowski, obronił kilka niezłych strzałów(chociażby w 1 połowie, np. te Del Piero i Iaquinty). przy bramkach Chieliniego, to obrona popełniała błędy. gdyby przy pierwszej nie wmieszali się obrońcy, Kotorowski spokojnie by to wybronił... ale cóż, zdarza się. była szansa na zwycięstwo, był remis. ale po jakiej grze lecha. grali dobrze, chociaż po wyjściu na 2:0 powinni się cofnąć do obrony. może wtedy by nie strzelili 3 bramki, ale i też może byłoby zwycięstwo... teraz tylko czekać na ostatni mecz z Juve, u siebie. bo jeżeli na wyjeździe można, to czemu nie u siebie?
co ciekawe, skuteczność i gra Lecha była znacznie lepsza niż w meczach chociażby ze Spartą, czy z Baku. to mnie chyba najbardziej zaskoczyło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem co Was tak ekscytuje... Remis 3:3 po prowadzeniu 2:0 to nic. Co wiecej, remis z przezywajacym kryzys Juventusem to jeszcze wieksze nic, nawet jak na polskie warunki... nie oszukujmy sie. Lech i tak nie wyjdzie z grupy. Pewnie dostanie 2x z MC, raz z Juve i 2x z Salzburgiem i bedzie ,,Przypadek". Slaby wynik, dobra gra. To jednak za malo. Daje im max 3 miejsce, ale pewnie beda na szarym koncu ;)

Milan prowadził z Live 3:0. Co było dalej pseudoznawco? Pamiętasz?

Ale no tak, milan jest przecież słaby :rolleyes:

@UP: Prawda jest taka, ze polskie drużyny zawsze najlepiej grają z mocarzami...
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Lech zagrał świetny mecz, szczególnie Kotorowski, obronił kilka niezłych strzałów(chociażby w 1 połowie, np. te Del Piero i Iaquinty). przy bramkach Chieliniego, to obrona popełniała błędy. gdyby przy pierwszej nie wmieszali się obrońcy, Kotorowski spokojnie by to wybronił... ale cóż, zdarza się. była szansa na zwycięstwo, był remis. ale po jakiej grze lecha. grali dobrze, chociaż po wyjściu na 2:0 powinni się cofnąć do obrony. może wtedy by nie strzelili 3 bramki, ale i też może byłoby zwycięstwo... teraz tylko czekać na ostatni mecz z Juve, u siebie. bo jeżeli na wyjeździe można, to czemu nie u siebie?
co ciekawe, skuteczność i gra Lecha była znacznie lepsza niż w meczach chociażby ze Spartą, czy z Baku. to mnie chyba najbardziej zaskoczyło.

Hmmm... a ja z formą Kotorowskiego bym się sprzeczał, błąd przy drugiej bramce był ewidentny, strzał Del Piero, tak jak to komentatorzy podkreślali, był również do obrony. Widać w meczach brak Burica i Bosackiego. Ostatnia uwaga o grze Lecha była słuszna, ale nie wiem, czy trenerowi Zielińskiemu uda się tak samo dobrze zestawić taktykę na mecze z Salzburgiem i ManCity. Oby tak ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... a ja z formą Kotorowskiego bym się sprzeczał, błąd przy drugiej bramce był ewidentny, strzał Del Piero, tak jak to komentatorzy podkreślali, był również do obrony. Widać w meczach brak Burica i Bosackiego. Ostatnia uwaga o grze Lecha była słuszna, ale nie wiem, czy trenerowi Zielińskiemu uda się tak samo dobrze zestawić taktykę na mecze z Salzburgiem i ManCity. Oby tak ::D:

Przy 2:2 faktycznie popełnił duży błąd, co do strzału Del Piero - strzał był do obrony co nie znaczy, że bramkarze światowej klasy by go obronili. Szczerze mówiąc to przy takich strzałach bramkarz tak na prawdę zawala kiedy piłka przelatuje pod nim/nad nim.
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
Mecz w wykonani8u lecha bardzo fajny . MC też nie gra ostatnio zbyt dobrze więc jest szansa . salzburg damy rade jak z wiedniem wygraliśmy to z salzburgiem też . jednak w meczu z juve nie grała 1 jedenastka więc może byc lepiej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz w wykonani8u lecha bardzo fajny . MC też nie gra ostatnio zbyt dobrze więc jest szansa . salzburg damy rade jak z wiedniem wygraliśmy to z salzburgiem też . jednak w meczu z juve nie grała 1 jedenastka więc może byc lepiej ;)

Zobaczymy jak dziś zagra MC. Z Chelsea już grają :). Myślę, że w przyszłym tygodniu z Salzburgiem pójdzie dobrze (zwycięstwo). Narazie myślę, że MC to najgroźniejszy rywal.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie o mnie mowcie, smiejcie sie, jarajcie tym 3:3, a prawda jest taka, ze jestesmy na SZARYM koncu. Legenda pilki noznej, zgadzam się, ale co z tego jak dostaja w 4 itery od kazdego po kolei? Od Napoli dostali, na kogo teraz czas? Juve przechodzi ogromny kryzys, a my poprostu dobilismy lezacego, to jest cos? Z Warszawy nie jestem, ale kibicuje dla Polonii,no i jestem za Legią, ktorej niestety narazie nie idzie. Widzieliscie Lecha z legią? Piekne, cudowne 2:1 dla Legii, coz - Lech jest strasznie nieskuteczny;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie o mnie mowcie, smiejcie sie, jarajcie tym 3:3, a prawda jest taka, ze jestesmy na SZARYM koncu. Legenda pilki noznej, zgadzam się, ale co z tego jak dostaja w 4 itery od kazdego po kolei? Od Napoli dostali, na kogo teraz czas? Juve przechodzi ogromny kryzys, a my poprostu dobilismy lezacego, to jest cos? Z Warszawy nie jestem, ale kibicuje dla Polonii,no i jestem za Legią, ktorej niestety narazie nie idzie. Widzieliscie Lecha z legią? Piekne, cudowne 2:1 dla Legii, coz - Lech jest strasznie nieskuteczny;]

Cudowne bo mieli zły dzień? Jak można być za legią i za polonią naraz? Czy to się aby nie wyklucza? :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie:p
a wątpię, żeby nagle Legia grała lepiej niż Juve... spójrz na niektóre zespoły, lepiej sobie radzą w le/lm niż w ligach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry