Kalendarz adwentowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19472

Gość
Gość
I tu mam pytania związane z tym kalendarzem.
1. Od kiedy dostaje się ten kalendarz?
2. Jak myślicie czy kalendarz dostaniemy jeszcze raz jeżeli ubiegłego roku otworzyliśmy część lub wszystkie okienka ?
3. Czy będzie jakaś nagroda dodatkowa jak otrzymamy po raz 2 owy kalendarz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja teraz mam już dwa kalendarze. W zeszłym roku nie udało mi się otworzyć wszystkich okienek w odpowiednim czasie więc zostawiłem sobie go na przyszły rok. Ciekaw jestem czy jeśli tym razem otworzę wszystkie o odpowiednim czasie to przy zakończeniu będę mógł odebrać i sanie, i torbę szklanych kulek. Korci mnie też aby jednak dostać rózgę...
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
I tu mam pytania związane z tym kalendarzem.
1. Od kiedy dostaje się ten kalendarz?
2. Jak myślicie czy kalendarz dostaniemy jeszcze raz jeżeli ubiegłego roku otworzyliśmy część lub wszystkie okienka ?
3. Czy będzie jakaś nagroda dodatkowa jak otrzymamy po raz 2 owy kalendarz?


1. Od dziś
2. Tak
3. Pewnie nie. Raczej standardowo: sanki, rózga bądź woreczek z kulkami.
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Pytanie do Osób które mają sanki: co w tym roku chcecie zdobyć? Mnie nachodzi na rózge.
 

DeletedUser28220

Gość
Gość
to moj pierwszy kalendarz adwentowy ale nie wiedzialem ze zaniego mozna dostac rózge albo sanie jak to zrobic??
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Otwierasz odpowiednie okienka od 1 do 24 grudnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sanie - otwierasz okienka w poprawnej kolejności
rózga - otwierasz okienka przed 1.12
torba kulek - otwierasz okienka w złe dni, ale między 1.12 - 24.12
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
A propos mam już sanie z poprzedniego roku i nie wiem czy otwierać wszystkie okienka po kolei czy starać się o rózgę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli byłbym na Twoim miejscu, to nie brałbym drugich sanek... Przecież rózga to też ciekawy item :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A kto wam powiedział że będą drugi raz sanki?... może być na przykład... renifer...
Ale to tylko takie moje zdanie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem przekonany, że będzie coś innego niż sanki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem przekonany, że będzie coś innego niż sanki.

Ja jestem przekonany, że będą sanki. Może jakieś argumenty, dowody?

W końcu osoby, które nie grały w zeszłym roku muszą też mieć szansę na element zestawu świątecznego. Być może w tym roku osoby, które mają już sanki dostaną za to dodatkowy punkt cech.
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
Świąteczne sanie da się zdobyć poprzez 10x modlitwę w Boże Narodzenie (osiągniecie) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja poczekam jak inni otworzą ten kalendarz ^^ Wątpie żeby 2 razy dla tych samych graczy były sanie -.- Myślę że będzie pkt umiejętności ale ja tam wole sakiewke szklanych kulek :)
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
żeby dostać sanie jest inny sposób niekoniecznie z kalendarza adwentowego,wystarczy poszperać w osiągnięciach i zobaczyć za co.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem przekonany, że będą sanki. Może jakieś argumenty, dowody?

Na pewno widziałem jakieś osiągniecie, czy też quest w którym można było dostać sanki, nie bardzo pamiętam co konkretnie, ale w tym roku sanie zdobywamy w inny sposób a z kalendarza będzie coś innego.

edit: tak już mi sie przypomniało, znalazłem na stronce tw-db
2415dfq.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno widziałem jakieś osiągniecie, czy też quest w którym można było dostać sanki, nie bardzo pamiętam co konkretnie, ale w tym roku sanie zdobywamy w inny sposób a z kalendarza będzie coś innego.

edit: tak już mi sie przypomniało, znalazłem na stronce tw-db
2415dfq.jpg


To ciekawe. Mimo wszystko nie wydaje mi się, aby była w tym roku inna nagroda (choć renifer też jest możliwy) bo w takim wypadku niektóre osoby miały by po 2 sztuki sanek co było by trochę dziwne. Gdyby za modlitwę był renifer to maiło by to sens... Przekonamy się dopiero 25 grudnia.

EDIT: Ja na tw-db nie widzę aby nagrodą za to osiągnięcie były sanie. Być może było tak kiedyś na becie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10665

Gość
Gość
Nie gadajta bzdur o datach...

Żeby zdobyć sanki musisz większość okien poprawnie otworzyć, z tego co pamiętam możesz mieć 2 błędy...

Jeśli otwierasz w grudniu dostajesz szklane kulki, za posiadanie 3 szklanych kulek i oddanie kalendarza dostajesz worek kulek(dlatego 2 kulki można jeszcze mieć i liczyć na sanki)

Jeśli przed grudniem otworzysz to masz węgiel, za posiadanie jakieś tam ilości węgla masz ruzgę... Chciałbym tylko zauważyć, że można te przedmiotu sprzedawać na targu... ;)

A i pamiętajcie, że jeśli otwieracie za wcześnie, to stajecie się z automatu dość kuszącym kąskiem w biurze szeryfa ;)pif paf
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@sanki
Są osoby obecnie, co mają sanki x2
Jedne z kalendarza, jedne z osiągnięcia.
Nie na becie, tutaj na naszych światach.

Co będzie z kalendarza w tym roku (dla tych co mają już sanki) to nie powiem bo nie wiem ;D Nawet nie chcę wiedzieć bo sam będę otwierał powtarzalny kalendarz o czasie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry