Kartka cz 1

  • Rozpoczynający wątek ArHoL
  • Data rozpoczęcia

z jakiej pracy ?


  • W sumie głosujących
    121
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W jakich pracach wam poleciała? Proszę zaznaczyć daną pracę, jeśli komuś więcej niż 1 raz może zaznaczyć parę :p.

po aktualce czy przed też możecie napisać.. inne info też mile widziane :p.

Jestem już w desperacji i sam nie wiem gdzie szukać -_- z prac w których może mi polecieć to:transportowanie,gaszenie pożaru,plądrowanie zwłok,strażnik więzienia (co do plądrowania to brakuje mi 1 rzeczy ale to detal :p no i pod warunkiem że bd lecieć itemy pod próg 1400$ przy 1 punkcie pracy : PP) z premium dochodzą:misjonarze,kopanie grobów.

Aha na 9 św. poleciało mi z transportu... na 8 też próbuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
chyba jeszcze z misjonarzy mi droplo ale na 100% pewny nie jestem :p
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Mi droplo z Transportu 2 razy 1 raz na 11s a drugi na becie oczywiście po aktualce
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Pięciokrotnie wypadła :).

S4: Plądrowanie (ok. 20-30pp),
S7: NNPP x2 (duuużo pp, 50-100, nie pamiętam ;)), Przemyt (zapewne ok. 30pp),
S12: Okradanie ludzi (ok. 20pp)

Wszystko przed aktualizacją i bez KP.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
na polskim serwerku ostatni znalazlem w gaszeniu.. ale na angielskim.. az mi koparka opadla ze szczescia i zdziwienia..

w naprawie wozów osadników :pP na 10 ang:p a wiec.. dopuki szczescie dopisuje.. to teraz znajdziecie nawet w kopaniu grobow:p
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Z odpowiednią liczbą punktów można rzeczywiście ją tam spokojnie znaleźć (NWO). Sam wczoraj w tej pracy znalazłem Pistolet Odprzodowy Bowie'go, który wart jest o 40$ więcej niż kartka. Mam tam teraz nieco ponad 100pp, przedział 1622-540$. Szukaj ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie jest szansa że poleci przy 2 pp? xDd? (lub 6 : PP) w plądrowaniu ofc :p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W każdej pracy teraz może wylecieć jeśli przedział szczęścia jest odpowiedni. Wystarczy dużo pp i cierpliwość :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi przed aktualką poleciały z Przemytu i Rokowaniach pokojowych, niestety złą decyzję wcześniej wybrałem i szansa na HDS przepadła... Teraz czekam jak wprowadzą handel, będę sprzedawał :D
 

DeletedUser21640

Gość
Gość
Strażnik więzienia

0 % na znalezienia w strażniku więzienia?
to nieprawda mam dowód że tak nie jest:http://yfrog.com/n7doroopp
i to bez premki :D
a punktów pracy miałem chyba ze 200:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nice... mam już powoli dość 5 miesięcy i nic... Jeśli nie poleci do końca wakacji/roku to rzucam to w diabły xdd.
 

DeletedUser21640

Gość
Gość
Do miecza

Bo Można zdobyć miecz hernada de soto mając wszystkie 3 kartki
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Oho, znów się poszczęściło :) W ciągu dwóch dni dwa razy... S4: Ściganie bandytów (38pp), S7: NNPP (po raz trzeci) (118pp). Szukaj, nie poddawaj się ;) Przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oho, znów się poszczęściło :) W ciągu dwóch dni dwa razy... S4: Ściganie bandytów (38pp), S7: NNPP (po raz trzeci) (118pp). Szukaj, nie poddawaj się ;) Przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.



ale 5 miechów... xd zresztą, w najmniej oczekiwanym, ale ja cały czas oczekuje że poleci :D:D może teraz po kolejnych 2h gaszenia....

fail again xP.

Obecnie robie:
transportowanie ammo (22 pp)
gaszenie pożaru (150 pp około)
strażnik więzienia (110 pp)

Mieć nadzieje że się uda ! :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry