odrzucony Klikanie pracek w trakcie przygody

Pomysł warty wprowadzenia?


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .

MiętówkowyLarry

Blada Twarz
Dzień dobry,

Czemu temat przygód jest tak zaniedbywany? Rozumiem, że nie każdy lubi w to grać, ale nie brakuje również graczy, którzy to uwielbiają. O ile jest możliwość zmiany eq w trakcie przygody literką "i", tak nie ma możliwości klikania prac bez wychodzenia z przygody lub zasłaniania 1/3 planszy otwartym oknem pracy. Moja propozycja to dodanie dodatkowej opcji minimalizowania okienka pracy, tak aby znikało okienko, ale nadal byłaby widoczna ikona pracy. Po najechaniu kursorem na taką ikonę mielibyśmy informację o % motywacji. Poniżej przedstawiam grafikę pomagającą wyobrażenie sobie tego.
 

Załączniki

  • przygoda.png
    przygoda.png
    722,1 KB · Wyświetlenia: 18

MiętówkowyLarry

Blada Twarz
Może 10-20 osób gra na polskim TW dla przyjemności przygody, reszta to zadanka lub bilety do expa. Czekanie czasem po kilka godzin na wystartowanie jednej...
No to prawda, ale co to ma wspólnego z moją propozycją? Dotyczyć ona będzie ludzi, którzy są zainteresowani przygodami. Tobie chyba to nie szkodzi, więc co próbujesz wywalczyć?

Być może przyciągnie to więcej ludzi do przygód, bo zamiast tylko expić, będą w stanie w międzyczasie grać przygodę.
 
to w takim razie podczas bitew też powinna być możliwość klikania pracek jestem na nie

pozdrawiam
 

MiętówkowyLarry

Blada Twarz
to w takim razie podczas bitew też powinna być możliwość klikania pracek jestem na nie

pozdrawiam
Jest jedna kolosalna różnica pomiędzy przygodami, a bitwami. Podczas przygód możesz wykonywać prace, pojedynkować się i zmieniać eq. Podczas bitew fortowych nie. Moja propozycja ma na celu pogodzenie expienia z graniem przygód. Z każdym wpisem w tym temacie udowadniacie, że nie gracie przygód, mało wiecie o przygodach, a mimo wszystko zabieracie głos w tej sprawie, co więcej - głosujecie na nie.
 

MiętówkowyLarry

Blada Twarz
problem typu: Zjeść Ciastko i Mieć Ciastko

View attachment 4586
Nie, problem typu, skoro jest możliwość wykonywania innych czynności podczas gry w przygodę, to czemu by tego nie usprawnić.

Z kolei wasz problem polega na tym, że dotyczy to przygód, w które i tak nie gracie. Kompletnie ignorujecie fakt, że nie chce wprowadzenia niczego nowego do aktualnej rozgrywki, ani dodatkowych bonusów. Chodzi w tym wszystkim o łatwiejsze expienie podczas gry w przygodę i tyle.
 
jest możliwość zmiany eq w trakcie przygody literką "i"
Mówisz o notorycznej podmianie broni pomiędzy lobby a prawdziwą rozgrywką?
To akurat powinno zostać usunięte :)

Przygody to jedynie dodatek i nikt normalny nie ciora w to bez przerwy :)

Powiedz jeszcze, że masz dwa monitory i na jednym chciałbyś grać w przygody a na drugim klikać pracki 15s to zejdę chyba ze śmiechu :)
 

MiętówkowyLarry

Blada Twarz
Mówisz o notorycznej podmianie broni pomiędzy lobby a prawdziwą rozgrywką?
To akurat powinno zostać usunięte :)

Przygody to jedynie dodatek i nikt normalny nie ciora w to bez przerwy :)

Powiedz jeszcze, że masz dwa monitory i na jednym chciałbyś grać w przygody a na drugim klikać pracki 15s to zejdę chyba ze śmiechu :)
Widzę, że jesteś typem człowieka, który nie jest w stanie się zdystansować i podejść do sprawy bez emocji. Wytłumaczę jak chłopu na polu, skoro mimo tak prostego wyjaśnienia nadal musisz sobie coś dopowiadać, bo nie możesz tego objąć swoim rozumem.

- W trakcie przygody (gra już się toczy) możesz zmieniać eq na inne, np pod expa, pod pojedynki itp.

- Wszystko jest dodatkiem w tej grze, bo jest to gra, więc każdy szuka czegoś co sprawia mu frajdę (zabawę).

- Mam 2 monitory, 4 komputery, 2 telefony i 2 konsole, I CO Z TEGO? Chodzi w tym o to, aby można było klikać pracę podczas zaczętej już przygody bez potrzeby duplikowania karty, wychodzenia z rozgrywki czy innych cudów, które tutaj proponujecie. Nie chodzi o obejście problemu, a ulepszenie tego co już jest. Niczego nowego nie chce wprowadzać, tak jak jeden geniusz porównał to do wprowadzenia klikania pracek podczas bitew fortowych, bo nie ma nawet pojęcia o tym, że podczas przygody można robić prace.
 
Do góry