KOŚCIÓŁ

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Czytałem gdzieś, że dodawany jest losowy bonus od szansy powodzenia, znalezienia i dla wytrwałych powinno się każdą czynność (praca, pojedynki, budowa, itp.) poprzedzać modlitwą w kościele.
 
Czytałem gdzieś, że dodawany jest losowy bonus od szansy powodzenia, znalezienia i dla wytrwałych powinno się każdą czynność (praca, pojedynki, budowa, itp.) poprzedzać modlitwą w kościele.
Jest wzmianka oficjalna, że nikt nie wie dokładnie co daje modlitwa. Ja osobiście też miałem te same domysły co ty tutaj napisałeś. Dodam od siebie, że mam wrażenie iż jak ktoś nas atakuje, a my się w tym czasie modlimy daje nam większą szansę na wygraną. Od razu sprostuje ze musisz też mieć jakiś w miarę ekwiounek do obrony a nie biegać na golasa jak ktoś idzie na ciebie. To są oczywiście domniemania co do modlitwy, ale kto wie jaka jest prawda.
 
Kiedyś był taki rytuał, że przed budową sklepu w mieście modliło się 3 razy, podobno dawało to większą szanse na lepsze przedmioty. W praktyce pewnie nie ma to pokrycia.
 
Kiedyś był taki rytuał, że przed budową sklepu w mieście modliło się 3 razy, podobno dawało to większą szanse na lepsze przedmioty. W praktyce pewnie nie ma to pokrycia.
Tez o tym słyszałem, może też się okazać że 1 lvl odpowiada np. 1 procent do czegoś tam.

A tak idąc z tematem wiecie na jakim polskim świecie mają największy poziom kościoła i jaki to jest poziom ??? Śmiało walcie screen jak coś :)

Na huronie na chwilę obecną jest największy 804 poziom.
 
Do góry