komplet meksykanina czy konowała?

  • Rozpoczynający wątek TaSi3miec
  • Data rozpoczęcia

Który komplet

  • meksykanina

    Głosy: 42 35,0%
  • konowała

    Głosy: 78 65,0%

  • W sumie głosujących
    120
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Mam pytanie. Na forum znalazłem podobne, lecz nie w mojej sytuacji. Jestem poszukiwaczem. Mam 2 rzeczy z kompletu konowała i 0 z kompletu meksykanina. Sęk w tym, że od początku gry daje w zręczność i strzelanie, a nie w siłę i siłę uderzenia. Jak się dowiedziałem kwas jest bronią do walki wręcz. Z kompletu konowała mam czarny melonik który daje m.in. +6 strzelania i brązową kamizelkę (+7 strzelania). Nie wiem czy dalej zbierać do konowała i przestawić się na siłę uderzenia, czy wziąć meksykanina. Pomóżcie!:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy co ci jest potrzebne do danej pracy ;)

mi brakowało 50pkt pracy do pracy "Pracuj jako konował" kupiłem sobie 2rzeczy do seta dla szarlatana i już mogę wykonywać tąpracę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ci radzę jednak konowała juk już musisz wybierać.
A najlepiej to olej te sety i zostaw se tak jak masz.
Skoro te rzeczy co masz są dobre, to po co masz je zmieniać na inne-gorsze.

Ja gra i żołnierzem i poszukiwaczem, i wszędzie zbieram meksykanina + 2 z innego setu. Meksykanin jest fajny bo osła też wystarczy mieć, ale ten kwas i chusta jest bez sensu do mojego fightera, który ma wszystko w strzelanie więc to można z innego setu wziąść :p

Chyba że komuś zależy by mieć cały komplet czegoś to proszę bardzo ;)

Jest jeszcze rozwiązanie że oba sety sobie zbierzesz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi nie zależy na tym, by móc wykonywać tę pracę, ale by być dobrym w pojedynkach. Tylko klasę wybrałem złą, ale trudno.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki arell. Tak sobie teraz myślę, że zdobędę eliksir i może kupie szlachetną muszkę (chociaż szkoda mi czarnej opaski). Jak znajdę buty to zobaczę - może też założę. A kwas oleje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie możesz po prostu mieć dwóch kompletów i korzystać z nich w razie potrzeby?
Sam noszę prawie 3 zestawy i jest mi z tym dobrze :)
 

DeletedUser247

Gość
Gość
No z ang. charlatan. To jest konował... lub praca: Pracuj jako konowal
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej Komplet meksykanina ja mam cały i wymiatam ale jeśli masz rozłożone tak Umiejętności to zbieraj na Zestaw Konowała -.- .
 

DeletedUser

Gość
Gość
meksyk

meksykanina poniewaz jak zbierzesz wszystko to mozesz robic roznorakie prace i do tego masz wolnosc wyboru broni

a w konowale to musisz nosic zracy kwas i daje tylko punkty pracy do "pracuj jako konowal"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kwas jest bronią strzelecką, na 3 świecie el Chico ma cały komplet konowała.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zebrałem komplet konowała;) Trochę kosztowało ale było warto;)
5600$ buty konowałą
1800$ brązowa kamizelka
2200$ szlachecka muszka
1500$ żrący kwas
808$ czarny melonik

W sumie 11908$$$

setr.jpg
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Jeśli choć o pojedynek to oczywiście konował.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
mam całego konowała i dobrze sie nim walczy max hit(bez butków konowała)-211hp :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam całegho meksykanian i wg mniedla niskich leveli ten set jest najlepszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Mam pytanie. Na forum znalazłem podobne, lecz nie w mojej sytuacji. Jestem poszukiwaczem. Mam 2 rzeczy z kompletu konowała i 0 z kompletu meksykanina. Sęk w tym, że od początku gry daje w zręczność i strzelanie, a nie w siłę i siłę uderzenia. Jak się dowiedziałem kwas jest bronią do walki wręcz. Z kompletu konowała mam czarny melonik który daje m.in. +6 strzelania i brązową kamizelkę (+7 strzelania). Nie wiem czy dalej zbierać do konowała i przestawić się na siłę uderzenia, czy wziąć meksykanina. Pomóżcie!:(
Według mnie, to oczywiście konował. Jeśli chodzi o pojedynki oczywiście, a jeśli prace to meksykanin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie możesz po prostu mieć dwóch kompletów i korzystać z nich w razie potrzeby?
Sam noszę prawie 3 zestawy i jest mi z tym dobrze :)

Zgadam się. Posiadam cały zestaw konowała i meksykanina ( posiadam wszystkie zestawy oprócz 1 przedmiotu z Indianina i 1 przedmiotu z Dżentelmena ) i według mnie oba są dobre. Szczerze mówiąc: konowała używam do "pracy konowała" :p ,a kompletu meksykanina do pracy "wydobycie ropy" i jest b. dobrze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ha dzisiaj wbijam 42 i zakładam kwas buty też już mam teraz czas na komplet dżentelmena z laską może być kłopot
mam plan zdobyć wszystkie męskie komplety
zostały jeszcze framer indian i dzentelmen
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Mi komplet konowała pasuje:D Coś o tym TQM wiesz...
Teraz pozbieram Dżentelmena i Indianina :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej no jak chcesz się bić to meksykanina a jak prace itp. to konował jak najbardziej
 
Status
Zamknięty.
Do góry