Komplet nowicjusza

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co to tym sądzicie? 3 od góry. Może wejdzie w nowej aktualne, razem z paskami i spodniami? Szukałem czegoś na ten temat na forum, ale nic nie znalazłem.

EDIT: Ta, 3 od góry, ale genialny mic nie podał linku xD http://pl.weststats.com/Itemsets/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wejdzie, na niemieckim serwie jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18989

Gość
Gość
Wejdzie, poza tym na db-info jest cały zilustrowany ;) Pozdrawiam
 

DeletedUser4283

Gość
Gość
Co to tym sądzicie? 3 od góry. Może wejdzie w nowej aktualne, razem z paskami i spodniami? Szukałem czegoś na ten temat na forum, ale nic nie znalazłem.

Bonusy przy 2 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej

Bonusy przy 3 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew

Bonusy przy 4 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew
+20 punktów pracy do Garbowanie

Bonusy przy 5 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew
+20 punktów pracy do Garbowanie
+20 punktów pracy do Polowanie na indyki

Bonusy przy 6 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew
+20 punktów pracy do Garbowanie
+20 punktów pracy do Polowanie na indyki
+20 punktów pracy do Hodowla krów

Bonusy przy 7 przedmiotach

+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew
+20 punktów pracy do Garbowanie
+20 punktów pracy do Polowanie na indyki
+20 punktów pracy do Hodowla krów
+5 punktów pracy

Bonusy przy 8 przedmiotach

+1 Charyzma
+1 Siła
+10 punktów pracy do Zrywanie trzciny cukrowej
+20 punktów pracy do Wycinka drzew
+20 punktów pracy do Garbowanie
+20 punktów pracy do Polowanie na indyki
+20 punktów pracy do Hodowla krów
+20% do szybkości
+15 punktów pracy


więc muszą być paski i spodnie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że to kolejne ułatwienie, których i tak jest od groma, mi się jakoś nie podoba.
 
Dokładnie. Kolejne ułatwienie dla nowych graczy którzy i tak nie dobiją choćby 50 poziomu. Od czasów pojedynków z NPC i tak niskie levele mają strasznie łatwo. Mając farta można 5 level nabić w 1 dzień, jadąc na botach. Kiedyś było to raczej niemożliwe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie. Kolejne ułatwienie dla nowych graczy którzy i tak nie dobiją choćby 50 poziomu. Od czasów pojedynków z NPC i tak niskie levele mają strasznie łatwo. Mając farta można 5 level nabić w 1 dzień, jadąc na botach. Kiedyś było to raczej niemożliwe.

Mnie też to trochę przeraża, gdy widzę na nowo powstałym świeie gości paradujących z 11lv.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie. Kolejne ułatwienie dla nowych graczy którzy i tak nie dobiją choćby 50 poziomu. Od czasów pojedynków z NPC i tak niskie levele mają strasznie łatwo. Mając farta można 5 level nabić w 1 dzień, jadąc na botach. Kiedyś było to raczej niemożliwe.

Da się wbić nawet 6,ale i tak masz racje jest już za dużo ułatwień.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie. Kolejne ułatwienie dla nowych graczy którzy i tak nie dobiją choćby 50 poziomu. Od czasów pojedynków z NPC i tak niskie levele mają strasznie łatwo. Mając farta można 5 level nabić w 1 dzień, jadąc na botach. Kiedyś było to raczej niemożliwe.

obecnie na becie idąc w budowanie w 1 dzień nabiłem 10lv pierwsze 6na cerowaniu skarpet w jakieś 30 min
 

DeletedUser

Gość
Gość
Da się wbić nawet 6,ale i tak masz racje jest już za dużo ułatwień.

Z premium da się wbić nawet i 10 w jeden dzień.

Łatwo zdobyć te itemki na becie? Moim zdaniem set jest niepotrzebny, bo nowicjuszem się jest kilka dni i nie wiem, co da później bonus do trzciny.

PS. No, ale bonusy do hodowli i indyków mogą być przydatne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19899

Gość
Gość
Zajrzyj na tw-db.info ->Polski->Zadania->pierwsze okienko z zadaniami. Tam są wszystkie questy na zestaw nowicjusza :)
2zxwfog.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23590

Gość
Gość
I tak najprawdopodobniej szybko zapomnimy o tym secie i nikt z niego nie bd korzystał, tak samo jak z setu farmera
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogli się chociaż postarać z grafiką tych przedmiotów, żeby jakoś przyzwoicie wyglądały.
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Patrząc na grafikę to ten set nie pasuje do gry. Grafika wygląda jak zrobiona przez dziecko. Porównajcie konia czy broń.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Tego setu w ogóle nie powinno być... Gracz, który ma zamiar na danym świecie pograć dłużej niż 2-4dni nie będzie go zbytnio potrzebował... dopiero, jak już ktoś wspomniał, indyki i hodowla krów się opłacają, a reszta to jak dla mnie zbędny bajer by zainteresować ludzi... Osobiście uważam sam pomysł za niewypał:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o pojedynki z botami, to i bez premium można wbić 8 - 9 lvl.
Co do grafiki to macie rację - moim zdaniem kompletna porażka. Jeśli to prawda, że jest nowy grafik, to ciekawe jak będą wyglądały produkty z tych nowych prac.
A mówiąc o sensie tego setu - patrząc na odznaczenia graczy z Blackfoot to wiele osób powyżej 20 lvl nie ma zrobionych nawet 10 zadań, więc nie wiem jak ich zachęcić do zbierania tych przedmiotów...
 

DeletedUser

Gość
Gość
niedługo w kilka godzin będzie można nabić 10::P: bariera cały czas będzie sie musiała podwyższać bo nie będzie sensu grać:traper:
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
niedługo w kilka godzin będzie można nabić 10::P: bariera cały czas będzie sie musiała podwyższać bo nie będzie sensu grać:traper:

10 level to można nabić od razu jak się zaczyna grać na nowym świecie. Nie potrzeba na to kilku godzin :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry