Konkurs graficzny 2010 Etap I

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia

Wybierz opcje:


  • W sumie głosujących
    54
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Konkurs Graficzny 2010
Etap I

Zgodnie z terminem prace powinny być oddane do dzisiaj (17.03.2010.r) wraz z plikiem rozłożeniowym - w przeciwnym razie osoba, która tego nie zrobiła zostaje zdyskwalifikowana. Czasu było, aż nad czo więc nie ma co się usprawiedliwiać. Osoby, które uczestniczą w konkursie to:

  1. Dj188
  2. damoner
  3. Dami6
  4. Budowniczy777
  5. vGrimReaper
  6. mic222
  7. Ptasx1
  8. Kevlar
  9. Neoqueto
  10. przmek7
  11. Skamon
  12. 94Misiek94
  13. jokerek01
  14. xXxTWxXx
  15. Cornwell

Piętnastu uczestników, oddanych prac jedynie trzynaście.

Kevlar oraz jokerek01 nie przesłali prac, w związku z tym wykluczam ich z zabawy ;]

=================================================

Trochę o przebiegu:

W Etapie I pojedynek ogólny trwa dokładnie 72h. Typ pracy to sygnaturka, temat dowolny. Macie do dyspozycji nie tylko pracę w wersji graficznej, ale także pliki projektu, które umożliwią wejrzenie w to co wykonał autor. Poza tym ma to na celu wyzbycie się domniemanych ripów. Na każdą pracę możecie głosować tylko raz. Głos będzie liczył się ja jeden nawet jeśli oddacie głos w sądzie i w postaci postu. Oczywiście mile widziane komentarze wyboru.

Cz.2 napisał:
Cytat z tematu głównego:

Konkurs będzie 4 etapowy. Każdy z etapów będzie wymagał od uczestników nieco innych umiejętności. Same walki będą inne od dotychczasowych. Odchodzimy od standardowych pojedynków jeden na jednego. Tym razem starcia będą grupowe. Organizator wyznacza termin oraz typ pracy. Tematyka oczywiście dowolna. Po oddaniu prac do organizatora: on jako osoba odpowiedzialna za konkurs zakłada nowy temat, w którym wystawia dzieła dołączając do nich ankietę. Pracę będą anonimowe, oceniane zarówno przez zwykłych usserów jak i administrację. Wyznaczona ilość osób o najmniejszej ilości punktów zostanie wytypowana do wydalenia z przebiegu konkursu. Jednakże by jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę po każdym etapie zostanie założony nowy temat z wyżej wymienionymi osobami. Usserzy jak i uczestnicy konkursu (oprócz osób wytypowanych do eliminacji) będą oddawać swe głosy na wybranego przez siebie gracza, który pomimo wytypowania zostanie dopuszczona do kolejnego etapu. Reszta zaś zmuszona będzie zakończyć zabawę.


Po każdej turze odpadać będą kolejne osoby, aż dojdziemy do etapu 4 w którym jak mniemam zostanie trójka najlepszych. Owa 3 będzie rywalizować o miejsce pierwsze, drugie oraz trzecie.


==============================================

A o to prace:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra tutaj dam moje zastrzeżenia:
C - Brzydki napis, D - Nie wtopiony render, E - pare pikseli ucieklo, J - Dziwnie z tym c4d i napisem a takze smieszna prawa reka, K - Taka "Banalna", L - Gdzies tak w 1/3 jakas linia i jasniejsze jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
A:
-brzydki napis i ramka
-render nad ramka brzydko wyglada
+ładnie dobrane kolory
B:
-niewiele tam jest zrobione
-ramka przy toporze prześwituje
+fajny efekt
C:
-bleee... w ogóle mi się nie podoba ,a napis wprost ohydny.
D:
-też brzydka...
E:
Bardzo ładna.Nierzucający się w oczy napis ,by się przydał i czarna ramka 1px.
F:
-wystający render psuje efekt
+orginalne kształty
G:
-Nie lubię sygnatur z takim wrażeniem.
-napis i ramka do kosza

Ciąg dalszy:

I:
Nawet fajna.Jakas ramka by się przydała.
J:
Do kitu... render źle wycięty napis i ramka do kosza.
K:
Taka dziecinna...
L:
Co tu w ogóle było zrobione?
M:
ogień i ramka są do kosza reszta dosyć dobra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10568

Gość
Gość
Muszę wszystkim uczestnikom pogratulować bo wszystkie prace sa ładne. Nie będę wytykał każdej pracy błędów bo by mi to dużo zajęło więc powiem tylko tyle F
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja powiem, że na taki konkurs spodziewałem się czegoś więcej :rolleyes:

Ale do rzeczy:

A.trochę za duża, czarne pędzle psują efekt, napis kiepski, trochę tło nudne, powinno byc bardziej żywe, tak jak render. No i render nad ramką :rolleyes: jakieś 7/10

B. Mało pracy włożone, efekt też mizerny :/ Można by wtopic render :rolleyes:
3/10

C.Nie najgorsza, ale napis całkowicie dyskwalifikuje pracę. Niedługo będzie na całą sygnę w jeszcze bardziej rażących kolorach-.- No proszę... czerwony napis do czarno-granatowej sygny ? Tło niezłe, gdyby render był posmużony byłoby lepiej. Bez napisu 5/10, z napisem 3/10

D. Trochę pusta, gdyby była mniejsza, nie byłoby problemu z pustym miejscem, no i napis zdecydowanie za duży, ale na plus wtopienie, zwłaszcza prawa strona, brak jakiegoś światełka, też szkoda, ale i tak 7/10

E. Gdzieś już to widziałem :rolleyes: Ale ogólnie fajna, nawet bardzo, wtopienie ładne, kolorki też. Te kółeczka pasują, światło w porządku, może ta cm'ka po prawo od rendera, troszkę psuję efekt, ale i tak bardzo fajne, nie mam zastrzeżeń 9/10 :D

F. Hmmm... nieważne 10/10

G.Wydaje mi się, że pierścienia w tle mogło by nie byc. Z prawej strony, aż prosi się o jakieś światło. Może trochę za ciemno, napis niezbyt. 5/10

H.Światło fajne, tylko brak wtopienia z prawej strony, napis trochę za duży, ale nieźle ;) 7/10

I.Bardzo ładna, niemniej trochę jakby pustawa ;) ale może to i lepiej :rolleyes: 8/10

J.Render źle wycięty, napis do kosza, ogólnie kiepsko 3/10

K.kiepsko, samolot ? nie, nie podoba mi się 4/10

L.Praca ładna, schludna, ale jakoś mi nie podchodzi(może to tylko mój wypaczony gust :rolleyes:) 7/10

M.Herb nie potrzebny, napis też, render kiepsko wtopiony, brak światła 5/10


Walka pomiędzy pracami F i E będzie zacięta, ale stawiam na F :D
Fajne też sygny I. i H. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aaale konkurencja ! Prawie wszystkie są bardzo dobre.
Mam takie pytanie... Jak któraś praca nie dostanie ani jednego głosu to odpada ? Nie widziałem, żeby coś tam pisało albo za szybko czytałem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak, starajcie się dawać tyle głosów ile jest to możliwe. Autorzy, którzy otrzymają najmniejszą ilość głosów zostaną wytypowani do eliminacji. Od usserów będzie zależało kto przejdzie dalej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak, starajcie się dawać tyle głosów ile jest to możliwe. Autorzy, którzy otrzymają najmniejszą ilość głosów zostaną wytypowani do eliminacji. Od usserów będzie zależało kto przejdzie dalej...

Najmniejszą?...:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mi się zdaje czy w pracy C został usunięty napis?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Długo myślałem nad wyborem między pracą -F- a pracą -I- ale jednak praca i była jak dla mnie lepsza....:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mówiłem, że nie przejdę pierwszego etapu? :pPP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie mi się wydaję że to jest źle robione... Ale od Menevesa wszystko zależy. To nie jest jak Konkurs na Usera Miesiąca/Roku, że każdy zagłosuje na kogoś innego, bo to koledzy/ta osoba pomagała. Tu są 2 najlepsze prace i ludzie głosują właśnie na nie a inne zostają

PS. Ja też nie przejde jak tak ma być...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Powinny być pojedynki.. albo coś w tym stylu..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie mi się wydaję że to jest źle robione... Ale od Menevesa wszystko zależy. To nie jest jak Konkurs na Usera Miesiąca/Roku, że każdy zagłosuje na kogoś innego, bo to koledzy/ta osoba pomagała. Tu są 2 najlepsze prace i ludzie głosują właśnie na nie a inne zostają

PS. Ja też nie przejde jak tak ma być...

Gdyby ktoś dokładnie czytał to co dla was wypociłem wiedzielibyście, że to także przewidziałem. Każdy etap jest 2 częściowy:

1. To ogólny konkurs, w którym wyłaniane są najlepsze prace.

2. To końcowa część etapu: wybierane są te prace, które były najgorzej ocenione. Owe sygnaturki będą ocenianie ponownie, lecz tylko w swoim indywidualnym gronie. Wyłonimy w ten sposób kolejne osoby, które bezgłośnie przechodzą do etapu II ;]

Dla reszty mogę zacytować słynny i dość kontrowersyjny tytuł opowiadania:

"Proszę Państwa do Gazu"

Poruszający, i przypominający nam jak mało znaczące było ludzkie życie podczas II wojny światowej. "Może i nie jest najlepiej, ale cieszmy się z niepodległości". - sam nie wiem skąd owe natchnienie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
O to, jednak dobrze coś pamiętałem, że jest miejsce szczęśliwego szczęściarza ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry