Konkurs graficzny 2010

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A właśnie... Lay ma być ze wszystkim, tj. CSS, PHP i takie tam? Czy tylko preview?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sygnaturki mogą być z animacją, chociaż ta nie będzie się wliczała w ocenę. Pracę można już wysyłać, nie zapomnijcie o plikach rozłozeniowych...

PS. Dopiero zaczęliśmy więc jeden uczestnik w tą czy w tą nie zrobi różnicy. W końcu konkurs jest tylko i wyłącznie dla was ... ;]
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Men kto będzie oceniał forumowicze, członkowie teamu czy ktoś inny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja w sygnach liczę na jakieś 4 miejsce (neo, m94, dmr i może ja:D). logo coś koło sygny :) foto-manipulacja - główny problem (zwłaszcza na GIMPie), ale to raczej mało powszechny u nas typ grafiki. layout u nas leży, ale ja postaram się to ogarnąć. w brew pozorom jest to nawet od sygny łatwiejsze :)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Co ty w gimpie też da się robić fotomanipulacje przykłądowe masz tutaj: KLIK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Men kto będzie oceniał forumowicze, członkowie teamu czy ktoś inny.

Prze konwertowane tutki z PS-a na gimpa - dobre ;]

Co do oceniania: Oceniać będą wszyscy - forumowicze oraz adminka w specjalnie do tego założonym temacie z ankietą oraz możliwością wypowiedzenia się ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Informacja dla uczestników:

"Termin oddawania prac konkursowych z Etapu I zostaje przesunięty o kolejny tydzień, co w rezultacie zmienia ostateczną datę na 17.03.2010. W związku z tym każdy ma jeszcze dodatkowy czas na podesłanie sygnatur, a Ci którzy już je oddali zawsze mogą wprowadzić jakieś korekty"

Powód:

"Zostałem poinformowany (osobiście <komórkowo> oraz przez PW) przez kilku graczy, iż z powodów indywidualnych nie będą mogli oddać prac na czas. Konkurs jest dla usserów, dlatego też musi dostosowywać się do was, oczywiście jeżeli powód jest niezależny od uczestnika/ów"





Sehr Wichtig!

Uczestnicy, którzy nie podeślą prac na czas zostają oczywiście zdyskwalifikowani. Co do niektórych, którzy podesłali swe dzieła:

Pamiętajcie o plikach projektu! (*.xcf / *.psd)

Pracę oddane bez niego nie mogą zostać przyjęte...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
O jojku... jeszcze tydzień? Przecie do sygny to spokojnie 30min. wystarczy :eek:
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Budowniczy, jak masz już masz stock, jak już masz pomysł, jak już widzisz tą sygnę to nawet 10 minut roboty i ją masz..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Budowniczy, jak masz już masz stock, jak już masz pomysł, jak już widzisz tą sygnę to nawet 10 minut roboty i ją masz..

Pewnie ktoś np. ma zepsuty komputer i naprawi za tydzień, albo gdzieś wyjeżdża, albo został skazany na tydzień więzienia za przemyt 10 cm² śniegu z podwórka do swojego mieszkania.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Pewnie taa... no ale w takim razie po co się zapisywał jak wiedział że się nie wyrobi? :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak nie znał prawa to skąd miał wiedzieć, że ukażą go za przemyt 10 cm² śniegu z podwórka do swojego mieszkania? :p

w sumie każdemu może coś nagle wypaść więc misio nie ma się co bulwersować :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to z tym macie racje to jest 30 min góra 1 godz roboty, aj szkoda że jeszcze tydzień trzeba czekać ja nie lubię czekac :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dopiero teraz oddałem prace. Nie miałem czasu, chęci i co najważniejsze koncepcji na zrobienie czegokolwiek

Można wiedzieć kto jeszcze nie oddał pracy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry