Konkurs o historii TW

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze oddzielny temat zamiast PW bo Onu i tak ma tego dużo i pewnie nawet nie przeczyta.

Czy skoro nikt nie napisał wszystkich dobrych pytań to czy nie można zaliczyć pierwszych 3 osób co miały 9 poprawnych odpowiedzi?

Mam taka propozycję że jeżeli do końca dnia dzisiejszego czyli do godziny 24 nie będzie 3 osób z wszystkimi poprawnymi to żeby zaliczyć te 3 z dziewięcioma punktami.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Haha ja też bym tak chciał, bo pewnie mam 8, albo 9 ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha ja też bym tak chciał, bo pewnie mam 8, albo 9 ::)):

Nie żeby coś naciągać wyniki ale przecież nie będziemy czekać kilku tygodni aż znajdzie się kilku inteligentnych z 10! Na bank będzie jakaś zmowa że jeden drugiemu sojusznikowi poda poprawne aby sojusznik, kumpel dostał nagrodę. W ten sposób uzbiera się tych 10 odpowiedzi. I właśnie chcę tego uniknąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech wygra jedna osoba jeśli nadeśle wszystkie 10 jako jedyna, obniżanie wymagań po zakończeniu konkursu byłoby niepoważne.

Dla ścisłości, nie brałem udziału.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech wygra jedna osoba jeśli nadeśle wszystkie 10 jako jedyna.

Ale nagrody są 3... Niech w tedy rozdadzą najszybszym z 9 punktami, jeśli nikt nie ma 9 to z 8... niżej chyba sensu schodzić nie ma.

Tak mic i będziesz czekał tydzień minimum...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest powiedziane, że nikt prawidłowo nie odpowiedział. Onufry zaznaczył, że wyniki poda jak przyjdą 3 prawidłowe odpowiedzi.

A tak na marginesie: jakie pytanie sprawiło wam najwięcej problemów?

Proszę nie podawać swoich odpowiedzi tylko nr pytania, ewentualnie jego treść.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tak na marginesie: jakie pytanie sprawiło wam najwięcej problemów?

Numer 2 i 10 :/ Wiele info jest łatwo dostępnych moje źródła podam na koniec konkursu. Wydaje mi się że właśnie 2 pytanie mam źle :/
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Ja chyba walnąłem literówkę w ostatnim (dałem chyba inna liczbę czyli nr jednego z tych światów). Najtrudniejsze to było pytanie nr 5 i 6 - rzeczy, na które uwagi się nie zwracało i ciężko znaleźć odpowiedź na nie oraz trzeba sięgnąć daleko wstecz pamięcią (w przypadku 5). Reszta to od łatwych, po łatwo dostępne odpowiedzi - tak bym to ocenił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie

Miałem problem z 4tym pytaniem i nie jestem pewien czy dobrze wpisałem,ponieważ wahałem się na 2ma osobami.
Jak kolega wyżej mówił parę odpowiedzi jest łatwo znaleźć ale to nie wystarcza.
większą część pamiętam bo gram ponad bardzoo długo...

Życzę powodzenia

*Pytanko do Onufy'ego, są już osoby,które dobrze odpowiedzieli ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najtrudniejsze to było 4. (wahałem się między dwiema osobami i nie wiem czy wybrałem odpowiednią) reszta banalna dla osób które grały od początku, bo wiązały się bezpośrednio z techniczną stroną gry a nie obsługą światów. Sam konkurs,jest świetny - zarówno pomysł jak i same pytania. Nie mogę się doczekać wyników - zwłaszcza odpowiedzi na 4. pytanie.

Pisze oddzielny temat zamiast PW bo Onu i tak ma tego dużo i pewnie nawet nie przeczyta.

Oj, czyta, czyta. Nawet odpisuje... Myślę, że trzeba dać wszystkim jeszcze z dzień czasu nim zacznie się przyznawać nagrody osobą z 9 poprawnymi odpowiedziami. Dodatkowo nigdzie nie pisze, że tak się stanie. W końcu w regulaminie konkursu jest wzmianka o tym, że 3 pierwsze osoby z wszystkimi poprawnymi odpowiedziami dostaną nagrodę. Możliwe więc, że w ogóle nikt nic nie wygra. Sam wziąłem udział aby sprawdzić swoją wiedzę o The-West a nagroda to tylko miły dodatek.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Aby się nie nudzić... ostatnie pytanie miało początkowo brzmieć

"Podaj nick osoby, która pełniła funkcję HABE" :)

ale zmieniłem na łatwiejsze i chyba dobrze zrobiłem bo jak widać problemy są z odpowiedziami a to by było już kładące całkowicie wszystkich :)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Heh, coś tam jednak pamiętam :) Ale i tak za pierwszym razem bym nie zgadł :p
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
Onufry ale mógłbys nam chociaż rozjaśnić w łepetynach czy jest już chociaż jedna osoba która miała 10 pkt :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda że nam wszystkim się nie udało ;< Swoją droga Onu wejdziesz zobaczyć mój serwer na minecrafcie? Chciałbym cie osobiście oprowadzić ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry