Konserwacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Fajnie, że nie ma żadnego admina i nie wyjaśni tego zajścia :I:

Są nawet czytają tylko mają kolorowe nicki ukryte na forum tak że ich nie widać.


Fusek ale co mi z tego nawet jak się zatrzymuje czas, ja nie mam obowiązku siedzieć i czekać kiedy włączą światy. Zresztą nawet jakbym wszeł zaraz po włączeniu to i tak stracę czas w żółwiu.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Ehh... nasze TWT, chcą coś zrobić, rozwalą 50 dobrze działających rzeczy zwykle
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ehh... nasze TWT, chcą coś zrobić, rozwalą 50 dobrze działających rzeczy zwykle

To nie TWT tylko IG włączyło konserwacje a że popsuli przy tym serwery to już inna bajka.


Winą TWT jest to że jak zwykle zero informacji z ich strony.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jestem tym szczerze zaskoczony :D
A liczba osób śledzących ten temat rośnie :p
Pozdrawiam :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
U mnie bitwa trwała, chyba było coś koło 6 rundy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja akurat chciałem kupić bryłki, teraz to im ni huhu nie kupię ::D:::D:

krzyzakp, napiszesz nam coś ciekawego w tym temacie?
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Szanowni Towarzysze, nie rozumiem Waszej niecierpliwości. Obecne "problemy" są zapewne tylko chwilowe i przejściowe, i z pewnością nie są winą naszego supportu. Wątek założony niepotrzebnie, bodajże tylko dla poprawienia własnych statystyk. Apeluję o rozwagę i cierpliwość, trwające prace konserwacyjne służą tylko i wyłącznie dla dobra graczy.
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Siema,
aktualka niby :) a po prostu zepsuli grę i tyle od 10h55 the west PL padł a kiedy wstanie to nikt nic nie wie ? naprawdę ? Jeżeli tak to jest nie to dobre podejście do klienta który płaci za grę z błędami i dodatkowo od czasu do czasu nie działa.... i nie wiadomo dlaczego strach....

Mozę by tak zaproponować odszkodowanie za czas nie dostępny do gry ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
;)

Siema,
aktualka niby :) a po prostu zepsuli grę i tyle od 10h55 the west PL padł a kiedy wstanie to nikt nic nie wie ? naprawdę ? Jeżeli tak to jest nie to dobre podejście do klienta który płaci za grę z błędami i dodatkowo od czasu do czasu nie działa.... i nie wiadomo dlaczego strach....

Mozę by tak zaproponować odszkodowanie za czas nie dostępny do gry ?

konserwacje na stronach internetowych są, czasami dłuższe czy krótsze, wiec nie sądzę byśmy coś dostali za to że czekamy ;)
O ile to jakaś konserwacja a nie crash serwerów :D
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
krzyzakp <---- To jeszcze jest mod, czy zwykły gracz ?
Naprawdę jak mamy mieć takich adminów, którzy nawet się nie pofatygują, odpowiedzieć nam na zaistniały problem, to lepiej żeby TWT składał się z 4 aktywnych osób a nie 12 offów.
Pozdrawiam :oops:
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Mozę by tak zaproponować odszkodowanie za czas nie dostępny do gry ?

To nie przejdzie :gwizd:
§11)Rekompensaty
Wszelkie utracone przez postać korzyści, bądź też możliwości potencjalnego uzyskania takich korzyści, spowodowane problemami technicznymi, nie są rekompensowane pod żadną postacią. Rekompensacie nie podlega, również utracony czas aktywowanego konta premium. W przypadku zablokowania konta gracza, przepis ten stosuje się odpowiednio.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Siema,
aktualka niby :) a po prostu zepsuli grę i tyle od 10h55 the west PL padł a kiedy wstanie to nikt nic nie wie ? naprawdę ? Jeżeli tak to jest nie to dobre podejście do klienta który płaci za grę z błędami i dodatkowo od czasu do czasu nie działa.... i nie wiadomo dlaczego strach....

Mozę by tak zaproponować odszkodowanie za czas nie dostępny do gry ?

Zabawne, ale ta gra jest darmowa a wszystkie dodatki kupujesz dobrowolnie :) Jako że jest to elektroniczna wersja więc maszyny mają prawo się zepsuć oraz błędy mogą występować. Prostym przykładem jest seria gier GTA w której jest zawsze masa błędów i nikt nikomu nie płaci odszkodowania ;)


Spokojnie to tylko koniec The West jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
krzyzakp <---- To jeszcze jest mod, czy zwykły gracz ?
Naprawdę jak mamy mieć takich adminów, którzy nawet się nie pofatygują, odpowiedzieć nam na zaistniały problem, to lepiej żeby TWT składał się z 4 aktywnych osób a nie 12 offów.
Pozdrawiam :oops:

Marshall - Osoba sprawuję opiekę nad supportem. Stanowisko to zajmuje Krzyzakp. Od decyzji Marshalla można się odwołać wyłącznie do CM.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
krzyzakp widziałem chwilę jako jedną z osób przeglądającą forum, nie pamiętam czy wypowiedział się w jakimkolwiek temacie, które sprawdzam sie sprawdzać codziennie (pytania inne błędy propozycje)
No cóż :D To może wszyscy tutaj razem złożymy CV-kę do naszej pani CM ws. wejścia do TWT :D

Edit:
A no tak jest Marshallem, więc nie dziwię się że nic tutaj nie piszę ;) Ma ważniejsze rzeczy.
Naaryaa
Poczekamy jeszcze trochę :D
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Dlaczego takie podejście ? :)
Jak by tak wszyscy napisali o odszkodowanie...
Z tej strony na francuskich serwerach mordy się dra i odszkodowanie maja w stylu np bonusa xp czy regeneracji punktów energii na kilka godzin, INNO to nic nie kosztuje a przyjemność mogą zrobić no nie żeby uszanować graczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry