Która broń kupić?

  • Rozpoczynający wątek Thomas027
  • Data rozpoczęcia

Którą broń mam kupić???

  • Tomahawk 50-88 obrażenia

    Głosy: 58 56,9%
  • Zardzewiała siekiera drwala 20-112 obrażenia

    Głosy: 44 43,1%

  • W sumie głosujących
    102
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć nie wiem, którą broń mam kupić. Proszę o porady :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy czy chcesz zadawać obrażenia takie same/raz mocne raz słabe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to też ważne. pokaż staty to ci powiem co lepsze. na tę chwilę-siekiera.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Tomahawk jest troszke, troszke, troszeńke, trosieniuszko lepszy ale siekierka tańsza. Ja ogólnie mam jakieś uprzedzenie do zardzewiałych rzeczy, raczej estetyczne.
Bardzo trudny wybór...............trzeba rozważyć wszystkie czynniki, więc:

-siekiera +4 siła udzerzenia super, tańsza
-tomahawk +3 unik też super, ale i też 3 na chowanie się nie dużo, ale zawsze

Ja myśle, że jak masz manny na to, aby kupić tomcia to go kup a jak ci szkoda to kup siekierezade.

THE END
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
Zdecydowanie Zardzewiałą Siekierę Drwala :) czemu ? jak masz dużżoo siły uderzenia , naprawdę dużo nią zadasz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
poczekaj na ostrego tomahawka nie kupuj nic innego pozniej proponuje ostra siekiere drwala nie kupuj gorszych odmian bo sie nie oplaca sam mam te bronie wiec wiem co mowie pozdrawiam :)
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
J na twoim miejscu też bym kupił siekierkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja przy okazji


Mam 50 lvl niedlugo 51 używam Precyzyjnego rewolwera wiązkowego i zastanawiam się nad kupnem Precyzyjnego smitha & wessona model 1
(od 53 lvl) i nie wiem co mam wybrac zostac przy rewolwerze czy kupic tego smitha.
Pomożecie ?A przy okazji powiedzcie coś jakie max hity zadaje i najmniejsze
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
A ja przy okazji


Mam 50 lvl niedlugo 51 używam Precyzyjnego rewolwera wiązkowego i zastanawiam się nad kupnem Precyzyjnego smitha & wessona model 1
(od 53 lvl) i nie wiem co mam wybrac zostac przy rewolwerze czy kupic tego smitha.
Pomożecie ?A przy okazji powiedzcie coś jakie max hity zadaje i najmniejsze
Ja osobiście mam na s5 przy 53 lvl prec. smith and wessona i na prawdę fajne cacko, jeżeli chodzi o hity to już zależy od refleksu przeciwnika i od twojego celowania i strzelania. U mnie max. hit to było coś koło 120, a min 70-80. Ale praktycznie cały czas miałem coś koło 100-120 hitów, 70-80 zdarzało się ale b. rzadko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ile masz strzelania ? bo ja 116 i rewolwerem wiązkowym precyzyjnym to najwiekszy hit za 195 w głowe
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Strzelania to mam 70 i nie uderzam w głowę ;) Ale może zacznę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
warto kupić, a hity zależą tylko ilości od strzelania. poza tym S&W 1 właśnie dodaje +3 do strzelania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja przy okazji


Mam 50 lvl niedlugo 51 używam Precyzyjnego rewolwera wiązkowego i zastanawiam się nad kupnem Precyzyjnego smitha & wessona model 1
(od 53 lvl) i nie wiem co mam wybrac zostac przy rewolwerze czy kupic tego smitha.
Pomożecie ?A przy okazji powiedzcie coś jakie max hity zadaje i najmniejsze

Kup swith & wesson model 1 obrażenia chyba 60-66 ale wy fuksy macie ja mając strzelanie na 80 z noży do rzucania trafiłem po 182 a z precyzyjnego rewolewera wiązkowego nie mogę nawet po 160.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja z noży rzucilem 183 najwiecej a z rewolwera juz mowilem 195 ale to na 48 albo 47 poziomie teraz mam 50


przy okazji zapraszam do dzialu pojedynki na s2 mam tam 2 pojedynki z hitem 191
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym wziął tomahawka, bo niby mniejsze wyższe obrażenia, ale większy niższy próg, więc brałbym tomahawka......
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybierz Zardzewiała siekiera drwala 20-112 obrażenia, jak masz dużo siły uderzenia ;p
A jak nie to tomahawka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pytanie tomahawk, czy siekiera odpowiem: najlepiej poczekać na ostry tomahawk, ale jeśli chcesz pilnie zmienić broń to siekiera.

Na pytanie o rewolwery odpowiem: z tego poziomu broni strzeleckiej najlepiej mi się korzysta z żrącego kwasu, ale jeśli koniecznie któryś z rewolwerów to oczywiście S&WM1 (wiązkowe są raczej kiepskie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
a w kwasie rozrzut jest bardzo zauwazalny ?
ile wynosil najwiekszy hit nim ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry