Kto jakich mmorpg nie lubi - jeszcze bardziej nowsza wersja

  • Rozpoczynający wątek Legendarny
  • Data rozpoczęcia

Jakich MMORPG-ów nie nawidzicie :)


  • W sumie głosujących
    228
Status
Zamknięty.

DeletedUser9786

Gość
Gość
Metin2 ... Gra na początku znośna później uzależnia to tego stopnia że trudno go odstawić sam się przekonałem o tym
 

DeletedUser

Gość
Gość
osobiście dużo czasu spędziłem przy 4s i Metinie. sczerze mówiąc- żałuję każdej minuty. o ile do metka zachęcili mnie koledzy, to w 4s zacząłem grać sam. prawda, jest(przynajmniej rok temu było) więcej normalnych osób w 4s. ale to nie zmienia faktu, że niektórzy nie mają pojęcia, ile marnują czasu. w Metinie jakiś gość kiedyś groził mi sądem, bo mu hasła do konta nie chciałem podać. nadal mnie wkurza, kiedy ktoś mówi: "sprzedam poty..."pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście grałem w Metina. jak już ktoś na tym temacie stwierdził "żałuję każdej spędzonej na tej grze minuty", ale mam kumpli, którzy bez problemy naczaskują w bardzo krótkim czasie 70 lv+, później sprzedają na allegro za niezłe sumki. Zgadzam sie również z kolegą, który powiedział, że na początku jest świetna zabawa, później uzależnienie, a na końcu uświadomienie sobie że to bez sensu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
metin to dziadostwo 3d nie co to tibia:)w tibi misje nie sa przymusowe np:nie zrobisz misji to nie masz po co grac bo bez tego i tego nie wbijesz nastepnego lvl.W tibi robisz co chcesz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z wymienionych wszystkie.Gram w Twierdza Krzyżowiec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznnaczyłam wszystkie opcje bo według mnie RPG to strata czasu. A Metin tak uzależnia że szkoda gadać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Metin i Tibia prowadzą ^^ I dobrze ;]

Moim zdaniem niemal wszystkie MMORPG to jeden Wielki szajs, pożerają strasznie dużo czasu.

Jedyne fajne to WoW - Grałem czasami u kolegi, fantastyczna gra, ciekawy klimat i grafika :)

Oraz Lord of The Rings - Jestem Wielkim fanem tego filmu, i gra też jest niczego sobie ;;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tibia w chwili premiery była bardzo dobrą grą. Teraz po prostu się zestarzała. Tak naprawdę ta gra nie ma żadnych wad, których nie można by uzasadnić jej wiekiem. Co innego -ehem- zp0łeczn0ść: W 60% to Dzieci Ne(ł)o, które nie mają co zrobić z wolnym czasem a nie chce im się ściągać Runes of Magic (Swoją drogą polecam! Wciągnęło mnie na kilka miesięcy!!!).
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Metin2 i Tibia, z 2 najprostszych powodów:

1. Dzieci NeO i odzywki typu "e ty wyp*******l stont bo ja tu ekspje!!!!!111" i "moge byc twojom dziewczynom??????"

2. Żeby robić postępy, trzeba głównie tłuc (fachowo grind, czyli monotonne wycinannie w pień miliardów przeciwników....). W międzyczasie możemy trochę potłuc, ewentualnie tłuc, czasami z nudów się coś potłucze. Łaaaaaał.

Przykładem odstępstwa od sztampy jest na przykład wspomniane Runes of Magic, gdzie spokojnie możemy levelować na zadaniach, jednak i one z czasem nudzą, bo ileż można w kółko macieju?

Oczywiście mówiłem o grach darmowych (przynajmniej w teorii), jeśli by poprzegladać platne (czyt. abonamentowe) to znajdzie się kilka dobrych i przyjemnych nawet dla totalnych każuali, czyli ludzi którzy chcą rozwijać się grając godzinkę czy pół dziennie, od święta półtora.
 

DeletedUser

Gość
Gość
do tych co piszą że Travian to podróbka Plemion xD

jest odwrotnie w Traviana grałem chyba z rok zanim wyszły Plemiona :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie możecie uargumentować swoje stanowiska? W starym temacie przeczytałem coś takiego "nie lubię tibi bo z tego co słyszałem to najgorszy szajs"
Moim zdaniem najgorsza grą jest Margonem.
klimat 1/5
grafika 2/5

Metin jest spoko, Tibia też w miarę (po mimo grafiki oraz braku dźwięku, chodzi mi tu głównie o klimat który tworzą gracze pomijając oczywiście noobów)
Reszty gier albo nie znam albo nie zapamiętałem xd

Co margonem gorsze od tibi mayster to ty się nieznasz na mmorpg margonem ma o 100 razy lepszą grafikę i nie trzeba ściągać a co do metka to grałem nałogowo 2lata 82lvl surą bm.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłam metina 2 i margonem, bo tylko z tymi miałam do czynienia.
Metin 2 mi się znudził, w margonem grałam dobre 2 lata, grę nawet lubię, ludzie na Katahha są fajni, ale nie podoba mi się, to co admin wyprawia. Tyle :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak sholder i inni. Żałuję każdej minuty straconej na metinie.
Do gry przekonali mnie koledzy jakieś dwa lata temu. Po pół roku rzuciłem ten syf na rzecz gier przez przeglądarkę (m.in. TW).

Co najbardziej mnie odepchnęło od gry?

-Teksty:
Moja mama ejst gejm masterem. oddaj mni mjecz i zbrone bo amsz bana! , Sell żelaznom zbroje na plóś pjenć czy też ić stont bo ja tó expje i wbiłeś mi śje na spota OMFG rzal lol

-Monotonia expienia.

-Cheaty!
Od początku widziałem ludzi głównie na Speed Hackach i fishing botach.
Przyznam się, że sam po pewnym czasie zacząłem używać bota do expienia i łowienia ryb ;3

-Łatwość zdobywania pieniędzy czyli yangów (ha, jeszcze pamiętam).
Robiło się drugie konto, tam postać stworzoną wyłącznie do bicia małp, z których leciały medale konne. Jeden medal - 300 tysięcy. Przy dobrych wiatrach można było zarobić 1.500.000 dziennie.



Próbowałem również 4story, odrzuciłem z powodu mozolnego expienia.
Last Chaos było niezłe, lecz nie w moim stylu.

Dziś jedyną grą MMO, w którą gram jest Warcraft 3.
Po kupieniu nowej karty graficznej pogram trochę w LoLa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tales of Pirates- za duża przewaga, a nawet gigantyczna item shopu
Innych gier nie mogę powiedzieć, że nienawidzę, ponieważ jeżeli coś mnie odpycha od nich już na początku, to po prostu w nie nie gram.

Co do Waszych komentarzy... Wydaje mi się, że większość z Was nie grała w Metina 2 i Tibię, a Wasze negatywne komentarze są jedynie oparte na tym co słyszeliście. Co do tej pierwszej nie będę się wypowiadał, ponieważ w nią nie grałem, ale o tej drugiej mogę się nieco rozpisać. Może mój komentarz nie będzie obiektywny, bo było to moje pierwsze mmo, a większość z nas ma do tych ,,pierwszych" pewien sentyment, ale oprócz tego, że głównie opiera się na grindzie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Owszem grafika jak na obecne standardy nie jest najlepsza i nie przyciąga nowych graczy, ale jeżeli już się chwile pograło to można się przyzwyczaić. Poza tym można to wytłumaczyć, że ten ,,twór" ma już sporo lat, ale jednak każdą wadę tej gry można tym usprawiedliwić, a nie o to przecież chodzi. Oprócz tego ma ona do zaoferowania ciekawy system domków, mounty, brak 'end game'- co można uznać zarówno za zaletę jak i wadę, ciekawe questy (o wiele ciekawsze, niż te z innych gier- zabij 5 wilków/przynieś 10 kurczaków)- trwające nawet 8h i wymagające sporej grupki ludzi. Oprócz tego w walce liczą się umiejętności gracza. Także mam nadzieję, że pokazałem Wam również zalety tej 'znienawidzonej' przez Was gry w którą większość nie grała, a mimo to wypowiada się negatywnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem Metina ........
To jest strasznie bezsensowna gra..... Monotonne expienie godzinami , żeby wbić lvl .......
 
Status
Zamknięty.
Do góry