Kto jakiej gry pc nie lubi

  • Rozpoczynający wątek Legendarny
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie zaraz mnie zlinczujecie za to i powieście na krzyżu/spalicie na stosie, ale NIE LUBIĘ GTA IV !!!

Gra jest tak słabo zoptymalizowana ( na PC , do konsolowej wersji nie mam pretensji ) , że ja nie mogę. Na gf8800gs, 2gb ramu , amd athlonie x2 4200 mam 25-30fps, po czym po paru minutach spada to 1-0,5 fps ... :/ . Słaba konwersja konsoli i jakiś jeden wielki bug.
 

DeletedUser

Gość
Gość
brak optymalizacji to nie jest chyba argument by skreslic gre - to ze nie masz najnowszego kompa to nie znaczy ze gry, ktore ci nie chodza sa slabe...

tym bardziej ze przyznales iz wersje konsolowe sa niczego sobie


e tam, gta sie skonczylo na kill'em all... eee... na gta 2 znaczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Herose 4 właśnie najlepszy ze wszystkich xD. No, dla formalności powiem że dla mnie.

Tu kolego nie przyznam Ci racji Herose 4 to niewypał choć grywalny, najlepszy był HeroseIII pamiętam jak dla tej gry zarywało się nocki i dawało nogę ze szkoły.Każdy pisał jakich gier nie lubi ja trochę na przekór napiszę jakie lubię najbardziej z gatunków to(RPG,RTS,FPS,sportowe) oto lista najlepszych gier w jakie grałem
1.follaut2(ogólnie wszystkie części )RPG
2Half-Life FPS
3.HeroseIII
4.Diablo 2
5.Age of Empires II(ogólnie cała seria)
6.The Settlers: Settlers, Settlers 2, Settlers 3, Settlers 4 ...
7.Championship Manager
Jak zauważyliście są to gierki trochę stare ale dla mnie to prawdziwe klasyki nowe gry są lepsze pod względem oprawy graficznej itd ale na miano klasyków muszą jeszcze poczekać.Z nowości osobiście polecam
Call of Juarez: Więzy Krwi polski FPS niech nie zmyli was ze zrobili go Polacy gra posiada kilka nowinek dla gatunku FPS oraz akcja gry dzieje się na dzikim zachodzie:)dla mnie jeden z najlepszych FPS a na pewno w westernowych realiach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
H4 jest dla mnie fajniejszy, bo lepiej da się odczuć klimat gry niż w 3, poza tym 3 jest lepsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
J taksamo nie nawidzę simsów.

to gra nic nie ma w sobie:):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Choć Ice Tower`em i każdym elementem tego programu gardzę do głębi niemierzalnej żadną sondą to jednak muszę mu przyznać, że nie jest aż taki idiotyczny jak CS.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No... To GG10 dno. i Windows MEdia Player lepszy xd A najgorsze to Simsy są.
 

DeletedUser

Gość
Gość
HoM&M IV.Głupie jak but:/Szczególnie to łażenie jednostkami po mapie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra to ja sie rozpisze :D
Kocham konie 2
Wilczy szaniec
Symulator farmy
ABC z Reksiem
Bolek i Lolek Olimpiada Letnia
Pasjans(xD)

I jeszcze kilka ale to najbardziej znienawidzone :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry