Laska vs. Klucz

  • Rozpoczynający wątek Karesma
  • Data rozpoczęcia

Laska vs. Klucz

  • Laska

    Głosy: 24 14,0%
  • Klucz

    Głosy: 139 81,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 8 4,7%

  • W sumie głosujących
    171
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam tak jak w temacie co byście wybrali/co wybraliście w zadaniu Rajd: Decyzja 1 Laskę czy Klucz?
Dodam, że na Laskę w pracy nie mam co liczyć. Tak to już jest z moim szczęściem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13360

Gość
Gość
Ale za to można liczyć w serii questów "Morderstwo", gdzie wystarczy umieć karczować las :) Jeżeli umiesz karczować las, lub blisko Ci do tego, to nie zastanawiaj się i bierz klucz. A nóż klucz się kiedyś przyda :)
Jeżeli jednak nie dasz rady karczować lasu, no to bierz tą laskę, choć teraz ona może nawet wypaść w transporcie amunicji albo w misjonarzach z kp :) Ba, nawet w konowale :)
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Wybierz klucz.
Laske dostaniesz od tancerki w zadaniach morderstwo.Musisz mieć tylko zakrwawiony kawałek materiału.Zdobędziesz go na karczowaniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie klucz. Laskę znajdziesz, albo dostaniesz z zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klucz, a nuż się przyda do czegoś cenniejszego :meks:
 
Weź klucz. W jakiejś pracy musisz być dobry, więc masz tam wysokie szczęście. Jak szedłem w zp to wypadła w polowaniu na grizzly :) No i możesz wziąć ją z zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morderstwo odpada :p
Mam kilka/kilkanaście prac gdzie by mi dropła ale po prostu mam pecha :/
Poczekam do handlu między graczami, jeśli będzie można kupić laskę, to wybiorę klucz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem morderstwo :eek:j:
I dlatego nie mam Laski, bo jestem nieszczęśliwym posiadaczem parasolki -.-
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Ja też jestem posiadaczem parasolki z "Morderstwa" :p

Rozumiem, wybrałeś nieopatrznie parasolkę... :) No cóż, zdarza się. Ja bym jednak liczył cały czas na szczęście i laskę w którejś z prac...

I tak jeżeli zrobiłeś cały rajd bez setu dżentelmena to jest gut :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bierz klucz. Laskę dość łatwo dropnąć :p
Klucza - ni chu chu, nie dropniesz. Był przypadek na BDB (nie wiem który świat) gdzie ktoś wydropił 3. klucz, ale to była 1. i jedyna osoba :)
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
laskę możesz znaleźc w plądrowaniu....i ponadto w queście morderstwo w ktlorym praktycznie nic nie trzeba zrobić...
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
weź klucz bo za jakiś rok dostaniesz rakietę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze nie zrobiłem Rajdu, ale za za niedługo, czeka mnie porządny reskill.
Za miesiąc będę wstanie zrobić wszystkie zadania z Rajdu: Decyzja 1, więc już teraz wolałem mieć pewność :)
Temat można zamknąć, wybiorę klucz.
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
A to ostatnie zadanie z serii morderstwo to jak rozumiem wybiera się nagrodę, która jest ukryta pod taki znakiem zapytania czy jest losowanie przez system i nie mamy wpływu na to co dostaniemy, powiedźcie mi pls bo ja chcę wylosować laskę a nie ten głupi parasol :/
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
I znak to parasol II to laska losowałem i wylosowałem laskę ale inni też to potwierdzają
 

DeletedUser

Gość
Gość
Definitywnie

Definitywnie i ostatecznie klucz :p Przydaje się do Złotej Strzelby, a laskę możesz zdobyć w morderstwie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry