Lech Poznań vs Sparta Praha

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Kto awansuje do fazy grupowej LM?


  • W sumie głosujących
    32
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
lech.png
............................vs.............................
sparta.png










Kto wygra? :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11649

Gość
Gość
Sparta wygra 3:1 w dwumeczu (chociaż kibicuję Lechowi)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Pradze bedzie 0:0, zaś w Poznaniu 2:0 dla Kolejorza..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech na wyjeździe 5:1, u siebie 7:0

IV rundę kwalifikacji także bez problemów przejdziemy w grupie 1 miejsce itd. a w finale wygramy z Arsenalem 3:2 !

Mówię wam, tak będzie :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
sercem za LECHEM!
ale rzeczywistość może być inna
Sparta to dobry przeciwnik dla lecha i zapowiada się ciekawy dwu-mecz;d
jak dla mnie to będzie:
1 mecz:0:1
2.mecz 0:0
albo odwrotnie ale nie wiem dla kogo;d(mam nadzieję, że dla KOLEJORZA!)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
This Is Sparta !!! :D
A tak na serio to kibicuje lechowi

PS, kto wie może za rok oprócz Ruchu Chorzów w Lidze Europejskiej pojawi się inny Śląski Klub ;)
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
This Is Sparta !!! :D
A tak na serio to kibicuje lechowi

PS, kto wie może za rok oprócz Ruchu Chorzów w Lidze Europejskiej pojawi się inny Śląski Klub ;)

Chodzi ci o polonie? Chyba nie, na razie ten klub to raczej o utrzymanie grać będzie..:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogłeś sobie darować czeski :p Sparta, wysoooko.

@dexterix, górnik czy Polonia? A może gieksa? :rolleyes:
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Po pierwszych 45 minutach Lech trzyma się. Zobaczymy na jak długo ( ja mam nadzieję, że do końcowego gwizdka :p )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dobra I połowa Lecha. Ale brakuje skuteczności.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
1:0 Sukces czy porażka?? Ja uważam, że.. mimo dobrego wyniku niedosyt pozostanie. Teraz Lech ma dużą szansę wynieść polską piłkę nożną ( czyt. PZPN ) na pięć minut chwały.
 

DeletedUser

Gość
Gość
te 1:0 u siebie, to tak naprawdę nic. Jednakże, dla Lecha to cios w serce. Nie wierze, że odrobią to w Poznaniu.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Ja wierze. I do końcowego gwizdka będę. Ma być jak Manchester udt Beyern(chyba było 20 s do końca i Olić wpakował brame)xD


@Edit, Ta, dzięki Wiliam ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wierze. I do końcowego gwizdka będę. ma być jak Manchester udt Beyern(chyba było 20 s do końcai Ozil wpakował brame)xD

Nie za bardzo kapuje.. chyba chodziło Ci o Olić'a. To bylo chyba mniej niz 20sec ^^
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nie da rady Lech.

Jak w Pradze przez godzinę gry miał przewagę a oni strzelili to u siebie nie dadzą rady.

Stilić słabo grał, podobał mi się Kriwiec, Arboleda i ten Drygas. Ładnie walczyli, ale Wichniar nie dostał piłki, która by przyniosła gola. Brakło ostatniego podania. I tu widać brak Rafała Murawskiego, który potrafił obsłużyć czy to Rengifo czy Lewandowskiego.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Lech zagrał ładnie, kombinacyjnie. Oddał dużo strzałów na bramkę przeciwnika. Miał przewagę przez większość meczu. I przegrał tylko 1:0, to nie powód do rozpaczy. Osobiście najbardziej zawiódł mnie Stilić. Za to Dryglas bardzo dobrze zagrał. Za brakło szczęścia do remisu, a może nawet wygranej. Zawsze jest drugi mecz. Widać, że Sparta nie jest w najlepszej dyspozycji, ta strata jest jeszcze do odrobienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lech zagrał dobrze tylko na tle Sparty. Jesli naprawde grałby dobrze, to by tego meczu nie przegrał, bo nie popełniali by błędów, a nawet by go wygrali. Nie sądzę, aby w Poznaniu cokolwiek się zmieniło w ich grze, bo to jest wszystko jak na naszą ekstraklase. Licze na Wisłę i Jagge, bo tylko one pozostaja w grze. Wisła do grupy moze wejsc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech zagrał dobrze tylko na tle Sparty. Jesli naprawde grałby dobrze, to by tego meczu nie przegrał, bo nie popełniali by błędów, a nawet by go wygrali. Nie sądzę, aby w Poznaniu cokolwiek się zmieniło w ich grze, bo to jest wszystko jak na naszą ekstraklase. Licze na Wisłę i Jagge, bo tylko one pozostaja w grze. Wisła do grupy moze wejsc.

Wisła, Jaga spieprzy wszystko w Salonikach.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
No ale lech ma 4,5 miliona za Lewandowskiego a kupił tylko Tshibambę i Kiełba, którzy nie wypełnią luki po nim. Brakuje nowych twarzy. Jeszcze jakby za 5-7 milionów Stilicia sprzedali to może by zrobili skład na miarę fazy grupowej LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry