Lech Poznań vs Sparta Praha

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Kto awansuje do fazy grupowej LM?


  • W sumie głosujących
    32
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze jakby za 5-7 milionów Stilicia sprzedali to może by zrobili skład na miarę fazy grupowej LM.

Chyba koron czeskich :p Lewandowski był ich największą gwiazdą, Stilić jest dobry, ale nie warty aż tyle. Do najlepszych europejskich zespołów nie trafi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wichniarka jeszcze mają, oprocz tego nic. Kupili by dobrego obronce/bramkarza i pare innch osob. Legia ma za to z 10 transferów, a dalej slabo gra;d
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
no no ,,, mecz całkiem NUDNY ! :mad: spodziewałem się że Poznańska Lokomotywa pokaże coś więcej.
Dobra w pierwszej połowie grała Bardzo dobrze , odpierała ataki Sparty Praga,potrafiła zagrozić bramce przeciwnika !
Noo a w drugiej połowie gra dobra do czasu...DO strzelenia gola przez Sparte !
póżniej gra wyglądała KRYTYCZNIE !
wielkie zamiesznaie... a sparta miała w czasie 75-90min. meczu bardzo groźne akcje..

--------------------------------------
Następny Mecz rewanżowy w Poznaniu na Bułgarskiej "wystarczy" strzelić dwa gole a nie puścić żadnego.
Jeżeli Sparta strzeliłaby gola przy Bułgarskiej to Lech musiałby wygrać co najmniej 3-1 ...
a to jest raczej nie możliwe:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba, że Lech strzeli jedna i znow bedziemy mieli jedenastki do bramkarzy;)
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
No ale lech ma 4,5 miliona za Lewandowskiego a kupił tylko Tshibambę i Kiełba, którzy nie wypełnią luki po nim. Brakuje nowych twarzy. Jeszcze jakby za 5-7 milionów Stilicia sprzedali to może by zrobili skład na miarę fazy grupowej LM.


Ale jeszcze jest Wichniarek. On nie jest gorszy od Lewego. Zaraz pewnie ktoś napisze, że miał słaby sezon w Hercie. Ale tamten klub wogóle źle funkcjonował, sam napastnik nic nie zdziała, oprócz niego jest jeszcze 9 zawodników którzy mają stwarzać mu sytuacje strzeleckie.

A co do Stilicia to należy go zostawić. Za dobry jest, bez niego Lech w niektórych meczach nie istnieje.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
26 sierpnia kończy się sezon i zacznie się we wrześniu drugi.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
BRAWO LECH!! JESTEM ZACHWYCONY WASZĄ POSTAWĄ!! JEEEEAAA


... a tak serio to z czym do ludzi.

I jeszcze jedna kwestia.. Dajcie adres tego sędziego.. To co dzisiaj wyczyniał to śmiech na sali. 3 czerwone kartki (jedna nie dla tego piłkarza który powinien dostać), karny wątpliwy i kilka decyzji (jak te przy rzucie wolym co kriwiec miał kopać) to na prawdę A.klasę powinien sędziować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
BRAWO LECH!! JESTEM ZACHWYCONY WASZĄ POSTAWĄ!! JEEEEAAA


... a tak serio to z czym do ludzi.

I jeszcze jedna kwestia.. Dajcie adres tego sędziego.. To co dzisiaj wyczyniał to śmiech na sali. 3 czerwone kartki (jedna nie dla tego piłkarza który powinien dostać), karny wątpliwy i kilka decyzji (jak te przy rzucie wolym co kriwiec miał kopać) to na prawdę A.klasę powinien sędziować.

Ogólnie się zgadzam, ale czemu karny wątpliwy? Jak ktoś wsadza nogę między nogi przeciwnika w biegu to jest to faul...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
No ale ten Kadlec sam się nadział na niego, a poza tym dziwiła przy tej akcji mnie postawa najlepszego w poprzednim meczu Kotorowskiego, dlaczego nie ruszył do piłki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kotorowski to zawalił, Bosacki też to zawalił... Szkoda, w IV rundzie już nic gorszego od Sparty ich spotkać nie mogło.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
No, mam nadzieję że jak się liga zacznie, to i Lech zacznie grać..
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
BRAWO LECH!! JESTEM ZACHWYCONY WASZĄ POSTAWĄ!! JEEEEAAA


... a tak serio to z czym do ludzi.

I jeszcze jedna kwestia.. Dajcie adres tego sędziego.. To co dzisiaj wyczyniał to śmiech na sali. 3 czerwone kartki (jedna nie dla tego piłkarza który powinien dostać), karny wątpliwy i kilka decyzji (jak te przy rzucie wolym co kriwiec miał kopać) to na prawdę A.klasę powinien sędziować.

No cóż, spotkanie fatalne, kartek więcej niż podczas meczu finałowego MŚ, a sędzia kalosz. Jedynie karny nie był wątpliwy i dobrze podyktowany.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Ja bym trenera wymienił ;p To co on zrobił z zą drużyna to po prostu horror...
 
Status
Zamknięty.
Do góry