Lenka222

1 Czy Planujecie w Tym Roku lub w Nowym 2022 Otworzyć Na Nowo Tematy Wywiady i Pytania Do Wywiadów ?

2 czy Planujecie Odświeżyć i Ożywić na Nowo Dziennik Thewest i Robić Wywiady z Graczami do Dziennika i czy są Planowane tam jakieś Nowe Temat w Dzienniku np o Nowych Setach,o Migracjach, i o Innych Nowościach ?

3 Czy Planujecie Lepsze Nagrody za Gallifrey np Ciasteczka z Wróżbą lub jakieś Skrzynie,żeby Zachęcić Nowych jak i Starych Graczy do Powrotu do Gry ?


4 czy są Planowane jakieś Nowe Eventy,Loterie od Nowego Roku lub Lepsze Sety na Walentynki lub powiększenie Setów np na Wyprzedaż Świąteczną w Grudniu czyli z Worka 2021 zamiast 1 Nowego Setu czyli tak jak był Set Nicka to zrobić jeszcze 2 Nowe Sety lub 4

5 Czy w tym Roku jeszcze lub w Nowym będą Planowane Migracje z Blackooft,Iroquois,Huron,Dakota,Arizona,Ohio,Muscotah na Nawaho,1,10,Pensylwanie

czym będziesz się zajmować po tym jak Nowym CM na TW został Gracz Patelkowa i czy dalej będziesz pełnić jakąś ważną rolę w Grze lub na Forum ?
 
Milena czy planujesz taki wielki come back na tw? połączysz siły z Anią gdzie to może przynieść duże korzyści dla TW.
 
Lenka nigdy nie odeszła. Rok temu awans dostała i jest LCM (leaderem wszystkich cmów). Trochę śmiesznie że tylko takie trolle jak ja pamiętają że ona nadal pracuje a normalni gracze myślą że odeszła i niech wraca pomóc the westowi xd.
 
Dlaczego usuwacie wątki które w żaden sposób nie naruszają Regulaminu Forum ani gry ? Prosicie w tematach o pytania, więc je zadałem Pni i Panu Bogdanowi. Tymczasem zamiast odpowiedzi Wy je kasujecie. Dlaczego ?
 

zartas

Członek obsługi gry
Dlaczego usuwacie wątki które w żaden sposób nie naruszają Regulaminu Forum ani gry ? Prosicie w tematach o pytania, więc je zadałem Pni i Panu Bogdanowi. Tymczasem zamiast odpowiedzi Wy je kasujecie. Dlaczego ?
§3. Surowo zabrania się umieszczania treści:
  • zakładania tematów oraz pisania postów dotyczących pracy administracji
Regulamin :)
 
I po raz kolejny usunięty mój post.
Po co to forum skoro usuwacie wszystkie posty ? O czym tutaj można rozmawiać ? dlaczego nie odpowiadacie na stawiane pytania ? Fajną sitwę stworzyliście w tej grze. Arogancja i ignorancja.
 

kruK629

Członek obsługi gry
I po raz kolejny usunięty mój post.
Po co to forum skoro usuwacie wszystkie posty ? O czym tutaj można rozmawiać ? dlaczego nie odpowiadacie na stawiane pytania ? Fajną sitwę stworzyliście w tej grze. Arogancja i ignorancja.
Na forum, można poruszyć wiele kwestii, jeśli jednak są one niezgodne z regulaminem - jako Moderatorzy interweniujemy.
Zachęcam do przeczytania regulaminu forum - szczególnie zwracam uwagę na
§3 w szczególności na zapis:
Surowo zabrania się umieszczania treści: zakładania tematów oraz pisania postów dotyczących pracy administracji
oraz
§5. Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
poruszania na forum spraw dotyczących blokad i innych kar nakładanych na graczy; zgłaszania na forum wszelkich nadużyć, jakich mogli dopuścić się gracze; takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze

Wszystkie kwestie dotyczące niezasadnej blokady konta, pracy członków Teamu powinny być przesyłane na: Zgłoszenia :)
 
Na forum, można poruszyć wiele kwestii, jeśli jednak są one niezgodne z regulaminem - jako Moderatorzy interweniujemy.
Zachęcam do przeczytania regulaminu forum - szczególnie zwracam uwagę na
§3 w szczególności na zapis:
Surowo zabrania się umieszczania treści: zakładania tematów oraz pisania postów dotyczących pracy administracji
oraz
§5. Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
poruszania na forum spraw dotyczących blokad i innych kar nakładanych na graczy; zgłaszania na forum wszelkich nadużyć, jakich mogli dopuścić się gracze; takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze

Wszystkie kwestie dotyczące niezasadnej blokady konta, pracy członków Teamu powinny być przesyłane na: Zgłoszenia :)
Witam fajnie, że mnie informujecie o rzeczach tak oczywistych. Bo skargi na Wasze działanie rozpatrujecie sami na siebie. Forma ticket nie działa u mnie od 2 miesięcy tłumaczone to co zawarte jest w Regulaminie gry na priw 3 administratorom. By w końcu otrzymać informację cyt.: Dalsze pytania w tej kwestii pozostaną bez odpowiedzi. Więc jak i gdzie z Wami się komunikować ? Skoro Wy nie macie chęci czytania, odpowiadania, zrozumienia i empatii dowolnie interpretując to co jest zapisane w Regulaminie gry. Wymagacie od użytkowników stosowania się do Regulaminu a sami nie stosujecie się do niego wcale, Kiedy to wykazuję cyt. Regulamin, po prostu usuwacie wątki i blokujecie użytkowników.
 
Do góry