Lepsze itemy - Wędrowny handlarz czy Prowadzenie biura handlowego?

Status
Zamknięty.
Ostatnio wszystkie wolne pkt zainwestowałem w handel celem szukania unikatowych itemów i NIC. hmpf W Prowadzeniu biura handlowego lecą same plecaki z jagodami, zbożem itp. Lepsze dropy znajduję w Wędrownym handlarzu, ale też nic unikatowego i cennego. A jak jest u Was, gdzie wypadają Wam lepsze przedmioty?
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
niestety bardzo podobnie jak u Ciebie, z ostatnich "unikatów" znalezionych w powyższych pracach najciekawszym był rewolwer wiązkowy Allena :huh:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Ja widziałem raporty z znalezionym Tashunkiem, JJ i Szablą Generała Granta.
Znalezione niedawno w Prowadzeniu biura handlowego.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
dziś około 15 znalazłem 2 raporty z tego samego dnia oddzielone 2 godzinami od siebie z prowadzenia biura
1 praca 1 tashunka i torba
2 praca 1 tashunka i 2 torby

raporty od tego samego kolesia
a powiem szczerze, mi nawet pas adah nie dropnął w wh
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
zdecydowanie fajniejsze unikaty wypadają z biura.proponuje dużo modlitwy a efekty same przyjdą.u mnie nie ma dnia żebym nie znalazł co najmniej 5-8 unikatów.kilka raportów ciekawszych mam w profilu na świecie 1
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Cobra ma racje :) ja również znalazłem już kilka cenniejszych nabytków :)
Min. 2 taschunki, pismejker billa kilka nowych par butów i reszte pierdołek :) biuro zdecydowanie lepsze niż wędrowny :)
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Zestaw Allana Quatermaina oraz Koń i siodło Cartwrighta i całkiem ładnie podobno leci drop unikatów, plus troche wiary i modlitwy nie zaszkodzi.
 
Zestaw Allana Quatermaina oraz Koń i siodło Cartwrighta - mam to i zakładam, do tego modlitwa, ale żadnych zmian i korzyści nie ma. Lecą tylko plecaki z badziewiem i baaaaardzo rzadko jakiś bezwartościowy przedmiot. Oczywiście w prowadzeniu biura handlowego. hmpf
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Zestaw Allana Quatermaina oraz Koń i siodło Cartwrighta - mam to i zakładam, do tego modlitwa, ale żadnych zmian i korzyści nie ma. Lecą tylko plecaki z badziewiem i baaaaardzo rzadko jakiś bezwartościowy przedmiot. Oczywiście w prowadzeniu biura handlowego. hmpf

dokładnie to samo u mnie z wh na obu światach
za to na s1 jestem pod plądrowanie i w ciągu 43 lvli w jakieś 3/4 miesiące znalazłem więcej unikatów niż w ciągu 5 miesięcy ciągłego klikania 4 godzin w wh
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Heh coś słabo się staracie :) ja tam szukam i cały czas coś leci :) jak nie unikat to jakieś nieświecidełko :) ale i tak lepiej niż w WH
 
Ja mam 127 lvl
Full Handel
Ubranie AQ + koń i siodło Cartwrighta + rewolwer i strzelba zimowa

Nadal lepsze itiemy lecą z wędrownego.
Myślę że na poziomie 150 z biura zacznie wreszcie coś porządnego lecieć :)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
133 lvl full handel , koń i siodło carta + set allana z broniami.

Oto kilka wybranych unikatów :

dcZgR1h.jpg


jeszcze kilka raportów znalazłem :)

QdpQ5Fr.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 127 lvl
Full Handel
Ubranie AQ + koń i siodło Cartwrighta + rewolwer i strzelba zimowa

Nadal lepsze itiemy lecą z wędrownego.
Myślę że na poziomie 150 z biura zacznie wreszcie coś porządnego lecieć :)
na 50 puszczonych prac w Biurze wypadł mi 1 przedmiot inny niż plecak
na 5 prac w wh wypadł mi 1 przemiot ze środka progu
(jestem w trakcie reskillu w handel )
 
+ set allana z broniami.
Viniary, jak z broniami to sie nie dziwię
Zestaw broni daje przecież o ile się nie mylę +30 do handlu, a oprócz tego + 150 punktów pracy co daje łacznie 180 pp
Jest to calkiem sporo, wiec nie dziwota że dropisz lepiej. :)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Viniary, jak z broniami to sie nie dziwię
Zestaw broni daje przecież o ile się nie mylę +30 do handlu, a oprócz tego + 150 punktów pracy co daje łacznie 180 pp
Jest to calkiem sporo, wiec nie dziwota że dropisz lepiej. :)

dokładnie 27 handlu i 100 pp
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Viniary, jak z broniami to sie nie dziwię
Zestaw broni daje przecież o ile się nie mylę +30 do handlu, a oprócz tego + 150 punktów pracy co daje łacznie 180 pp
Jest to calkiem sporo, wiec nie dziwota że dropisz lepiej. :)

Pkt pracy dają zakres dropu jedynie, a z badziewnym eq można już dropić unikatu. Oczywiście premka obowiązkowo.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
unikaty przestały mi lecieć z biura po skończeniu sie premki zarobku

full handel
 
Status
Zamknięty.
Do góry