Lepsze itemy - Wędrowny handlarz czy Prowadzenie biura handlowego?

Status
Zamknięty.
Boski91

A najśmieszniejsze jest to, że na Huronie dla jaj też zapuściłem kilkanaście 15sekundówek w WH (klasa zawadiaka, niepełny komplet tancerki, ale handlowiec) i wypadło mi wiecej przedmiotów (gratów ale zawsze) niż wyżej wspomnianemu poszukiwaczowi z premką postaci i setem AQ :D
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Boski91

A najśmieszniejsze jest to, że na Huronie dla jaj też zapuściłem kilkanaście 15sekundówek w WH (klasa zawadiaka, niepełny komplet tancerki, ale handlowiec) i wypadło mi wiecej przedmiotów (gratów ale zawsze) niż wyżej wspomnianemu poszukiwaczowi z premką postaci i setem AQ :D

dlatego sm i pływanie zawsze będzie lepsze, czasami stara szkoła jednak się opłaca
 
Technix, w pierwszym poście do mnie nie poinformowałeś mnie, że mój tok myślenia jest błędny. To by mnie nie uraziło ponieważ jest to kulturalna uwaga. Zarzuciłeś mi brak czytania ze zrozumieniem, a to jest obraza.
Szczerze chciałbym zgłosić Twój post do administracji i następnym razem w podobnej sytuacji nie zawaham się.
 
Sorry, że sie wtrącę ale brak czytania ze zrozumieniem to jest powszechne zjawisko :) I to nie jest żadna obraza tylko zwykłe stwierdzenie faktu. Ja np czytam i nie rozumiem co to znaczy: PRZEDMIOTY MOGĄ MIEĆ WARTOŚĆ 50% WIĘKSZĄ. To znaczy mają czy nie mają? Czy to jest totolotek? Czy któryś z panów z administracji mógłby mi to jasno wytlumaczyć? :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up mając normalnie zakres 1-100$ i kupując premium zarobku dostajesz 50% więcej wartości progu tj. 1-150$. Oznacza to, że zarówno możesz dalej znajdować itemy za 2$, ale równie dobrze możesz znaleźć coś za 120 czy 150$.
 
ja na WH nie narzekam dzis tylko z 15 sek 3 stary klucz chociaz w teorii z biura powinienem miec lepsze dropy ale jakos z tym roznie a WH zawsze cos dropnie
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
ja na WH nie narzekam dzis tylko z 15 sek 3 stary klucz chociaz w teorii z biura powinienem miec lepsze dropy ale jakos z tym roznie a WH zawsze cos dropnie

ale 3 klucz to przedmiot zlecenia...
to nie zalicza sie chyba jako normalny drop
 
Klucz to jednorazowa sprawa, od pułapu 52xx wpada momentalnie w 15sek. Trudno to liczyć jako przewagę.
Nie robiłem żadnych zapisków, badań, nie znam się :D ale dla mnie drop to troszkę taka sinusoida: kilka dni słabości, kilka dni spadających z nieba cudów. Mówię o 15s, raczej tylko tak pracuję moją główna postacią. Inne światy zarobkowe nie mają specjalnego eq, premki i nie są poszukiwaczami, więc tam to ogólnie lipa we wszystkim, czasem na 8x1g wpadną dwa przedmioty przeciętne i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry