[LOL] League of legends.

  • Rozpoczynający wątek Koleos77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna gra :p póki co bawię się przeciwko AI choć czasem jakieś 3 na 3 z ludźmi też się zdarzy, póki co gram głównie nocturne'm :p.

Mogli by swoją drogą naprawić serwery bo ostatnio są takie lagi że aż boli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sciagalem dzis 4 godziny , odpalilem 2x z luku i zakonczylem kariere hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna gierka. Dostałem bana na 1 dzień za ucieczkę z gry pvp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem po co wam polski client. Na oryginalnym też jest bardzo dobrze. A jak nie wiesz jak działa dana umiejętność to wchodzisz na strone league of legends europejską i klikasz polski język a następnie bohaterowie i już.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Odkopię troche dinozaura... jak wam się podobało sławne "over 9000" ? : D

Ostatnio zakładałem nowe konto.... grając noctem od początku, z 20 poz. nie miałem szans nabitym na botach... pewnie dostawałbym po d...

Co do bohaterów, nadal głównie nocturne... choć i olaf całkiem zacny hero choć wolę tego pierwszego ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja pykam Renektonem i Brandem ( Brand kupiony przedwczoraj i jest pro) ;]

Wukongiem ktoś grał ? i Irelią ? ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wukong podobno dość kiepski,niby coś tam umie ale taki średniawy, mi się nie spodobał przynajmniej. Irelia z pewnością dobra postać ale mi nie przypasiła, aczkolwiek napewno warto nią zagrać bo champ zacny :), i wg, mnie najładniejsza z całej lolowej kadry :) .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napiszcie o czym jest ta gierka i jakie sa postacie. :mel:
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Zacząłem grać i powiem tak-Ashe w mid i late game młóci,miele,depcze,PiSuje wszystko :)

PS.Zarzućcie nickami,pododawam ws
PS.2 Podoba się nowy avek?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na jakim servie graacie ?;xx

Jakby co to ja europa east&nordic.


Co do wukonga, jest teraz w rotacji i osobiście mi on się strasznie podoba ^^ Tak po za tym to gram Brandem i Ezrealem teraz. xdd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nick to superkoksik. Ja ostatnio kupiłem branda i teraz darmowy jest w tym tygodniu to mało nim gram, bo praktycznie cały czas ktoś go wybiera.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Brandem grałem,ale nie mogłem ogarnąć sekwencji :D Teraz naparzam Fiddlesticksem ,staty średnio 18/1/12
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nick to superkoksik. Ja ostatnio kupiłem branda i teraz darmowy jest w tym tygodniu to mało nim gram, bo praktycznie cały czas ktoś go wybiera.

Też sobie Branda kupiłem. Ale póki jest w rotacji to Ezrealem gram. ;p


Gram na servie EU East&Nordic nick: k1ckPL
 
Status
Zamknięty.
Do góry