Mój wiersz

  • Rozpoczynający wątek Legendarny
  • Data rozpoczęcia

jak ci się podoba mój wiersz?

  • 10/10 teraz cudów świata jest 9

    Głosy: 9 9,9%
  • 9/10 Odjazdowe

    Głosy: 2 2,2%
  • 8/10 Brdzo Bardzo dobry

    Głosy: 4 4,4%
  • 7/10 Bardzo dobry

    Głosy: 10 11,0%
  • 6/10 dobry

    Głosy: 12 13,2%
  • 5/10 średni

    Głosy: 17 18,7%
  • 4/10 nie podoba mi się

    Głosy: 4 4,4%
  • 3/10 głupie

    Głosy: 2 2,2%
  • 2/10 dno

    Głosy: 7 7,7%
  • 1/10 Do schronu!!!

    Głosy: 24 26,4%

  • W sumie głosujących
    91
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ten wiersz pisałem kiedy byłem baaaaaaardzooooooooo młody teraz się za niego wstydzę usuwam go.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
błędy chyba wchodzą też w jego jakość ?
wygląda jak opowiadanie a nie wiersz.

Spróbuj żeby wyrazy się nie powtarzały "bohater, bohater"
Użyj ON albo cokolwiek by się nie powtarzało.
 

DeletedUser6260

Gość
Gość
heh wiersz może być tylko nie dawajcie czytać tego wierszu jakimś 5 latkom bo drwią będą się chciały w to bawić dorwią nóż i komuś łepek utną:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bohater nic nie zmieni w rymie, wciąż będzie dobrze po zamienieniu słowa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
7/10-mało rymów,błędy interpunkcyjne
ale w sumie to nieźle
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poprawiłem kilka błędów

Mogliście by wejść na temat ,,moja gra"?

//połączono Gah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sam się bawię w pisanie wierszy i ten twój wydaje mi się jakiś bezkształtny...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słaby wiersz: przegadany, brak formy, ogólnie za dużo treści. Mogłaby z tego wyjść całkiem niezła ballada, trzeba by było jednak poprawić formę i ograniczyć ilość informacji, warto też zrezygnować z niektórych czasowników czy zaimków bo one sprawiają, że wiersz czyta się jak opowiadanie.
Dałam 3, bo można poprawić i może być wtedy całkiem niezłe ;)
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
Prawda jest taka że na prawdziwej poezji nikt się już nie zna
 

DeletedUser

Gość
Gość
wierz do bani mało rymów sforumowania tkaie dziwne lekki chaos i s łowo anty zaklece 1/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słaby wiersz: przegadany, brak formy, ogólnie za dużo treści. Mogłaby z tego wyjść całkiem niezła ballada, trzeba by było jednak poprawić formę i ograniczyć ilość informacji, warto też zrezygnować z niektórych czasowników czy zaimków bo one sprawiają, że wiersz czyta się jak opowiadanie.
Dałam 3, bo można poprawić i może być wtedy całkiem niezłe ;)

Zgadzam się z tym, też daję 3. A ostatni wers trochę mi wiedźminem trącił ("Pani Jeziora" tam na końcu było coś takiego, jeśli nie identyczne) ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie osobiście nie jest bardzo fajny ale też nie jest zły. Według mnie 5/10.
Powodzenie w tworzeniu następnych wierszy.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
5/10
wiedług mnie nie jest żły trochę poprawek i będzie ok nie krytykuje bo sam lepszego nie napisze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rym czasem jest czasem nie ma.
Rytm nie jest stały. Właściwie każdy wers ma swój własny...
Jak już rym jest to za przeproszeniem "częstochowski":
wytrzymała-chciała
postradało-podobało
ciosu-chaosu
wspaniały-chwały
urocze-opocze (nie ma takiego słowa!)

"idzie przez mrok ku chwały" -> chyba "ku chwale" (ale wtedy by się nie rymnęło, nie?)

Jaki jest rytm w przedostatnim wersie? Wygląda jak jedno rozwlekłe zdanie...

Królestwo rymuje się z księstwo??

Podsumowując 2/10 za starania i odwagę by to przedstawić na forum.
Polecam korzystanie ze stron www z rymami (przy "zblokowaniu" można znaleźć pewną inspirację a przede wszystkim uniknąć banalnych rozwiązań)
Rozpisz sobie też każdy wers na kartce licząc sylaby do przecinka (lub innej pauzy) i po nim. Będziesz w stanie stworzyć w miarę jednolitą rytmikę np rymy ABAB w rytmie 9/10;10/9 itd
Daj też sobie czas na dopracowanie. Dobry wiersz nie powstaje nigdy za jednym posiedzeniem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z zasady o orty się nikogo nie czepiam, ale skoro tematem jest poezja... jak już przedstawiasz swoją twórczość, wypadało by abyś zrobił to starannie, forma wiersza jest bezkształtna, wygląda jakbyś na chybcika wklepywał literki, pismo niestaranne - sporo literówek, błędów, interpunkcja kuleje. (firefox rulez wychwyci każdy błąd :cool:)
Mogłeś "pokroić" tekst aby wersy miały podobna długość, jedne linijki są bardzo krótkie inne długaśne, przez to nie ma żadnego rytmu (liczenie sylab to dobry pomysł, sam tak robię).
Szczerze mówiąc, ciężko mi się to czytało.
Daję punkt za dobre chęci i odwagę wstawienia tego na forum :) czyli 2/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja tam byłem miód i wino piłem a co było przedstawiłem.

haha przecież to jest fragment(dosłownie ostatnie słowa) z książki "Pan Tadeusz" :D. Raczej nie czytam wierszy więc na ocenie się nie znam ale widać, że sam z siebie tego nie wziąłeś ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
haha przecież to jest fragment(dosłownie ostatnie słowa) z książki "Pan Tadeusz" :D. Raczej nie czytam wierszy więc na ocenie się nie znam ale widać, że sam z siebie tego nie wziąłeś ;)

To był tylko taki żarcik :D ten wiersz pisałem kiedy byłem bardzo młody teraz się za niego wstydzę. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry