Mała doniczka.

Status
Zamknięty.
tak, wiem że błąd jest znany, zgłoszony ale chce zapytac w jakis sposob macie zamiar wynagrodzic graczom kolejna WYWALONA aktualke, to juz jest powoli zalosne, nic, zadna aktualka nie wypala, wszystkie sa z bledami, kazdej czegos brakuje.. jak dlugo to jeszcze potrwa? jak dlugo bedziecie grac na nerwach graczom ? skoro dostajecie 1000 raz wywalony kod od "biura" :&: to moze warto im zasugeroawc ze nie potrafia robic gier i zeby sie za to nie brali? :&::&::&:
 

DeletedUser25870

Gość
Gość
tak, wiem że błąd jest znany, zgłoszony ale chce zapytac w jakis sposob macie zamiar wynagrodzic graczom kolejna WYWALONA aktualke, to juz jest powoli zalosne, nic, zadna aktualka nie wypala, wszystkie sa z bledami, kazdej czegos brakuje.. jak dlugo to jeszcze potrwa? jak dlugo bedziecie grac na nerwach graczom ? skoro dostajecie 1000 raz wywalony kod od "biura" :&: to moze warto im zasugeroawc ze nie potrafia robic gier i zeby sie za to nie brali? :&::&::&:

Teraz znowu, serwer zblokowany, znowu nic nie można zrobić a rozmowa z Suportem to jak w zasadzie że się trzeba cieszyć że logowanie istnieje.
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Została mi mała doniczka z tamtego roku, w tym osiągnąłem nową i jak na nią kliknąłem to mi przepadła...:&:
 

DeletedUser26776

Gość
Gość
Na Cheyenne mam to samo. Po wbiciu 20 tys. doniczka mi przepadła.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Została mi mała doniczka z tamtego roku, w tym osiągnąłem nową i jak na nią kliknąłem to mi przepadła...:&:

Doniczki z tamtego roku do czasu jak nie spróbujecie i użyć to zostaną w EQ. Poza tym korzyści z nich nie ma więc nie myślcie że jak teraz dostaliście nową to będzie z 2 próbowali otrzymywać aksamitki
 

DeletedUser31530

Gość
Gość
Nie można mieć dwóch takich samych doniczek, na szczęście wyskoczyło mi to jak chciałem kupić dużą, musiałem skasować tą z poprzedniego roku, dopiero mogłem kupić z tego, od razu skasowałem też małą z poprzedniego roku. No ale jak ktoś miał małą z poprzedniego roku to tej z tego roku bo wbiciu 20 tyś aksamitek nie dostaje , oczywiście klika w nią bo myśli że to z tego roku a ona :oops: znika.
A suport oczywiście zaskoczony.
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Doniczki z tamtego roku do czasu jak nie spróbujecie i użyć to zostaną w EQ. Poza tym korzyści z nich nie ma więc nie myślcie że jak teraz dostaliście nową to będzie z 2 próbowali otrzymywać aksamitki

zdziwisz się ale nie o to mi chodziło... tylko coś takiego nie powinno się pojawić
 
jak znowu nikomu w poprawienu bledow sie nie spieszy, kolejny dzien bez doniczki.... juz przepadlo 5k kwiatkow = 50 obli :I: a w zamian dostaniemy przeprosiny od etriel :&:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bo TWT nie naprawi tego błędu tylko IG, więc trzeba czekać :/
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
wiadomo co spowodowało błąd?

pytam o konkret, nie domysł :)
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Doniczki z zeszłego roku nie mają z tym nic wspólnego,ja na Irku i Jice starych doniczek nie miałem a tegorocznej też nie dostałem.
Myślę że to tylko jest tak na polskim TW bo gram jeszcze na kilku obcojęzycznych światach i tam o ironio losu tegoroczne doniczki dostałem mimo ,że w plecaku miałem zeszłoroczne.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
jak znowu nikomu w poprawienu bledow sie nie spieszy, kolejny dzien bez doniczki.... juz przepadlo 5k kwiatkow = 50 obli :I: a w zamian dostaniemy przeprosiny od etriel :&:


Niestety nie możemy na razie nic zrobić, oczywiście sprawa została zgłoszona do Innogames i przez nich jedynie może zostać naprawiona, my jako TWT nic z tym nie zrobimy bo nie mamy jak. Prosiłbym o cierpliwość.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Doniczki z zeszłego roku nie mają z tym nic wspólnego,ja na Irku i Jice starych doniczek nie miałem a tegorocznej też nie dostałem.
Myślę że to tylko jest tak na polskim TW bo gram jeszcze na kilku obcojęzycznych światach i tam o ironio losu tegoroczne doniczki dostałem mimo ,że w plecaku miałem zeszłoroczne.

dziwna sprawa, każdy ma inaczej?
ja zeszłoroczną doniczkę usunąłem przed zdobyciem tegorocznej i po wbiciu 20k aksamitek doniczka wpadła od razu.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
a jednak to zeszłoroczna doniczka jest przyczyną tych problemów.
na każdym świecie, na którym nie miałem, lub na którym zeszłoroczną doniczkę usunąłem, tegoroczna doniczka pojawiła się zaraz po osiągnięciu pułapu 20k aksamitek.

Czy na becie działa to normalnie? jeśli nie, to dlaczego nie było żadnej informacji na ten temat?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dostałem wiadomość, że otrzymałem doniczkę, a w ekwipunku pusto.

EDYCJA:
Po odświeżeniu strony pojawiła się.
 
"Nie ma rekompensat za opóźnienie w otrzymaniu doniczki. Natomiast, jeśli komuś zabraknie aksamitek do osiągnięcia nagrody, może do nas napisać przed końcem eventu."

Dobre żarty :I:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
myślunek IG:
"nie udało ci się zdobyć setu z halloween, bo doniczka się zawiesiła i zabrakło Ci kilka tysięcy aksamitek? ooojjjj, jak nam przykro, ale nie martw się, na święta bożego narodzenia będziesz mógł sobie ten set kupić za bryłki :)"

:X
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj:

Czy "nagroda" o nazwie Czerwone Rzeki przestanie być aktywna po evencie czy mogę ją jakoś wyłączyć już teraz?

Za dużo ostatnio tych różnych zombie, duchów i innych pierdół. Wracajmy na dziki zachód!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie używam skryptów. Po evencie wszystko wróci do normy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry