mały poradnik gracza :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6281
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6281

Gość
Gość
Czy znacie jakies ciekawe i przydatne tricki w The West. Jesli tak to jakie ?
 

DeletedUser6675

Gość
Gość
ja znam ale niewiem czy napisac bo widze że NIKT nie pisze na tym forum.....
 

DeletedUser2351

Gość
Gość
ja znam ale niewiem czy napisac bo widze że NIKT nie pisze na tym forum.....

może nie pisz bo cie zablokują

"Każdy gracz ma obowiązek zgłosić administracji wykryte błędy w grze.
Wykorzystywanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom omijanie zabezpieczeń gry, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu jest zabronione."


chyba nic nie zapomniałem z kopiować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydaje mi się że chodzi bardziej o porady i triczki niż wykrywanie błędow ;]
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
dokladnie o to mi chodzilo :) Napewno sa jakies tricki ktore nie sa bledami a nie wszyscy o tym wiedza. W kazdej grze jest jakis sposob. Np. sposob na to zeby wymigac sie od pojedynku czy nie dac sie zaatakowac itp. itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
#up
Takie coś możemy nazwać strategią, lecz będzie dopiero to kluczowe po wprowadzeniu wojny miast.
Strategia prosta, atakujesz 3-4 osoby i śmigasz spać z dalszej odległości.
Już podczas wędrówki pokazuje Ci że śpisz tak więc masz ochronę. Gdy dojdzie do miasta, deponujesz kase i lecisz dalej atakować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki bezsens ale jednak:
Atakujesz gracza jak najsłabszego idziesz na innego i tak w kółko a jak masz kasy trochę to deponujesz.Doświadczenie leci prosto.

P.S:Według mnie to bezsens żeby można było atakować słabszych :/ Jak dla mnie powinno się dać atakować tylko ten sam i wyższy poziom.Jeżeli już słabszych to oni powinni się zgodzić :/
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
ale wcale nie powiedziane jest ze nizszy level musi przegrac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie ostatno zaatakował zawadiaka 6 lvl większy ;] dostałem 102 expa <cwaniak2>
Ps. Dodam że jestem poszukiwaczem ;]

Jeśli chodzi o tricki ....

Nie mam żadnych :D:D Gram jak pisze w pomocy xD
 

DeletedUser3712

Gość
Gość
P.S:Według mnie to bezsens żeby można było atakować słabszych :/ Jak dla mnie powinno się dać atakować tylko ten sam i wyższy poziom.Jeżeli już słabszych to oni powinni się zgodzić :/

Hehe, już dawno się tak nie ubawiłem. To tak jakby w np. Plemionach czy Ogame zaatakowany gracz musiał wyrazić zgodę na złupienie go z surówki.
Ta gra to nie dobranocka gdzie wszyscy się kochają, dobro zwycięża a niebo jest różowe. Tu silniejszy bije słabszego. Jak w życiu. Nie chcesz być bity - bądź wśród tych silnych.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Dobra nie robmy offtopu. Do rzeczy. Znacie jakies przydatne wskazowki ?
 

DeletedUser3712

Gość
Gość
Znam taką jedną wskazówkę. Dotyczy ona ataku na budowniczych. U nas w miescie radzimy sobie w ten sposób, że jeśli ktoś często bije naszych budowniczych to kładzie się go kilka razy spać i juz tego nie robi więcej, a czesto jeszcze przeprosi byle tylko juz go nie usypiać. Sprawdzone na wielu osobach z zapędem do bicia bobów - działą ze 100% skutecznością. Niby żadna tajemnica ale nie wszyscy to stosują :)
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
no i juz jakis postep w tym temacie:D Niby oczywiste ale nie wszyscy na to moga wpasc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kazdy inteligentniejszy by to odkryl. U mnie nie trzeba tego stosowac. Mamy calkiem dobrych roboli, a prozba o przekopanie kogos za boba to zadkosc.
A trick lub tip na gre? Znajdz se farme i klep ich tam wszyskich, a njlpeiej polec ja swoim ziomkom z miasta to te miasto bedzie sie rozwijalo z predkoscia zolwia. My tak karalismy tych ktozy nie chcieli z nami fuzji albo wymiany rekrutantow
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
Hehe, już dawno się tak nie ubawiłem. To tak jakby w np. Plemionach czy Ogame zaatakowany gracz musiał wyrazić zgodę na złupienie go z surówki.
Ta gra to nie dobranocka gdzie wszyscy się kochają, dobro zwycięża a niebo jest różowe. Tu silniejszy bije słabszego. Jak w życiu. Nie chcesz być bity - bądź wśród tych silnych.

Hehe, mój świat (świat 2) widzę na różowo - mam dobrze opłacane prace, dobrze rozwinięte miasto i farmy - graczy lepszych o 8 poziomów. Za jednym razem zabieram im po 50$ i dostaję 80 punktów doświadczenia.

Co do tricków, to naszym sposobem na miasto jest to, że budują tylko osoby, które mają ponad sto punktów rozbudowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może taki trick?Idziesz do miasta na mapie np. w rogu tylko na zakupy.Jak cię wywalą idziesz w inny kwadrat i tez masz zakupy.Cały czas :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrym sposobem na grę jest też atak na dużo silniejszych od siebie. Jeśli się uda zdobywasz dużo exp, jeśli nie to atakowany wiele expa nie zyska :D, a nawet jak się polegnie w walce to też żadna strata bo pozostaje 48h na spokojną pracę bez ryzyka utraty zarobionej kasy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak naprawdę to same rady dla pojedynkujących się.
Pojedynkowanie ma ten plus, że za 12 punktów energii można szybko w 10 min nie licząc dojścia dorwać sporego expa. Możemy szybko dorobić się większej ilości doświadczenia i pozbyć nadmiaru energii. Później tylko do hotelu i po 8h działamy dalej na tyle na ile pozwoli nam motywacja i hp. Energię zużywamy szybciej ale dzięki temu częściej sypiamy. Dlatego możemy spokojnie zużyć i odnowić 300 punktów w ciągu dnia.
Ale można łatwo też wtopić. Jeśli atakujemy kogoś i poniesiemy sromotną klęskę wiążącą się bezpośrednio z nokautem :p cała nasza energia przepada i czasami jesteśmy wiele godzin do tyłu.
No i rzadko kiedy trafimy na ofiarę która ma przy sobie dużo $$$ :p
Praca jest o wiele bezpieczniejsza a inwestując początkowo w zakładanie pułapek, jesteśmy wstanie szybko lvlować, a z lvlem i nasze umiejętności do pojedynków rosną. Droga znacznie łatwiejsza, pozwalająca na szybki rozwój. Z czasem, gdy osiągniemy wysoki poziom możemy zawsze resetować staty pod pojedynki :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ciągle siedzę przy wydobywaniu złota kasę zarabiam i już mam nie daleko dwustu przydatna praca ja często mam tyle szczęścia że znajdę jakąś czapkę lub coś ale jest wada chociaż jestem zawadiakom pisze mi coś takiegoInny poszukiwacz złota zazdrości ci twojego szczęścia i bije cię w twarz. Straciłeś punktów...życia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje miasto rywalizuje z drugim Czasem oni wpadaja do nas czasem my do nich
opracowalem sobie sposob na pojedynki ide do ich miasta i pojedynkuje sie w miedzyczasie nastawiam spanie w ich hotelu i tak nieraz caly dzien na zmiane Czemu tak robie Bo nauczyli sie isc w kilku do naszego miasta i po kolei usypiaja naszych co sa u nich Ta taktyka to troche taka wydumana ale sie sprawdza postac po pojedynku natychmiast jest w hotelu niedostepna a przeciwnik musi trafic na ta 10 minutowa przerwe Duże ulatwienie jest ze gram tam poszukiwaczem i nic mnie to nie kosztuje Pozatym dogadujemy sie z kumplami na gg i we dwojke naraz atakujemy gracza Wtedy o wiele latwiej sie usypia przeciwnikow
 
Status
Zamknięty.
Do góry