Manager Mode - European Elite

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie!

Wiem, że ilość manager mode'ów na tym forum może przyprawiać o mdłości, ale postanowiłem spróbować ostatni raz. Powód? Koncepcja stworzenia Manager Mode w nieco innej formie, bez większości gigantów, z klubami, które (poza kilkoma wyjątkami) nie są jakimiś super zespołami. Nie wiem, czy MM: IE nie będzie zawadzał MMLT, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. W dodatku mam teraz znacznie więcej czasu niż jesienią i sporą jego część poświęcę MM.

Organizowałem już raz Manager Mode. Co prawda z fatalnym skutkiem, ale zdobyłem dzięki temu doświadczenie w organizowaniu tej zabawy i myślę, że jeśli uczestnicy aktywnie wezmą udział w zabawie uda mi się powtórzyć sukces Miśka.


A teraz kilka słów o zasadach i formie nowego MM:

To, co znamy z poprzednich prób:
-Mecze będą odbywały się co tydzień, w weekendy. Większość (w miarę możliwości oczywiście wszystkie) kolejek rozegram w formie LIVE na Spikerii.
-Do wyboru będzie 10 znanych drużyn z całej Europy.
-Mecze będą symulowane w FIFIE 11.

A teraz innowacje...
-Brak aukcji. Wiem jak to wyglądało i wygląda w MMLP i MMLT. Nie potrzebujemy zbędnego zamieszania. Powód "sportowy"? W MMIE zabraknie piłkarzy takich jak Torres czy Villa. Dzięki temu ważniejsi staną się piłkarze z overami 80-84, którzy w poprzednich odsłonach byli do niczego.
-Ograniczenia transferowe. Chyba najpoważniejsza zmiana - w każdym okienku będzie można dokonać maksymalnie 3 transfery. Spowoduje to konieczność dobrego planowania i umiejętnego budowania składu.
-Zróżnicowane teamy - naprzeciw sobie staną drużyny m.in. z Turcji, Anglii, Rosji czy Hiszpanii. Dzięki niezłemu systemowi rozgrywki każdy z teamów może wygrać, więc szanse będą wbrew pozorom bardzo wyrównane. Wszystko zależy od managera!
-Brak umiejętności piłkarzy - będą same OVR-y. Pozwoli mi to na wrzucenie większej ilości piłkarzy. Poza tym chyba mało kto patrzy na skille (ja np. tego nie robię).

A oto teamy do wyboru:

-Chelsea Londyn - Arago
-Real Madryt - mic222
-Bayern Monachium - William
-Olympique Lyonnais - sholder
-Inter Mediolan - WOLNY
-FC Porto - włochaty11
-Ajax Amsterdam - songohan24
-Zenit St. Petersburg - Master777
-Galatasaray Stambuł - El Wajku
-Panathinaikos Ateny - Misiek

Zgłoszenia przyjmuję od 21:00. W zgłoszeniu należy napisać nick i drużynę, ewentualnie GG. Nie ma rezerwacji.

Liczę na dużo zgłoszeń i życzę Wam miłej zabawy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dear, oh dear. Ile to tych menedżerków będzie :)

Jeszcze w czerwcu ma wyjść NMM #3 ;)

Czemu Torresa nie bedzie? Skoro chelsea jest?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miśku, właściwie to kontynuacja NMM#2 w czerwcu, niźli NMM#3:p
Zresztą, jakie ma szanse Panathinakos vs Real czy Inter? Taki dziwny balans drużyn trochę...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Liczę to jako NMM #3 ;) bo to będzie na innych zasadach ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nick: Master777
Drużyna: Bayern Monachium
GG: 31792726
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Menedżer: Wlochaty11
Klub: FC Porto
GG: 13073342

Może będzie ciekawie :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Misiek, Torres chyba jeszcze w Liverpool był jesienią.

mic222... niech będzie Real.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miśku, właściwie to kontynuacja NMM#2 w czerwcu, niźli NMM#3:p
Zresztą, jakie ma szanse Panathinakos vs Real czy Inter? Taki dziwny balans drużyn trochę...

Widziałem Inter w "akcji", może to tylko jakaś chwilowa niemoc była, ale drużyna nie umiała się w ofensywie ustawić, a co dopiero porządnie podawać o_O

Zostały już tylko 4 drużyny...

EDIT: Od razu wrzucam planowany rozkład tego tygodnia.

Składy będą najprawdopodobniej dzień po uzbieraniu 10 uczestników, mam nadzieję, że to będzie już we wtorek. Pierwsze sparingi zdołam rozegrać w czwartek/piątek. Okienko będzie otwarte przez dwa tygodnie (albo do momentu, gdy nikt nie będzie mógł już transferować). Aaa, jeśli chodzi o ograniczenie do 3 transferów - chodzi oczywiście o kupno, sprzedawać możemy nieograniczoną ilość zawodników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11314

Gość
Gość
Koncepcja stworzenia Manager Mode w nieco innej formie, bez większości gigantów, z klubami, które (poza kilkoma wyjątkami) nie są jakimiś super zespołami​

40% zespołów to super giganty, a nie kilka wyjątków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szauer
Olympique Lyonnais
gadu-2083686
Jak nie będzie w OL Lisandro, Gourcuffa czy Pjanic'a to normalnie tradegia:p
Piecka, 50%, Lyon też świetny klub. Ajax nawet nieźle sobie radzi, więc 60%. Co najwyżej Zenit, Gatalasaray czy Panathinakos są słabsze... No, ale mogą przecież rozwalić innych, to tylko manager mode:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zostaly widze 2 kluby.

Nick: William Gallas
Klub: Zenit St. Petersburg
GG: 22299022


Swoja droga to juz lepiek bylo dawac seviĺe jakies zamiast realow, ale ok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie to racja. Bo to Elita europejska nie jest:p a tak to przynajmniej każdy by miał równy klub
Mic, ważniejsi piłkarze z ovrami 80-84 skoro są CR7, Sneijder czy Milito...?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szauer
Olympique Lyonnais
gadu-2083686
Jak nie będzie w OL Lisandro, Gourcuffa czy Pjanic'a to normalnie tradegia:p
Piecka, 50%, Lyon też świetny klub. Ajax nawet nieźle sobie radzi, więc 60%. Co najwyżej Zenit, Gatalasaray czy Panathinakos są słabsze... No, ale mogą przecież rozwalić innych, to tylko manager mode:p

Zenit ma tyle samo gwiazdek co Ajax, tak samo jak Panathinaikos i Galata. 5 gwiazdek mają tylko Real i Chelsea, ale wszystko da się nadrobić przy transferach ;)

W porównaniu z NMM nie ma tutaj naprawdę wielkich overów, najlepszy to chyba 90 będzie. Zaraz zabieram się za składy, będą już wieczorem prawdopodobnie, czekamy jeszcze na jednego uczestnika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wysłałem składy wszystkich teamów (poza Panathinaikosem ofc).

Kilka spraw organizacyjnych:
1. Od teraz zaczyna się okienko transferowe.
2. Budżet startowy każdego klubu to 40 mln.
3. Dzisiaj o 20:00 na Spikerii rozegram w formie LIVE sparingi.

Pokój na Spikerii:
http://spikeria.pl/room/mm_euro_elite
Hasło: futbol
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry