Gość
Gość
Wyniki drugiej kolejki:
Santos(Will) 1:0 Victoria(Songo) 5' C. Ronaldo
Szybko strzelona bramka ostatnimi czasy ustawia wynik(albo próbuje, via nasza kadra^^), chociaż piłkarze Songa nie poddali się do samego końca, dzielnie walcząc(2 strzały w słupek!).
Deportivo(Misiek) 0:1 Silesia (Mic) 28' Di Natale
Mecz był do końca wyrównany, wiele świetnych okazji do strzelenia gola miał Eto'o- niestety, a może stety, świetnie spisywał się Neuer.
KcKJ(ja) 1:1 Pingwiny(Spal) 77' Gomez-65' Podolski
Pierwszy remis w lidze, chociaż wynik mógł(a nawet powinien) być znacznie wyższy. Niestety, ani Van Persie, ani Rooney nie potrafili wykorzystać świetnych okazji strzeleckich.
FC Wajku(Wajku) 1:2 FC Betoniarki(murchin) 41' Sanchez- 48';86' David Villa
Z pewnością wielu myślałoby, że będzie to najciekawszy mecz, z uwagi na wyniki z pierwszej kolejki. I nie mylili się. Wynik dość późno, bo w końcówce pierwszej połowy otworzył Alexis Sanchez. Po siedmiu minutach wyrównał David Villa. I w momencie, kiedy wszyscy już myśleli, że mecz skończy się remisem, Villa strzelił drugą bramkę, ustalając wynik spotkania.
Tabela będzie później- wiadomo, excel. Plus tabela najlepszych strzelców.
Jutro 3 kolejka. Terminarz:
3 kolejka:
Deportivo-FC Wajku
Victoria-KcKJ
PzM-Santos
Silesia-FC Betoniarki
Tradycyjnie mecze o 21. Możliwe, że odbędzie się przed nimi aukcja(!).

DeletedUser

Gość
Gość

DeletedUser

Gość
Gość
Trudno, to już nei mój problem. Masz krótką tekstówkę. Meczy nie nagrywam, bo nie ma takiej potrzeby(chciałem livestreamować, ale niestety problem z programem...). Do live'ów trzeba się dostosować, wie o tym każdy kto kiedykolwiek brał udział w managerach.

DeletedUser

Gość
Gość
Szok i niedowierzanie - jestem 2 po 2 kolejkach:)
Byłoby fajnie gdyby się aukcja pojawiła
sho a tylko jedna edycja będzie czy kontunuacja potem?:)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Aukcja się nie odbyła ze względu na porażającą frekwencję, każdy tak się zabijał o piłkarzy, że nie mogliśmy jej kontynuować.
3 kolejka:
Deportivo 0:1 FC Wajku 70' Lewandowski
Mecz wyrównany, ciekawy, spora ilość strzałów w obramowania bramki. W 70 minucie bramkę strzelił Lewy, a piłkarze Miśka pomimo chęci nie zdołali wyrównać.
Ku chwale Króla Juliana 2:1 Victoria Podlasie 12'; 24' Gomez : 55' Higuain
Bardzo ofensywnie zaczęły obie drużyny, ale po 24minutach to KcKJ prowadziło 2:0. Trener gości już się miał poddać, kiedy gola kontaktowego zdobył precyzyjnym uderzeniem z obrębu szesnastki Higuain. Niestety, to było wszystko na co było dziś stać piłkarzy Songa ze względu na dobrą dyspozycje Gigi Buffona.
Pingwiny z Madagaskaru 1:2 Santos 84' Silva : 76' Ronaldo, 90+2 Neymar
Horror w Rzymie. Mecz ciekawy, wyrównany, ze sporą liczbą sytuacji z obu stron(tu należą się pochwały zarówno dla Stekelenburga, jak i Casillasa). Wynik został otworzony dość póżno- na 14 minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę zdobył Ronaldo. 8 minut później po świetnej akcji piłkarzy Spalettiego wyrównał David Silva. I tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, po pięknej akcji piłkarzy Santosu Neymar strzelił gola, pewnie strzelając w samo okienko.
Silesia Katowice 2:2 FC Betoniarki 45'+1'; 52'(PK) Messi : 38' Drogba, 73' Villa
Jeden z ciekawszych meczów kolejki. Obie drużyny zaciekle atakowały, wynik otworzył były piłkarz Chelsea Didier Drogba. Kilka minut później, pięknym uderzeniem wyrównał Messi, który też dał prowadzenie piłkarzom Mica w 52' minucie, pewnie egzekwując rzut karny. W 73 minucie wyrównał niestrudzony David Villa, a jego bramka jeszcze dawała nadzieję Betoniarkom na zdobycie kolejnych w tym sezonie 3 punktów. Niestety, musieli zadowolić się remisem, co nie spodobało się ani jednej, ani drugiej drużynie.

DeletedUser

Gość
Gość
W niedzielę, tradycyjnie. W sobotę podam godzinę- ale różnica będzie o 30min max z uwagi na aukcję.

Gość
Wyjazd na tydzień i właśnie jestem. Widze sporo moi ugrali akurat wtedy, kiedy o nich zapomnialem xD! Bede na aukcji;d

DeletedUser

Gość
Gość
Mecze i aukcja przeniesione na jutro na 20:30, mam problemy z netem.

DeletedUser

Gość
Gość
W związku z powyższym bawcie się bezemnie dalej. miały być aukcje - mic pisał że kilkanaście że każdy da radę skłąd uzupełnić a tu zonk. Moja drużyna jest do wzięcia jak ktoś chce dołączyć do zabawy

DeletedUser

Gość
Gość
Godzina minęła i nic? Żadnego info? Żart jakiś? ...

DeletedUser

Gość
Gość
Więc tak:
Brak info był spowodowany całkowitym brakiem internetu- zaczęło się w niedzielę, dopiero dzisiaj odzyskałem połączenie. Dzisiaj(jeśli jest Wam to na rękę) możemy zrobić aukcje i mecze o 20. Te opóźnienia postaram się wynagrodzić robiąc draft z klasycznej xi- najlepszych piłkarzy xx wieku, dla każdego po 1. Ale to nie dzisiaj- może w piątek. Okienko transferowe trwa do końca managera. Za wszystkie problemy oczywiście przepraszam, jeśli ktoś(oprócz Spala) ma zamiar opuścić managera ze względu na opóźnienia to niech napisze- czy to pw, czy tutaj.

DeletedUser

Gość
Gość
Aukcja:

Micah Richards (84 OVR) ŚO -> 11mln -> KcKJ (Sholder)
Rafael (82 OVR) PO -> 10mln -> Santos (William)
Bonucci (83 OVR) ŚO -> 4mln -> Santos
Barzagli (83 OVR) ŚO -> 3mln -> Santos
Ryan Giggs (84 OVR) LP -> 7mln -> Santos
Anderson (84 OVR) ŚPO -> 6mln -> KcKJ
Theo Wallcot (86 OVR) PS -> 19mln -> KcKJ
Zlatan Ibrahimovic (88 OVR) N -> 15mln -> Victoria (Songo)
Esteban Cambiasso (84 OVR) ŚPD -> 8mln -> Santos
Diego Forlan (87 OVR) N -> 11mln -> Santos

DeletedUser

Gość
Gość
Cambiasso za 8 melonów poleciał. Reszta się zgadza.
Wyniki meczów:
KcKJ 1:2 FC Betoniarki 25' Walcott : 45+1 Błaszczykowski, 76' Drogba
Mecz zacięty, ciekawy, z dużą ilością akcji podbramkowych. Najpierw fenomenalną bramkę strzelił debiutujący w MM Theo Walcott, a ponad 20 minut później, bramkę do szatni zdobył Błaszczykowski lobując Gigi Buffona. Na 14 minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik ustalił Didier Drogba, a drużyna Murchina jest na pierwszym miejscu w tabeli.
Deportivo la Czikeno 0:2 Victoria Podlasie 56'; 60' Higuain
Pierwsze zwycięstwo Songo. Mecz był wyrównany, świetnie grali zarówno Tim Wiese jak i Petr Cech. Po godzinie gry było już po wszystkim- świetne spotkanie zagrał Gonzalo Higuain.
Silesia 1:2 Santos 43' Messi : 24' Iniesta, 90+1' Farfan
Kolejne ciekawe spotkanie, w którym nie brakowało sytuacji stuprocentowych. Wynik otworzył po niespełna pół godziny gry Iniesta, a tuż przed końcem pierwszej połowy wyrównał Messi. Remis już był prawie pewny, ale... w ostatniej chwili bramkę zdobył Farfan. Drużyna Willa już wygrała drugi mecz z rzędu, strzelając bramkę pod sam koniec meczu.
FC Wajku 3:0 Pingwiny z Madagaskaru(walkower)
Spaletti postanowił się wycofać z mm, a jego drużyna nie chce innego szkoleniowca, w skutek czego postanowili oddać wszystkie mecze walkowerami.