Medal vs Krzyzyk i Srebrny Krzyzyk vs Zloty naszyjnik indianski

Co najlepsze? w przeliczeniu na cene ;D


  • W sumie głosujących
    93
Status
Zamknięty.
elo :)
ktory z tych naszyjnikow jest najlepszy?

-Medal Zasluzonych
-Krzyzyk
-Srebrny Krzyzyk
-Zloty Naszyjnik indianski


cena gra bardzo duzo role ^^ - no wiecie , kasy nie ma ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
medalu nie kupisz, ale wg mnie chyba indianin bo potrzebne do polowań :cool:
dodaj ankietę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja znalazłem srebrny krzyżyk, nie sprzedaje, ale bym nie kupił. za taką kasę ?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszy złoty naszyjnik indiański tak mi się wydaję...
 

DeletedUser9025

Gość
Gość
Krzyzyk poniważ daję po 1 punkt cech wszystkiego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy zloty naszyjnik bo daje duzo umiejków
 

DeletedUser9154

Gość
Gość
Lepszy srebrny krzyzyk daje ci cech a jak cecha to i sie umiejetnosci podnosza:cool::cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepszy srebrny krzyzyk daje ci cech a jak cecha to i sie umiejetnosci podnosza:cool::cool:

widze ze znawca sie odezwal ;) podobnie jak kilku graczy wyzej ;]

Srebrny krzyzyk da Ci 5-8 pkt pracy w każdej pracy - to tyle co nic

Lepiej kupic 4 tansze naszyjniki, ktore dodadza ci do potrzebnych prac 10+ pkt pracy, a nie kupowac cos "do wszystkiego" a jak wiadomo jesli cos jest do wszystkiego to jest do ****

jedynie zloty bawol moze byc przydatny, ale nic poza tym
 

DeletedUser

Gość
Gość
bawół jako najlepszy jest tylko w 5 pracach, patrzac pod tym wzgledem chusty sa o wiele lepsze i tansze
bawola mozna tez najczesciej zamienic czym znacznie tanszym
przyklad:
http://pl.weststats.com/Job_items/?job=77
Bawół: +15 pkt pracy; cena: 8300 $
Niebieska opaska: +12 pkt pracy; cena: 240 $
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
To jest jak porównywanie auta wyścigowego do ciężarówki. Które lepsze? Wyścigówka szybsza, ale ciężarówka przewiezię więcej towarów.

Tak samo z naszyjnikiem. Do czego on ci jest potrzebny. Do pojedynków, do konkretnej pracy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie rozumiem co jest dobrego w złotym bawole. dodaje 15 punktów pracy do każdej pracy i tylko tyle, a jego cena to porażka. nie ma sensu go kupować, dużo lepszy jest złoty indiański szczególnie jak inwestujesz w pułapki
 
nie rozumiem co jest dobrego w złotym bawole. dodaje 15 punktów pracy do każdej pracy i tylko tyle, a jego cena to porażka. nie ma sensu go kupować, dużo lepszy jest złoty indiański szczególnie jak inwestujesz w pułapki

Nie zapominajcie, że tej opcji z bawołem nie ma w ankiecie, więc nie na miejscu te spory...Zagłosowałem na Indiański, ale to nie za duży problem zebrać trochę kasy na jakąś chustę. Bardzo pomocny jest Westats. Jeśli prześlesz tam wszystkie informacje o postaci to możesz łatwo zobaczyć jakie itemy są Ci potrzebne najbardziej.
 

DeletedUser16354

Gość
Gość
Wszystko zależy od tego do czego jest Ci potrzebny. Medal jest świetnym itemkiem na 10 levelu kiedy go dostajesz zarówno do prac jak i pojedynków. Później też czasami się przydaje. Złoty naszyjnik indiański bardzo przydaje sie w pracach i fortach, oczywiście z setem indianina. Krzyżyki jak dla mnie porażka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy do czego ci jest potrzebny w pojedynkach weź medal a w pracy indiana.
Krzyżki są nie warte swojej ceny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry