Międzynarodowa Gorączka Złota - dyskusja

Status
Zamknięty.
Wystarczy bardziej korzystać z narzędzi gry, a mniej ze skryptów. I nie twierdzę tutaj, żeby pozbyć się ich. Na przykład ustawić, by jednym kliknięciem włączać kilka prac na raz, sety które często zmieniamy (punkty pracy na exp) mieć zapisane w ekwipunku, a nie w szafie ze skryptu. Nie macie pojęcia ile niektóre skrypty potrafią wysłać zapytań do serwera. Najwięcej te, które np. szukają przedmiotów po miastach, albo bonusowych prac :uuu), ale też zbierające statystyki otwieranych skrzyń itp.
 
samym klikaniem prac ze skryptami zwykłymi nie da się zablokować serwera na 5 min, sprawdzałem wielokrotnie... więc jak się coś na boku kombinuje, to się na forum nie żali ze serwery słabe, bo jakoś nikt na chacie gry nie płacze że klikając pracki blokuje sobie grę ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
ban za klikanie 15 s? raczej nie
To tylko moje przypuszczenia które piszę
Jeśli ktoś w oknie pracy ma zaznaczone 9 zleceń, zapomni i będzie klikał ta wielokrotnie (sam tak parę razy robiłem) to sądzę, że może się zawiesić, ale to tylko moje przypuszczenia.

samym klikaniem prac ze skryptami zwykłymi nie da się zablokować serwera na 5 min, sprawdzałem wielokrotnie... więc jak się coś na boku kombinuje, to się na forum nie żali ze serwery słabe, bo jakoś nikt na chacie gry nie płacze że klikając pracki blokuje sobie grę ;)

Czasami ludzie zapominają co dany skrypt daje do gry i sądzi, że to jest zaimplemetowane do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry