Miasto [pytanie]

  • Rozpoczynający wątek Długi Dżon
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam mam takie pytanko jak opuszczę miasto w którym aktualnie mieszkam i w ratuszu jest teraz informacja że wpłaciłem na jego rozbudowę 240$ i ponownie dołączę do tego samego miasta co je opuściłem to informacje w ratuszu kasują się ?? będę zaczynał z informacją że kasa miejska 0$ ?? czy te 240$ będzie dalej widoczne ?? Można ponownie dołączyć do miasta które się opuściło ?? Sorka jak już był taki temat nie chciało mi się szukać przyznaje się bez bicia :p;):D proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki ;):cool:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jak opuscisz miasto to bedzie ono miastem duchow. Mozesz je ponownie przejac, 300$+80 energii. Budynki zostana na poziomoch takich jak byly, kasa miejska zniknie.

---edit---
A tak, zle zrozumialem pytanie, myslalem ze opuszczasz miasto jako ostatni czlonek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem założycielem tego miasta a jedynie jego mieszkańcem i chodziło mi o to czy jak go opuszczę [miasto będzie normalnie dalej istniało funkcjonowało] i jak znowu do niego dołączę to będzie informacja że wpłaciłem te 240$ czy nie ale rozumiem że tak ? i że można dołączyć ponownie do miasta 2 raz jak sie go opuści?
 

DeletedUser149

Gość
Gość
tak możesz dołączyć do miasta 2 raz a informacja że wpłaciłeś kase będzie dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry