Mic222 vs szw10 vs Budowniczy777

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Która praca jest najlepsza?


  • W sumie głosujących
    32
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tym razem trzech użytkowników forum pokaże na co ich stać :)

Temat: Dowolny

Rozmiar:500x200

Dozwolone zapisy:Wszystkie z wyjątkiem gif

Praca A
sygna26.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/4402/sygna26.jpg
Praca B
sygnan.png

http://img263.imageshack.us/img263/4530/sygnan.png
Praca C
beznazwygat.png

http://img163.imageshack.us/img163/74/beznazwygat.png

Zapraszam do głosowania!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie praca A. Dlaczego??
-Zacznijmy od pracy B: Mercedes nie kojarzył mi się nigdy z ogniem (wg mnie to złe połączenie), do tego płonący napis i słońce na dole ;) A poza tym nie lubię Hamiltona
-Praca C: Na pierwszy rzut oka, myślałem że to jest Chuck Norris :p. Poza tym napis jest nieczytelny i ta ramka zasłania niektóre elementy
-Praca A: Lubię STRONGHOLD ;) A tak na serio, to tło jest akurat pod krzyżowca. Napis pasuje do okazji (w końcu walczyli, żeby nawracać) i nie ma dużo zbędnych elementów

Dlatego praca A
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo, bardzo słabe prace, dlatego na żadną nie zagłosuję. Spróbuję je skomentować z mojego "amatorskiego" punktu widzenia :) Zresztą widać która kogo.

Praca A: ładnie wtopiony render, ale to co się rzuca w oczy to bardzo puste tło, to jest największy minus tej pracy. Jednak po dokładniejszym przyglądnięciu się uważam, że ramka mogłaby być troszkę większa.

Praca B: fajna, dopasowana czcionka. Jednak to, co mi w tym przeszkadza, to te dwie żółte kule (za głową Hamiltona jest chyba jedna :D) i ten bolid powinien być troszkę po prawo, bo tak to jest zasłonięty przez render na pierwszym planie.

Praca C: no niby może być, ale moją ocenę popsuła w 75% czcionka. zajmuje bardzo dużą część obrazka, w niektórych miejscach zlewa się z renderem, ogólnie to jest trochę niedobrana do tematyki pracy.

To tyle ode mnie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A-Pusta,render kiepsko widać,napis do kitu.
B-Żółte kule niepotrzebne i tło do kitu.
C-Moim zdaniem najgorsza(render,tło i brzydki pędzel).Czcionka do kitu.
Wszystkie słabe dlatego zagłosowałem na 4 opcję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
OMG w czym ja wziąłem udział o_O

Te prace są tak ohydne, że aż odrażające.
Tło 1 powala,
w 2 słoneczko jest totalną porażką
o 3 się nie wypowiem bo nie mam słow... oczywiście 4 opcja
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem praca C
Tylko ten napis mało widoczny .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsza praca to praca A, Troche zaduzo smuzu ale tak to nawet niezle bo inne prace to masakra! Do autorów prac B i C : Nie wiem po co sie pojedynkujecie?! Poczytajcie tutków, nauczcie sie czegos a nie odrazu pojedynki! :) Sorki za cietą riposte ale nie moglem sie powstrzymac :)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Nie głosuje na żadną prace nie wiem która jest najlepsza :p

1 pustka
pustka
render obsmużony
pustka
pustka
napis
pustka

2 jedyne co jest tu ciekawe to ogień (ładne obrobiony) ale nic tu do siebie nie pasuje

3 badziewne tło render pedzle gimpa 'Wine' i napis

moja propozycja>przerobić tutek 'Spiderman in rain' i pokazać co wam z niego wyszło potem nastepny tut i nastepny a potem dopiero jakies pojedynki :)
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
wybieram a bo są takie sobie moim zdaniem a 1 obrazek jest najładniejszy
 

DeletedUser6753

Gość
Gość
Praca A chociaż mogło mało na niej jest... ale jest najlepsza...
ten c4d przy napisie odstrasza i nie pasuję...
resztę zostawię bez komentarza
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
wiem że nie jestem jakimś wielkim grafikiem ale ..... no bardzo cienkie te sygny robiliście już lepsze
1)oprócz napisu i renderu nic tem nie ma
2) nic do siebie nie pasuje
3)no nic ciekawego i ten napis/ble/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż... jeśli robi się co chwile pojedynki tak jest :( Ja szukam nowego stylu, w pojedynkach prezentuję stary i takie są efekty ;)::D

Ale jak widać komuś moja praca się podoba :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż... jeśli robi się co chwile pojedynki tak jest :( Ja szukam nowego stylu, w pojedynkach prezentuję stary i takie są efekty ;)::D

Ale jak widać komuś moja praca się podoba :D

Też miałem 10minut na prace-bo miałem konkursy programistyczne i prawie cały czas byłem zajęty i taki efekt xd-Ale takiego pojedynku jeszcze nie było :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja około godziny próbowałem zrobic sygnę, ale jakoś ciągle mi nie wychodziła, a efekt końcowy był ohydny, więc wykombinowałem to "na szybko" bez żadnych nowych pędzli, czcionek, to co miałem to zrobiłem :D

taka sygna instant :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja około godziny próbowałem zrobic sygnę, ale jakoś ciągle mi nie wychodziła, a efekt końcowy był ohydny, więc wykombinowałem to "na szybko" bez żadnych nowych pędzli, czcionek, to co miałem to zrobiłem :D

taka sygna instant :D

Masz szcęście, że miałes chociaż godzine-ale lepiej pożalmy się na pw niż róbmy spam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja miałem dwa dni

ale nie miałem pomysłu- a to się liczy..

szw10 wygrał, z tego co wiem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba już wszyscy się domyślają czyja która, więc:

1. ja ;)
2. mic222
3. budowniczy777

:D Jeśli chodzi o moją sygnę, to jest strasznie pusta, bo nie miałem czasu i pomysłu co by tam wcisnąc ;) próbowałem się ratowac tym czerwonym c4d, ale z mizernym efektem :\
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uratowało Cię to, że b777 i ja pokazaliśmy totalne dno :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry