Miecz Hernando de Soto dla każdego?

  • Rozpoczynający wątek Traucer27
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyłem, że teraz rzeczą banalną jest znalezienie kawałka kartki nr 1. W samym tym tygodniu dropnąłem 6 takich na 3 światach, jedną nawet żołnierzem przy polowaniu na grizzly. Wcześniej, gdy robiłem zadanie na miecz Hernando de Soto(dawno, dawno temu) będąc poszukiwaczem i chodząc tylko na plądrowanie zwłok, ściganie bandytów, rokowania pokojowe i szukanie skarbu znalezienie pierwszej części kartki zajęło mi prawie 2 miesiące >.<

Czy ktoś jeszcze miał taki wysyp kartek?
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
to od szczęścia zależy :]
wiadomo raz lepiej a raz gorzej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektórzy przez całą grę szukają tej karteczki;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Nordok: 3 cz. kartki można zdobyć tylko z questa...
ja osobiście do kartki no 1 nie mam szczęścia. gram łącznie na 9 serverach, a przez 2 lata gry w Westa, dropła mi ona tylko na becie... i tylko 1 raz.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Więc tak... Na becie dwa razy dropła i raz na naszym weście, no po dość długim szukaniu.
Najśmieszniejsze było to, że wpadła na bitwie fortowej, natomiast na pracach jakoś nie chciała :)
Fakt faktem, że teraz jest jednak łatwiej ją zdobyć, bo może wypaść nawet z handlu przy odpowiedniej liczbie punktów, a z transportu, czy gaszenia pożaru już spokojnie. Nie to, co kiedyś.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
moje doświadczenia z 1. częścią kartki są podobne jak panów wyżej, gram już prawie dwa lata i kartka wypadła mi jedynie raz, jakieś 3 dni temu, na świecie 10 w pracy, uwaga... naprawa wozu osadników :) na s6 kiedyś nawet zależało mi żeby ją znaleźć ale jakoś się nie złożyło :) ::)):
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
:ban:
Ja od początku gry na ś1 rozpocząłem poszukiwania tej kartki nr1. Dziś wreszcie się udało w plądrowaniu zwłok. Uważam, że to dobrze, czemu ten miecz ma być wyjątkowy? Jak chcemy mieć broń unikatową wystarczy bitwa dla bogaczy, a ten miecz jest wyjątkiem. Jak nie znajdziesz kartki nr1 nie masz miecza, a jak jesteś uparty i masz kasę masz bronie unikatowe bez problemu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:ban:
Ja od początku gry na ś1 rozpocząłem poszukiwania tej kartki nr1. Dziś wreszcie się udało w plądrowaniu zwłok. Uważam, że to dobrze, czemu ten miecz ma być wyjątkowy?


A nie uważasz, że to trochę niesprawiedliwe? Niektórzy szukali jej od lat, a teraz wypada z "byle jakich prac" i dosyć często?::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm, sam szukałem od 5 miesięcy, kartka i tak nie leci zbyt łatwo,wg mnie jest ok, pod warunkiem że nie będzie można wystawić HDS;a na sprzedaż :p. W całej karierze poleciały mi 2 kartki, po aktualce ;P. Więc nie każdy może mieć :p.

Jeżeli będzie można handlować szlacheckimi pukawkami, to ta gra będzie porażką i każdy będzie mógł sobie gonić z HDS'em wtedy to będzie beznadzieja :/.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi kartki dość często wpadały przed aktualką. Po niej tylko raz. HDSa można znaleźć na bitwie.:kak:
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Powiem tak: Pracowałem bez przerwy w PZ,a po to żeby wydropić kartkę nr.2 .Ku mojemu zdziwieniu wyleciała 1.Następna praca i 2 kartka.Wysyp :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 91 poziom, tak , że już długo gram ! Pierwszy raz znalazłam 1 część kartki dzisiaj w "pracuj jako konował"
 
Mi 0 bo nie chodzę na "dropodajne" prace.No cóż odkąd odkrtyto tajemnicę miecza wszyscy mogą go odkryć.Dla chcącego nic trudnego.Możliwe że po którejś aktualce szansa znalezienia 1 kartki wzrosła.Nie wiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi wpadła 1 kartka w konowale na Arizonie, ale po za tym chciałem znaleźć tylko eliksir... robiłem 11h i nie znalazłem eliksiru, a później wpadła i kartka i 3 eliksiry ::D: ale ją sprzedałem, bo mi HDS nie potrzebny wolę DBS'a a jak będę uparty to dropnę coś w BDB pif paf:traper:
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Mi w poniedziałek wypadła przypadkowo z Pracuj jako KOnował a nawet jej nie szukałem Oo
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Jak widać, jest to kwestia szczescia, bo ja znalazłem tylko kilka kawałków kartki w Handlu.
Z prac z wysokim szczesciem nigdy mi sie nie trafiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry