miejsca mieszkalne w miescie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25442
  • Data rozpoczęcia

Czy wedlug cb w miescie powinny zostac zwiekszone miejsca dla graczy ?

  • Tak (obojetnie)

    Głosy: 5 19,2%
  • Tak (słup z zadaniami)

    Głosy: 2 7,7%
  • Tak (magazyn)

    Głosy: 2 7,7%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 15 57,7%
  • Do poprawy (uzasadnij)

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser25442

Gość
Gość
witam, moja propozycja jest prosta, aby zwiekszyc mozliwa ilosc graczy w danym miescie (np. z 50 do 60 lub wiecej) oczywiscie zwiekszenie nie bylo by takie latwe, zeby ulepszyc budynek mieszklny potrzeba by bylo jakiegos przedmiotu (tu tez istnieje opcja aby wprowadzic w miastach magazyn ale tym sie zajmiemy pozniej) lub do ulepszenia trzeba by bylo wykonac zadanie (tu znow opcja aby powstaly slupy z zadaniami w miastach) chce aby miasta mogly sie ciagle rozwijac, bo teraz to wyglada tak ze licza sie tylko te miasta ktore maja harcorowy kosciol, a co takiego moze dawac kosciol jak ma 150 lvl ? zbawienie pańskie ?! to tez juz sie staje nudne, ciagle budowanie jednego i tego samego budynku (jesli nawet nie zmienia sie jego wyglad) tak mozna by bylo zwiekszyc liczbe ludnosci w miescie, porobic zadania z "slupa ogloszen" lub zbierac produkty do magazynu, zalezy co wam by bardziej odpowiadalo, slup czy magazyn, bo na chwile obecna w miescie nie ma czego budowac, a ilez mozna budowac kosciol ? zapraszam do glosowania w ankiecie i podawac ewentualne uwagi co do pomyslu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem 50 jest wydtarczająco dużo na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagłosowałem na nie, ta gra nie polega na ciągłym budowaniu ::)):
Kościół jest dla tych, którzy koniecznie chcą budować ::P:

Po pojawieniu się Nickelodeonu w wielu miastach wybudowanie 5 poziomu zajęło prawie 2 tygodnie ::): Piszę to na przykładzie miasta, w którym jest prawie 50 mieszkańców ::):
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Po pojawieniu się Nickelodeonu w wielu miastach wybudowanie 5 poziomu zajęło prawie 2 tygodnie ::): Piszę to na przykładzie miasta, w którym jest prawie 50 mieszkańców ::):

Widzę, że to miasto jest świetnie zorganizowane ;;)

À propos ankiety... jestem na tak :I:
Miasta powinny się cały czas rozwijać, nie tylko poprzez rozbudowę Kościoła ::):
 
Jestem na nie.
Dzisiaj zebranie 50ciu aktywnych i wspierających miasto obywateli już graniczy z cudem.
A Ty chcesz jeszcze więcej mieszkańców?
 
Zagłosowałem na "do poprawy" - jedynie zwiększenie liczby mieszkańców na "TAK". Mam tez inne pomysły, ale to innym razem.
Zgadzam się, że budowanie wioskowej katedry jest bez sensu. Zwiększenie limitu mieszkańców w miastach - 3xTAK!
Wreszcie mapa zacznie normalnie wyglądać - stworzą się większe ośrodki (miasta po 100 mieszkańców) a zmniejszy się liczba "miast" 1-2 osobowych.
(przy okazji - miast i fortów jest ciut za dużo przewidzianych na mapie; zmiana gry w tym aspekcie pozwoliła by zasilić większe miasta - gdzieś ci ludzie muszą mieszkac przecież)
 
dałem na nie ,ale szło by wprowadzić rozbudowę innych budynków np hotel,bank itp ,a co do pomysłu zwiększenia ilości ludzi w miastach,teraz jest kłopot z uzbieraniem 50 osób
 

DeletedUser30594

Gość
Gość
...bo rzadko się zdarza żeby miasto miało 50 graczy ;)
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Myślę że liczba graczy w mieście nie powinna podlegać ograniczeniom.Bywają sytuacje kiedy małe miasteczka jednocząc się muszą usuwać niektórych graczy żeby spełnić wymagane maksimum 50 osób.Weźmy pod uwagę wielkość fortów i liczbę osób które mogą brać udział w bitwach.Jeśli ograniczenie to do 120 graczy czyli tylu osób ile mieści duży fort.To dało by możliwość tworzenia miast typowo fortowych i ułatwiło by zgranie bitw.Takie jest moje zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry