[migracja] Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W zasadzie tylko jedno pytanie mnie nurtuje, reszta jest jasna.
Jak przenosiny mają się do rankingów?

Np. jestem w Panteonie na 10 miejscu, ale na nowym świecie jest już pewnie osoba na tym samym miejscu.

Ranking doświadczenia (czy też pojedynków) będzie pewnie normalnie wyliczany po doświadczeniu, czyli generalnie można spaść, można awansować, można pozostać bez zmian.
 

DeletedUser20986

Gość
Gość
Mnie natomiast interesuje to jakie światy będą dostępne do migracji ? Czy to będzie nowy świat który będziemy budować od początku, czy to będzie np. świat nr 1 i tam trzeba będzie sobie znaleźć miasto itp. ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mnie natomiast interesuje to jakie światy będą dostępne do migracji ? Czy to będzie nowy świat który będziemy budować od początku, czy to będzie np. świat nr 1 i tam trzeba będzie sobie znaleźć miasto itp. ?

To jest w ogłoszeniu. Ścieżki będą ustalane dopiero. Na obecną chwile nie są.
 

DeletedUser8395

Gość
Gość
powiedzmy ze migracja będzie możliwa m. in. na S6 i Arizonie, chce przenieść postać z S6 na Ari, przerzucę ją(tu i tu mam ten sam nick) to mogę skasować tą postać z S6 gdy już się znajdzie na Arizonie??
 

DeletedUser182

Gość
Gość
powiedzmy ze migracja będzie możliwa m. in. na S6 i Arizonie, chce przenieść postać z S6 na Ari, przerzucę ją(tu i tu mam ten sam nick) to mogę skasować tą postać z S6 gdy już się znajdzie na Arizonie??

Na Arizonie nie możesz mieć postaci, więc musisz ją najpierw tam skasować.
Jak już skasujesz to przeniesiesz sobie postać z S6. Przeniesiesz, nie skopiujesz, czyli na S6 postać ulegnie skasowaniu.
W wyniku tych operacji zostanie Ci jedna postać na Arizonie, która wcześniej była na S6
 

DeletedUser20986

Gość
Gość
To jest w ogłoszeniu. Ścieżki będą ustalane dopiero. Na obecną chwile nie są.

To uściślę swoje pytanie :) Czy twórcy gry zastanawiają się w ogóle nad tym żeby dla migrujących zrobić nowy świat, czy tylko pod uwagę, przy migracji, będą brane już istniejące światy ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To uściślę swoje pytanie :) Czy twórcy gry zastanawiają się w ogóle nad tym żeby dla migrujących zrobić nowy świat, czy tylko pod uwagę, przy migracji, będą brane już istniejące światy ?

Jeżeli do czasu migracji powstanie nowy świat, to migracja 120 poziomów na taki świat sensu by nie miała. Otwieranie nowego świata wyłącznie dla migracji również nie ma sensu większego. Zasiedlić trzeba te opustoszałe.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
pieniądze też będą przenoszone bo nie jest wymienione ??
 
czy świat na który bedziemy migrować będzie wyzerowany czy nie? bo chyba powinien, skoro jedni beda zaczynać na nim od zera to chyba wszyscy powinni, chodzi mi tu o miasta i forty
 

DeletedUser23617

Gość
Gość
Ile światów planujecie żeby były jak ludzie się po przenoszą ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe. To wszycy sie zmowimy i przejdziemy do Dakoty. Wrrrr ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile razy będzie można się przenieść?
Np. Ze jezeli przeniose sie na 10 swiat to moge za kilka dni przeniesc sie na inny swiat? Czy mam tylko 1 mozliwosc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będzie dokładnie powiedziane, że na przykład s8 ma się przenieść na s6, a s2 na s10 (itd)?
To by było trochę głupie... jak dla mnie. Gdyby kazali mi się przenieść z s8 na Cheyenne, gdzie już mam postać, to 1 bym musiała usunąć. A chodzi mi właśnie o to że NIE mam zamiaru usuwać żadnej, bo na obu mi zależy ;o_O
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ile razy będzie można się przenieść?
Np. Ze jezeli przeniose sie na 10 swiat to moge za kilka dni przeniesc sie na inny swiat? Czy mam tylko 1 mozliwosc

Trik polega na tym, że nie wiesz czy będzie ścieżka "z", żebyś się mógł przenieść ponownie, czy tylko ścieżka "do". Raczej się już nie przeniesiesz ponownie, bo skoro świat będzie otwarty do przenosin na niego, to zapewne nie będzie otwarty do wyprowadzek z niego (mamy go zasilić, więc drzwi wyjściowe trzeba zamknąć a otworzyć tylko wejściowe :p). Teoretycznie to byś mógł się przenieść 2 razy, ale nie przychodzi mi do głowy żadna praktyczna sytuacja, żeby było to możliwe.

Będzie dokładnie powiedziane, że na przykład s8 ma się przenieść na s6, a s2 na s10 (itd)?
To by było trochę głupie... jak dla mnie. Gdyby kazali mi się przenieść z s8 na Cheyenne, gdzie już mam postać, to 1 bym musiała usunąć. A chodzi mi właśnie o to że NIE mam zamiaru usuwać żadnej, bo na obu mi zależy ;o_O

Tak, to będzie określone. Będzie podane z jakiego świata na jaki można się przenieść. Oczywiście nie trzeba.
Nie jest powiedziane że to będzie "świat -> świat", może się zdarzyć tak, że z jednego świata będzie kilka ścieżek, więc sobie będzie można wybrać wtedy.

może być schemat taki:

świat A -> świat B

a może też taki:

świat A -> świat B
.......... -> świat C
......... -> świat D
 
czy możliwość będzie przenieść kilka postaci np: ze s3 na s1,s10 na s2 itp. czy będzie to tylko jednorazowa opcja dla danego konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry