zaakceptowany Migracja postaci – dostosowanie The-West PL do warunków 2022 roku

Czy jesteś za wprowadzeniem migracji na żądanie?

  • TAK

    Głosy: 30 76,9%
  • NIE

    Głosy: 9 23,1%

  • W sumie głosujących
    39
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Pierwsza migracja gratis ,,i możecie inno coś proponować ...kota w worku nie kupuje ....zaobacze czy tego nie sknocicie i bedzie git wtedy możecie coś pisać
 
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz jest nagroda dziesięć tysięcy bryłek złota dla człowieka,
który wskaże cień dowodu, że Lenka wiedziała o migracjach, po prostu nie wiedziała proszę to sobie wyobrazić,
znaczy wiedziała albo nie wiedziała ja nie wiem czy wiedziała, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedziała,
jest nawet taka wypowiedź etriel która zrobiła tą słynną konferencję na TeamSpeaku która rozpoczęła kadencję Lenki jako CM,
ona powiedziała taka zmęczona, powiedziała do swojego Szeryfa "zrobiłam coś strasznego", ale imię Lenki pozostanie nieskalane
z czego można wywnioskować, że ona nie raczyła Lenki poinformować
pisze się na tą nagrodę gdzie podać fakty o projektach migracji ?
Mogę nawet napisać od kiedy były w planach IG
Nie jest żadną tajemnicą jakimi torami gra się toczy i kto tak naprawdę wytycza odpowiedni tor
I:)
 

*KONIU*

Blada Twarz
Pomysł jest nie realny do wdrożenia.Polityka firmy InnoGames jest taka,że na zbyt nowe światy (definicji brak) nie można robić migracji.Migracja na życzenie brzmi dobrze,ale to tylko teoria.Mamy za mało pracowników TWT ,żeby zamiast wykonywać swoje codzienne obowiązki klikali migrację każdej postaci osobno. Na to,że Inno napisze nowy kod gry z możliwością aktywacji migracji dla określonej postaci nie ma co liczyć.Prędzej doczekamy się otwarcia migracji z każdego na każdy (poza najnowszymi) ,niż wprowadzenia takich zmian w kwestii migracji ,choć i tu blokadę stanowią serwery zwykłe i premium. W skrócie,ten pomysł nie przejdzie,nie ważne do kogo by trafił,nikt tego nie zaakceptuje i nie wdroży.
 

1 2 3

Blada Twarz
Dzień dobry. Widzę, że na dzień dzisiejszy mamy 30/39 głosów na TAK (76,9%).

W związku z tym czy moderacja może rozpocząć wdrażanie procedury ręcznej migracji kont i/lub przekazać tą propozycję do centrali InnoGames?
 
Status
Zamknięty.
Do góry