odrzucony MIGRACJA ZA BRYŁKI NA INNE ŚWIATY RAZ NA ROK

Czy powinni wprowadzić migrację na inny świat za bryłki raz na rok ?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Myślę, że pomysł jest ok, jednak pod pewnymi ograniczeniami:
1.) Gracz, który się przenosi w rankingu punktowym na docelowym świecie, będzie na pozycji poniżej TOP 50, żeby nie zachwiać statystyk serwera.
2.) Na docelowym świecie nie ma kolejnej postaci gracza,
3.) Koszt przeniesienia 5000 bryłek ??? (patrząc na cenny w sklepie innych rzeczy)
I znając życie, nikt nie skorzysta, bo za taką ilość mamy VIP na 1,5 roku.

Pomysł może i fajny, ale trzeba by go dopracować, na razie wstrzymuje się z głosowaniem, może kolejne posty mnie przekonają.
 
Gracze raz na 1,5 roku czy 2 lata w określonym dniu powinni mieć możliwość migracji między wszystkimi światami np za 1 000 baryłek. Wtedy by było widać który świat już by był do zamknięcia bo gracze pouciekali i też by ożywiło grę gdyż gracze mieli by możliwość pojedynków, bitw o foty z nowymi. Szkoda że pomysły są pisane przez graczy i nicht nie wciela ich w życie nawet a 1 % tylko tematy odnośnie zmian są wałkowane i tyle.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
według mnie lepsza byłaby Migracja za Obligacje lub kasę zdobytą w Grze
Za $ to odpada, zbyt łatwo je zdobyć w grze.

OPU jak najbardziej, ale przy cenie 3000 opu, bo takie jest maksimum i można się przenieść nie częściej niż raz na 6 miesięcy.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zgodnie z regulaminem działu propozycji:
Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji.
Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji).
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry