Mistrzostwa Bitew Fortowych - zapisy

Status
Zamknięty.

DeletedUser33800

Gość
Gość
Skład drużyny:
Lord Spider
Jackie Kenedi(dowodzący)
Veroth
pawel nedved
yndi
insane00
Dr Serisha
Run4fun
Godflash
mr.happy


proszę o usunięcie wcześniejszego postu z zgłoszeniem

Numer 5 grupa 10D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31115

Gość
Gość
Zgłaszam drużynę:
- *vergio*
- jastrząb66
- dowudca
- tornos
- jaśko59
- filipdyc1
- viktor1981
- Kolonia
- XChuligans

Numer 1 grupa 9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33031

Gość
Gość
Zgłaszam drużynę:
Ekspiarz
Krzesiu..
Olimpus35
Cherry 1991
Ostry..
Piotrkola
Pablo1010
Lewuss
Grzesiu1999
..mati..

Numer 2 grupa 10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33486

Gość
Gość
Zgłaszam drużynę:
Mackokox
kamil tczew
maxjonshon (może dowodzić)
Smedensson
tomasz85z
.Vesemir.
yoiup
Bleise
Halofx
ReadyLuke

Numer 6 grupa 10D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33761

Gość
Gość
Zgłaszam się
Olee000

Numer 33
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30919

Gość
Gość
zgłaszam się :
dawler

Numer 34
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33839

Gość
Gość
Zgłaszam się :
pfkkuba44

Numer 35
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgłaszam swoją bożą osobę do udziału w wspaniałym evencie fortowym

Numer 36
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32377

Gość
Gość
Zgłaszam Drużynę

1. Krecka
2. Czarna Ellen
3. Sebull
4. Tigla
5. ramo13
6. siewca zła
7. Kurisu San
8. KMBlack
9. Oskar Carleone
10. ave juve (w miarę możliwości mogę dowodzić )

Numer 7 grupa 10D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33053

Gość
Gość
Zgłaszam drużynę:
OstatecznyZabujcaZagłady
Arogancki
BOLEKKKKK
Franklin James Faradey
ANNA CHANEK
Mantis.
StojeNaBaszcie (dowodzący)
Jon Snow2
.Lookash.
*Zerous*

Postuję jeszcze raz, bo nie dopisałem kropki do Mantisa, a pojawił się gracz o takim nicku bez takowej kropki.

Numer 8 grupa 10D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32621

Gość
Gość
solo się zgłaszam

Numer 37
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33841

Gość
Gość
wadasiorek się zgłasza

Numer 38
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgłaszam drużynę
1. .asiula.
2. Pierwszy Nos
3. mlody1889
4. Krzysiek2828
5. Martrex
6. John Droos
7. Knorpelq
8. DeeLore
9. Ponicz
10. yetasek

Numer 3 grupa 10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33842

Gość
Gość
Czołem :p chciałbym się zapisać. Nick- zalewszczak4

Numer 39
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30075

Gość
Gość
gotowy na mistrzostwa. zglaszam sie

Numer 41
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32656

Gość
Gość
Zgłaszam się
DzoHKS

Numer 43
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30158

Gość
Gość
Zespół:
Theorampole
watermelon ratr
patryk12399
FabkoKox (dowodzący)
MrDeagle
Kwasi1
jakisktos1997
speedcolt
themasterofdisaster
Okinawa

Numer 9 grupa 10D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33844

Gość
Gość
Zgłaszam się
Pan Ponczek

Numer 44
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.