Mniejszy koszt "dla obcych"

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Obniżyć różnice


  • W sumie głosujących
    227
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
i tak niektóre miasta, które mają prawie rozbudowane na maxa budynki wpuszczają na 'zakupy' za niewielką opłatą...
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
A te, które są rozbudowane na maxa zakładają kolonie
;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak wszyscy chodza do innych na zakupy, a nikt nie kupuje 4 razy drozej, przez co miasta maja maly zysk ze sprzedazy towarow. Gdyby bylo taniej to moze by ktos cos kupowal.

Zgadzam się w zupełności. 4xdrożej - to już równie dobrze mogli uniemożliwić zakup towaru osobom spoza miasta, wychodzi niemal to samo. Myślę, że przy cenach *2 ktoś coś by tam jeszcze kupował.

Dla tych co narzekają, że ułatwienie, macie przykład z życia:

Idziecie do sklepu po chleb a tam wam ekspedientka mówi:

- 7 zł za bochenek
- Co ?? Zwariowała pani !?
- Jak nie chcesz to sobie zbuduj piekarnię @%$&* !!

I w west to tak samo działa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejny niepotrzebny pomysł na upraszczanie sobie gry całkowicie nie potrzebny i niedorzeczny sa różne sposoby na zdobywanie rzeczy choc by przebieszka po miastach trzeba sie troche poswiecic jak sie chce miec konkretne rzeczy a nie na łatwizne isc.

MOZE JESZCZE W KAZDYM MIESCIE MIEC WSZYSTKIE PRZEDMIOTY I TYLKO SOBIE PASEK PRZEWIJAC.

TOTALNA NIEDORZECZNOSC I UROJONY POMYSł DLA LENI.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na tak. bo programisci zeczywiscie przesadzili z tymi cenami 4 krotna cena niz dla swojakow to jest wyzysk do ostatnich gaci. jeszcze na dodatek niektore miasta maja szczescie ze u nich sie trafiaja cienkie rzeczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie! To by uprościło grę i stała się bez sensu. Gra nie może być za łatwa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
super pomysł - dla mnie ceny powinny być 2 krotnie większe a nie 4 - lekka przesada :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze jest tak jak teraz miasto sie buduje dla mieszkanców miasta a nie dla wrogów wiec niby dlaczego miały by byc w nich niższe ceny dla przybywajacych :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi się podoba tak jak jest- kto ma kontakty jest mu łatwiej- tak jak w życiu.Czy to tak trudno sobie załatwić bilet na zakupy ?! Na nie:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadza sie trzeba ulepszac gre a nie ułatwiac niepotrzebnie bo jaki to bedzie miało sens.
 

DeletedUser

Gość
Gość
po co kupować w innych miastACH ja mam miasto western squer i czensto w nim kupuje TO ZŁY POMYSŁ
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby ułatwianie gry ale sensowne. No bo jaki ma sens aż takie podwyższenie cen? Żadne. Prawie nikt nie kupuje w obcych miastach--kupują w swoim albo chodzą na zakupy. Jest to powód dla, którego coraz rzadziej do kasy miast wpływa zysk z zakupów..... dlatego coraz więcej jest ofert zakupów i tak w kółko.

2,5 raza to sensowna podwyżka, wtedy może w miastach biednych częściej pojawi się niespodzianka :)

Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Cena x4 to przesdada.
Myśli cie że jest to budowanie dla wrogów? Jak zmiana wejdzie w życie zapraszam wrogów na zakupy :). Załóżmy że mam 5 level rusznikarza, obcy widzi 3 poziomy. Kupi u mnie broń słabszą a kasy w mieście przybedzie. Obroty zewnętrzne by się zwiększyły. I nie gadać mi że to osłabi miasto, które stawiało sklepy. Obroty wzrosną kilkukrotnie. Ci którzy czekają na to aż wrogowie postawią sklep nie wyjdą na tym dobrze. U nas w mieście płacimy składki 250$ tygodniowo, nie jest to dużo. Jeśli broń kosztuje załóżmy dla mnie 2000$ to i tak prędzej ją kupie od wroga.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem na tak!!
Przeciez nikt nie kupuje po tej cenie dla obcych, moze jakies najtansze rzeczy i to wylacznie kompletne nooby
Nie wiem po co to zostalo wprowadzone
Gdyby ceny dla swoich i obcych byly jednakowe nie trzeba by bylo ciagle wchodzic i wychodzic z wlasnego miasta tracic czasu na czekanie az bede mogl wejść a po pieciu minutach znowu wyjsc i czekac by moc wrócic do wlasnego miasta
To dlawi handel, to jest zle, to jest najwieksza przeszkadzajka ,i niczemu nie sluzy
Niepotrzebnie obciaza serwer jedynym utrudnieniem (jesli musi byc jakies utrudnienie ,choc nie wiem poco?) powinno zostac obnizenie widoku o 2 levele
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak mogli by zrobić co najwyżej 3 krotną podwyżkę, bo żeby szlachecki materiałowy kapelusz z takimi bonami kosztował w cudzym mieście 15600$ to przesada
 
Status
Zamknięty.
Do góry