Mobilna wersja The West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4283

Gość
Gość
Siemanko, mam pytanie na jakich telefonach normalnie śmiga The West w telefonowych przeglądarch? chodzi mi o konkretne marki i modele, bo np. moja Nokia 5530 nie radzi sobie z "ajaxem" :|
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Ja mam np. iPhone 3g i ładuje się w miarę ale telefon ma za mały ekran jak dla mnie do the west'a
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko mała grupa telefonów obsługuje jave więc prawie żaden fon nie ma westa.
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Mam jave w N8 a przeglądarka opera mobile nie daje się zalogować. Jaka mi polecicie?
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Moim zdaniem powinien powstać specjalny mobilny The-West z ustawieniami odpowiednimi dla tel. komórkowych. Pomysł taki został jednak kilka razy poruszany i oczywiście nie przeszedł...
 

DeletedUser10846

Gość
Gość
Bardzo fajnie śmiga na LG Swift z przeglądarką Skyfire
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie na N8 + Opera mobile dziala bez problemow .
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
na iPodzie Touch 4G ładuje się, ale jest właściwie niegrywalna - przydałaby się jakaś aplikacja do tego
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
na iPodzie Touch 4G ładuje się, ale jest właściwie niegrywalna - przydałaby się jakaś aplikacja do tego

Myślę że jeśli startuje to zamulanie wynika z słabego procesora i pamięci w telefonie.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Procesor 1 GHz i 512 ramu - wyłączone mam wszystkie aplikacje działające w tle.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Na ipodzie 2g the west się wczytywał. Chodził bardzo wolno, ale chodził.
 

DeletedUser

Gość
Gość
POSIADAM SAMSUNGA MONTE W TYM CZASIE I GDY WCHODZĘ NA STRONĘ LOGUJE SIĘ I WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT :

" ZA MAŁO PAMIĘCI WYŁĄCZ KTÓRYŚ PROGRAM"

i mam do wyłączenia internet lub pulpit pulpitu się nie da więc muszę internet i nic
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Mi na xperii x10 mini pro działa lecz jak podłącze się do wifi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi na Xperii X8 działa, ale próbowałem tylko na Wi-fi. Fakt, że dość wolno, no ale lepsze to niż nic :) Bez powiększenia się nie obejdzie :/

PS. Trzeba być też baaardzo cierpliwym i mieć mocne nerwy, bo potrafi otworzyć 10 okienek, a nie to co trzeba :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinien powstać specjalny mobilny The-West z ustawieniami odpowiednimi dla tel. komórkowych. Pomysł taki został jednak kilka razy poruszany i oczywiście nie przeszedł...

Tak i raczej taki pomysł nie ma szans bo:

-Twórcy gry są trochę leniwi(sorki)
-Nie mieli by za dużych zysków
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli macie zwykły telefon z J2ME to polecam przeglądarkę Bolt. The West śmiga dosyć porządnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się ładuje na K800i lecz nie moge kliknąć na prace.
Ma ktoś ten sam problem na K800i ?
Może potrzeba lepszej przeglądarki ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
POSIADAM SAMSUNGA MONTE W TYM CZASIE I GDY WCHODZĘ NA STRONĘ LOGUJE SIĘ I WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT :

" ZA MAŁO PAMIĘCI WYŁĄCZ KTÓRYŚ PROGRAM"

i mam do wyłączenia internet lub pulpit pulpitu się nie da więc muszę internet i nic

Ja też mam Monte i jakoś sobie radzi (słabo, ale działa ::)):) . Spróbuj ściągnąć Operę Mini
 
Status
Zamknięty.
Do góry